Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

19 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Da li sve ovo sto si  napisao abolira vredjanje Nikole Kalinica?

 

 


Kakvo vas vređanje spopalo, fora je ekstra 😁 - jel drkao - drkao, jel otišao viral, jeste, sam pao sam se ubio, a reći za čoveka da je drkao nije uvreda. Meni je ovo jedna od boljih cooperovih zajebancija, a takvih je realno malo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eddard said:


Kakvo vas vređanje spopalo, fora je ekstra 😁 - jel drkao - drkao, jel otišao viral, jeste, sam pao sam se ubio, a reći za čoveka da je drkao nije uvreda. Meni je ovo jedna od boljih cooperovih zajebancija, a takvih je realno malo.

 

Ma meni u principu ono...malo palim vatru :classic_biggrin:  

 

 Ali, malo južnije od BGD  ovo sto je Kupi napisao smatra se uvredom .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2021 at 12:20 AM, Barkley#34 said:

Uleteo Vučić sa kofom lajkova za uinija. Nije to slučajno u ovom trenutku.

 

Uleteo Vucko sa suskama u Vox92, a prvi zahtev je bio lajkovi za vinija... 

Tek da vidite sta sledi. 

 

Elem, voleo bih da novi moderatori budu i ostriji od ovog sto smo do sada videli, ali polako, "opipavaju teren". 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

 

Uleteo Vucko sa suskama u Vox92, a prvi zahtev je bio lajkovi za vinija... 

Tek da vidite sta sledi. 

 

Elem, voleo bih da novi moderatori budu i ostriji od ovog sto smo do sada videli, ali polako, "opipavaju teren". 

 

Kad si vec ovde, zbog čega ja ne mogu da promenim nickname ( 4 imena , 3 zareza i jedno & ) 😄

 

I, koliko treba se donira, u čvrstoj valuti naravno,  da povećamo taj broj lajkova  😄

Link to comment
Share on other sites

Brate ala ste vi prsli.

Meni je jasno da sam baš baš dosta izgubio to navijačko loženje Partizan vs Zvezda pa me slabo tangira sve to, ali nikako ne mogu da skontam da nekoga toliko pogađa pa još i da traži ban za DrKalina. Potpuno benigna fora koja mislim da bi i samom Kalini bila simpatična.

Ponekad stvarno ne mogu da verujem koliko ima besposlenih ljudi koji nemaju šta pametnije da rade nego da se penju na kičmu moderaciji za svaku glupost.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, bezveze se diže frka. Da je, na primer, Barkli napisao ovu foru pokupio bi brdo lajkova. Imam utisak da se svaki post koji Kuper napiše skenira do detalja ne bi li se reportovao i potegla ovakva hajka na veštice. Koliko je do njega toliko je i do ostalih. Sam je doveo do ove situacije, istina, ipak treba i malo razmisliti pre nego što se naskoči ovako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Kad si vec ovde, zbog čega ja ne mogu da promenim nickname ( 4 imena , 3 zareza i jedno & ) 😄

 

I, koliko treba se donira, u čvrstoj valuti naravno,  da povećamo taj broj lajkova  😄

Nemam pojma sto ne mozes, aj pisi mi na PM koji nick hoces, pogledacu sutra. 

 

A za lajkove, ce se dogovorimo 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Misterija Organizma said:

Mozda za mog sestrica koji je treći razred, zašto ti nije onda smešno Svinjosevic i slične gluposti?.

 

Vidiš, nije to tako teško shvatiti. 

 

"DrKalina" i "Svinjošević" ne da nisu iste ili slične stvari, nego se nalaze u potpuno različitim univerzumima.

 

Kada bude postojao viralni snimak Gospodina Vujoševića kako polno opšti sa svinjama, ili bar odrađuje handjob nekom vepru, onda će "Svinjošević" biti i opravdano i smešno. Dok takvog snimka nema "Svinjošević" je izrugivanje bazirano jedino na fizičkom izgledu pojedinca, i kao takvo ne samo da ne treba da bude dozvoljeno na ovom forumu, nego je i krajnje neduhovito za svakog normalnog pripadnika ljudske populacije, neovisno od navijačkih preferenci. 

