Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

 

18 minutes ago, Crni Bombarder said:

Izbrisi ovaj post da te zoe ne bi banovala :classic_biggrin:

Samo se ti smej, ali nema više tenisa za mene večeras. Je li finale u subotu? Drugo polufinale odmah da otpišem ako se poklapaju :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Šta znam i meni se javlja to tankovanje nekako u podsvesti ali opet igra fantastično, juče je odradio oba meča više nego lagano, u oba meča drugi set je razbio. Još večeras igra poslednji meč, odmorniji je i još nema poraz od Del Potra na sljaci.

 

Svakako meč dana Cicipas i Federer. A i na meču Verdasko i Nadal bi moglo da bude zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, losmi17 said:

Ima na b92, cini mi se.

 

Deo oko povlascenih termina i incidenti oko Kirjosa.

 

Ima samo oko Kirijosa, ja se doduse ne slazem sa njim, mislim da ovog treba da kazne, da ce mu prijati malo odmora. 

 

Ali ne vidim nista oko povlascenih termina? 

Link to comment
Share on other sites

Tjaa, mozda videh negde i na tviteru. To oko termina je bilo sarkasticno, u fazonu-ja uvek dobijam povlascene termine.

 

A ovo za Kirjosa, da su neki drugi bili u pitanju, drugacija bi i izjava bila. Mada zato i postujem tu iskrenost koliko god bila losa.

Link to comment
Share on other sites

Gledala sam ja celu konferenciju, za termine je prozivao novinare i tu ga apsolutno podrzavam, treba da ih zajebava.

Za Kirijosa se ne slazem, ali njegovo misljenje, ima apsolutno pravo i drago mi je sto mu nije problem da kaze, jer je suprotno od onog sto se mozda ocekivalo.

 

 

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Boxy said:

 

Kakve ovo veze ima? :krstipd4:

 

Sve ima veze. Nemaju kontinuitet, vec sam pominjao da im rang ista nicemu ne sluzi, cim su zahtevi jaci (dva meca dnevno) veliki broj ih odustne. Prosto muski i zenski tenis su dva sporta,ia kao takvi i treba da budu tretirani u svemu, pa i u nagradnom fondu.

 

Svaka cast Federeru za podrsku Kiriosu, ne toliko zbog Kiriosa vec zbog toga sto nije rekao ono sto se ocekivalo od njega, vec ono sto je zeleo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...