Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 minute ago, bistru vodu mutim said:

Kaže komentatorica (:classic_smile:) na našem SK, nakon što je Shapovalov izvukao jednu tešku loptu pred kraj meča: "postat će Shapovalov moj miljenik broj 5 u muškom tenisu nakon ovoga meča" :classic_biggrin:

Mirta Surjak? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

sad proveravam sta teniski novinari pisu na twiteru.

Rothenberg, Clarey, Tumaini, Cambers, Fraser, Briggs, Moynet, Bellshaw nemaju ni jedan jedini komentar (Ben komentarise Evroviziju :classic_rolleyes: ) - a prvi su da prenesu ako ima sta negativno u vezi Novaka/njegovog meca.

Dickson, Tennis podcast/David Law imaju komentar.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Milica said:

Dal je Ben bar vakcinaciju prokomentarisao :lol_2:

Mislis: da li je Ben komentarisao da se Fed vakcinisao? Naravno, pozdravio je vest (a nije mu palo na pamet da je u Svajcarskoj samo 26% ljudi primilo 1. dozu, a 13% drugu, te da je Fed iskoristio svoju privilegiju i uzeo vakcinu nekom kome je to bilo potrebnije - starijima ili ljudima s rizicima ili koji obavljaju rizicne poslove)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali feki je eksplicitno rekao da se on vakcinisao zbog drugih , da bi druge zastitio, ne sebe :57:

1 hour ago, wwww said:

Mislis: da li je Ben komentarisao da se Fed vakcinisao? Naravno, pozdravio je vest (a nije mu palo na pamet da je u Svajcarskoj samo 26% ljudi primilo 1. dozu, a 13% drugu, te da je Fed iskoristio svoju privilegiju i uzeo vakcinu nekom kome je to bilo potrebnije - starijima ili ljudima s rizicima ili koji obavljaju rizicne poslove)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Hahahaha, tacno sam znala kako ce biti ovde prokomentarisano to sto se Fed vakcinisao...zli Roger otima vakcine slabim i starijim sugradjanima emoji24.png

Pa, j... ga, takva je situacija po Evropi s vakcinom: fali je, jos uvek nisu vakcinisane rizicne grupe. Nije kao u Srbiji gde ima mnogo skeptika a visak vakcina.

Isto sam komentarisala i kad se Simona vakcinisala, isto bih i da se Zverev vakcinisao. Na corona temi sam slicno komentarisala i kad su se pojedini politicari i njihova rodbina preko reda vakcinisali po Nemackoj, kao i kad je direktor Bajerna predlagao da se fudbaleri vakcinisu pre ostalih da bi dali "primer" :classic_rolleyes::thumbdown: .

Definitivno je koristio svoj privilegovan polozaj da dodje do vakcine.

Druga je situacija u USA i UK (mada i u UK Endi npr. jos nije dosao na red za vakcinaciju).

Link to comment
Share on other sites

Viskovic je sad upravo rekao 2 pogresne stvari:

- da je Nadal na RG #2 nosilac - nece, Medvedev je #2

- da ce Britanac dobiti WC na RG jer je to praksa kod GS nacija - to je praksa izmedju Francuza, Amera i Australijanaca, Britanci nisu u toj semi.

 

ovo nije prvi put da ga ja cujem da kaze nesto pogresno (nije toliko strasno, ali ipak, mnogo gresi u poslednje vreme)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...