 

S druge strane, Kalina je radio to što je radio, procurelo u javnost. Kombinacija toga što je uradio i po čemu je postao poznat na internetu i igre reči u našem jeziku čini da je "DrKalina"  fora za čistu desetku i ni na koji način ne treba da bude kažnjiva na ovom forumu. 

Da bilo ko pravi zajebanciju na njegov problem sa usnama i problem u govoru koji iz toga nastaje, ja ću prvi ( ukoliko to uočim ) reportovati i tražiti da se post izbriše a počinilac kazni. 

 

Opusti se malo. Dovodite igrača koji čuda čini jednom rukom. Šta li će tek biti u stanju da uradi kada bude koristio obe....

 

5 hours ago, MetalHead said:

Nemam pojma sto ne mozes, aj pisi mi na PM koji nick hoces, pogledacu sutra. 

 

A za lajkove, ce se dogovorimo 🙂

 

Kad si već tu u kancelariji...ajde vidi ovo za ovih šest meseci, da se to malo skrati....:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ne sam Safete said:

Kao neko ko lajkuje upis 'kkpartizansns', ko u svojim upisima spominje Franju Tudjmana, Robijine sljjedbenike nemaš nikakvo pravo da se žališ na moderaciju.

Na KKCZ topiku kofe govana, na ostalim izigravaš isusa hrista, preskoči nas više.

 

 

Ponasajte se u skladu sa pravilima foruma. To vam je obaveza. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Knipex said:

Realno, bezveze se diže frka. Da je, na primer, Barkli napisao ovu foru pokupio bi brdo lajkova. Imam utisak da se svaki post koji Kuper napiše skenira do detalja ne bi li se reportovao i potegla ovakva hajka na veštice. Koliko je do njega toliko je i do ostalih. Sam je doveo do ove situacije, istina, ipak treba i malo razmisliti pre nego što se naskoči ovako.

 

EnchantingExemplaryHoverfly-max-1mb.gif

 

 

2 hours ago, Hugo Punch said:

Ponasajte se u skladu sa pravilima foruma. To vam je obaveza. Pozdrav.

 

@ drkalina, za ime sveta, šta smo sve ovde čitali, da li je ovo zaista uvreda? Jbm mu mater, čak je i fora koja se (čini mi se) vrtela na ciganskom topiku kada se desio taj incident. Riportujete najveće budalaštine bez da čitate pravilnik a ovamo pozivanje na pravilnik foruma. 

 

Stičem utisak, samo za ovih desetak dana moderisanja, da ovde ima gomila mazohista. Brate mili, smeta ti nečije pisanje, ignor bato a ne da moderacija menja nekog forumaša (dokle god piše u skladu sa pravilnikom). 

 

Pritom, najveći deo reportova dolazi sa Tate. Da li je neko pročitao disclaimer na vr' topika? Je l očekujete da takva vrsta topika i diskusije koja se tu vodi bude kao topik o velikom hadronskom sudaraču ili debata o tome da li postoji Betovenova deseta simfonija? 

 

Udrite report na sve što je mimo pravilnika, to nam je svima obaveza. Pozdrav. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, de Havilland Mosquito said:

 

Vidiš, nije to tako teško shvatiti. 

 

"DrKalina" i "Svinjošević" ne da nisu iste ili slične stvari, nego se nalaze u potpuno različitim univerzumima.

 

Kada bude postojao viralni snimak Gospodina Vujoševića kako polno opšti sa svinjama, ili bar odrađuje handjob nekom vepru, onda će "Svinjošević" biti i opravdano i smešno. Dok takvog snimka nema "Svinjošević" je izrugivanje bazirano jedino na fizičkom izgledu pojedinca, i kao takvo ne samo da ne treba da bude dozvoljeno na ovom forumu, nego je i krajnje neduhovito za svakog normalnog pripadnika ljudske populacije, neovisno od navijačkih preferenci. 

 

S druge strane, Kalina je radio to što je radio, procurelo u javnost. Kombinacija toga što je uradio i po čemu je postao poznat na internetu i igre reči u našem jeziku čini da je "DrKalina"  fora za čistu desetku i ni na koji način ne treba da bude kažnjiva na ovom forumu. 

Da bilo ko pravi zajebanciju na njegov problem sa usnama i problem u govoru koji iz toga nastaje, ja ću prvi ( ukoliko to uočim ) reportovati i tražiti da se post izbriše a počinilac kazni. 

 

Opusti se malo. Dovodite igrača koji čuda čini jednom rukom. Šta li će tek biti u stanju da uradi kada bude koristio obe....

 

 

Kad si već tu u kancelariji...ajde vidi ovo za ovih šest meseci, da se to malo skrati....:classic_biggrin:

 

Mogao bih da se slozim sa kompletnim postom da nije jedne stvari.

 

Covek je dobio ban zato sto je Vanju Marinkovica nazvao Sanja Marinkovic. Dobio je 5 dana za seksizam. To je najludji ban koji sam ikad video. 

 

Da je forumski Seselj izrekao tako nesto, ne bi bio banovan nikad, nego bi bilo proglaseno za vrhunsku foru, uz obavezan apel da se ne skace na svaki upis.

 

Po mom licnom misljenju, nijedno nije za ban, ali ne vidim kako jedno jeste, a drugo nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno kaznjavate samo navijace Zvezde i to kada reaguju na provokaciju BUKVALNO jednog (maksimalno dvojice) forumasa. Znaci ne otklanjate uzrok zle krvi, vec posledice. Zato se ja bunim. Bukvalno sa 95% Partizanovaca na ovom forumu nemam NIKAKAV problem.

 

Zato ja reagujem. Jer zelim toleranciju i normalno obracanje. Da, tacno je, kiksirao sam i ja par puta i zao mi je zbog toga i gledam da to ne radim. Ali ako niko ne upozorava i kaznjava lika koji konstantno troluje, flejmuje i spamuje forum, meni to nije normalno. I nije mi cilj da se preganjam ovde sa vama, veruj mi. Cilj mi je da svi uvazavamo jedni druge.

 

Taj je meni na ignoru odavno, ali vidim kad neko njega kvotuje i ne mogu da verujem da se to tolerise. I ne govorim ja ovde o nekim ogromnim kaznama, ali bas da vam je svaki njegov stos simpatican a odmah skacete na odgovor na provokaciju, ni to mi nije bas normalno.

 

Mozemo mi da prekinemo raspravu na ovu temu, ali posle nemojte da se cudite kada stvar eskalira.

 

Pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, kao što je nestala 'zla krv' u domaćoj košarci odlaskom Duleta, tako bi nestala i ovde bez Kupera. Teška zabluda ili teško sviranje kurcu, zavisno od motiva. Uostalom, imali smo sasvim dovoljno perioda bez Kupera na forumu da se ta teza proveri, i zamisli, crveno beli Kuperi su se ponašali potpuno isto kao i kada je tu.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Da, kao što je nestala 'zla krv' u domaćoj košarci odlaskom Duleta, tako bi nestala i ovde bez Kupera.

 

4 hours ago, Hugo Punch said:

I ne govorim ja ovde o nekim ogromnim kaznama

 

Samo bez spinovanja, nismo toliko glupi. Nigde nisam napisao da ga treba banovati trajno. Hajde bez ovakvih upada, ocigledno je da nisam trazio trajni ban, vec da se nedozvoljeno ponasanje kaznjava, a ne da se njegovo trovanje tolerise a onda kaznjava odgovor na trovanje. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hugo Punch said:

 

 

Samo bez spinovanja, nismo toliko glupi. Nigde nisam napisao da ga treba banovati trajno. Hajde bez ovakvih upada, ocigledno je da nisam trazio trajni ban, vec da se nedozvoljeno ponasanje kaznjava, a ne da se njegovo trovanje tolerise a onda kaznjava odgovor na trovanje. 

 

Kako možeš tako da lažeš, nije te sramota. Pa juče si za DrKalinu tražio trajni ban za Coopera, baš tim rečima, imamo crno na belo. 

 

Ajde malo se fokusiraj na pisanje umesto na besomučno reportovanje svakakvih gluposti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hugo Punch said:

Samo bez spinovanja, nismo toliko glupi. Nigde nisam napisao da ga treba banovati trajno. Hajde bez ovakvih upada, ocigledno je da nisam trazio trajni ban, vec da se nedozvoljeno ponasanje kaznjava, a ne da se njegovo trovanje tolerise a onda kaznjava odgovor na trovanje. 

 

Kakvo bre spinovanje, reagujem na tezu da je Kuper uzrok svih sranja ovde, a da je sve ostalo posledica. To se ponavlja iznova i iznova a ne može da bude dalje od istine. Kakvi trajni banovi, veze s vezom nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hamilton said:

Nije problem periodicno trolovanje, provociranje (uredno se sankcionise i toeto). Problem je kada to postane svrha bivstvovanja na forumu pa fakticki 90+% postova bude bas to - provociranje ili trolovanje. 
 

jebiga. 

 

Jebiga, isto bi mogli da diskutujemo kako odredjenim, da ne kazem mnogim clanovima tabora udarne brigade svrha bivstvovanja na ovom forumu je isprazno piskaranje i stancovanje postova bez sustine, umnozovanje besmislenih, ostrascenih i na koncu ispraznih redova teksta, pa da udarimo poentu da je to u sustini neki isti nivo, samo oni ne upadaju u oci jedni drugima jer su u principi svi nalik jedni drugima.

Pa opet pricamo o nekom contentu, koji nije content, u sustini. Samo Cooper-ov upada u oci.
Da ne ispadne sad nesto mnogo da ga branim, ni ja nisam veliki postovalac 90% njegovih pisanija, pogotovo uperenih u odredjenom cilju, iskreno.

Edited by lord_slawe_
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pantelia said:

 

Mogao bih da se slozim sa kompletnim postom da nije jedne stvari.

 

Covek je dobio ban zato sto je Vanju Marinkovica nazvao Sanja Marinkovic. Dobio je 5 dana za seksizam. To je najludji ban koji sam ikad video. 

 

Da je forumski Seselj izrekao tako nesto, ne bi bio banovan nikad, nego bi bilo proglaseno za vrhunsku foru, uz obavezan apel da se ne skace na svaki upis.

 

Po mom licnom misljenju, nijedno nije za ban, ali ne vidim kako jedno jeste, a drugo nije.

Koga boli qrac, dobio ban od 5 dana a ovdje se uzjebali kao da je dobio 300 udaraca bičem po leđima.

 

Ban je vjerovatno neopravdan, lik je bacio lošu bazu, moderator loše procjenio da se radi o mizogoniji i to je to.

 

Ali vama je došao kao naručen da kenjate o nekim drugim stvarima i upirete prstom poput petogodišnjaka. Oladite malo deco 🙂

Edited by Budha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upisaću se ovde pošto generalno pratim dešavanja na podtemama košarke jer me to najviše zanima i zbog toga sam ovde. Kao neutralna forumašica, dakle nisam navijački opredeljena, Tata temu čitam povremeno iz zabave i profesionalne deformacije - zanima me dokle ljudi mogu da idu, koje su im granice, pa čak i u VL. I moram reći da stvarno saosećam sa moderacijom, ja bih 90% forumaša koji tamo pišu banovala u roku od odmah. Umesto što vuku moderaciju za rukav i tuže se kao da su kod vaspitača u vrtiću, navijači sa oba brda bi mogli da konačno shvate kako su samo jedni drugima ogledalo. Umesto što od moderacije očekuju da radi u tri smene kao u rudniku, mogli bi oni sami da povedu računa o tome šta pišu. Takođe, ja verujem da je Tata tema nastala iz najbolje namere kako bi se izolovali određeni upisi, sukobi, čarke, provokacije i sl. (pošto sam se relativno skoro pridružila ne znam "istoriju") ali se to nije realizovalo najbolje i preliva se na druge teme. Generalno ne mislim da se negativne stvari mogu izolovati ni ograničiti na jednom prostoru, nažalost je tako.
 
Eto to je moje mišljenje kao nekog ko samo gleda i čita sa strane, bez upliva emocija i želje da nekom odgovori, spusti i sl. pa naval'te. [emoji18]
Ufff ti si nova moderatorka u najavi. Dobro je sto imam kredita kod tebe [emoji23]...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...