Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 9/8/2022 at 11:53 AM, vlaDixXx said:

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/4005873/ks-republike-srpske-o-skandalu-u-reprezentaciji-bih

 

Bez komentara,nasilna asimilacija, u celoj bivsoj jugoslaviji

Pa ti posle igraj za bih, cro, severnu zemlju, "slovake", montenigrine

 

"Ko doze tri prsta, nek mu se odsece ruka" 

 

Fino, lepo

A mi sve lepo primamo u nasu(koji oni kazu porciju, smrdiju) 

 

30 dana i ujedno poslednje upozorenje pred trajni

 

Teška nacionalistička generalizacija o "nasilnoj asimilaciji", kao i nacionalistički narativ koji forumaš fura praktično sve vreme bivstvovanja na forumu ne ostavlja nam previše izbora. Ako je vest sa moćnog kurira tačna, to je sramota te selektorke tamo, mi se ovde nećemo baviti brojanjem krvnih zrnaca i segregacijom ljudi u odnosu na to.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2022 at 3:05 PM, Patriota iz kauca said:

Mislim da će ove sezone Željko koristiti Madara kao pleja scorer-a, a da će Exum biti uz njega za organizaciju.

 

Što je ok.

 

Ovamo imamo Alexu i Pantera, što je isto ok kombinacija.

 

Biće zanimljivo gledati.

 

Ne znam koja će biti uloga Đuše, verovatno Murova, da vadi kestenje kad zatreba i eventualno tovari komšinicu.

 

3 dana

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MikiMilane said:

 

Hrvat čiji je otac Đorđe Srbin iz Bosanskog Broda.

 

2 hours ago, MikiMilane said:

 

Majka mu je Hrvatica. On je čistokrvni Jugosloven poput Ace Petrović. Inaće žena mu je Poljakinja, dok njegov najstariji sin nastupa za mlade reprezentativne selekcije Poljske.

 

Promašio si podforum, tema rvanje je na drugom mestu. 🙃

 

10 - dana - brojanje krvnih zrnaca. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Don Radonja said:

Zato sto su Delije jedna ultranacionalisticko smece.Pa vidis valjda kako nastupaju.Ne sme klub dovesti muslimana(znaci druga vera), Hrvata(neprijatelj nacije) i jos dosta toga.

Ovo sto sam naveo je samo jedna sitnica sto nevalja kod njih.Ima jos dosta stvari.

 

 

39 minutes ago, LightWeight said:

Hvala Bogu pa je tako, navedeni imaju klub u komšiluku pa nek pikaju tamo

I to za muslimane je laz u fkcz imas vise njih, to se vise odnosi na ove muslimane iz komšiluka.


LightWeight 15 dana.

"Sličan" prekršaj kao i prethodni, shodno tome i jača kazna.   

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Otvorena je nova Zvezdina tema za ovu sezonu, kao što ste videli.

 

Sa novom temom dolaze i rigoroznija pravila.

Koja u stvari nisu rigoroznija, već su standardna pravila, koja smo malo olabavili na transfer temi. 

 

Preterano oftopičarenje, spamovanje, trolovanje, prozivke, lični ratovi, besmisleni postovi, itd. biće sankcionisani.

 

brisanje -> opomena -> kazna -> ... 

Naravno, ni ostale teme nisu izuzete od ovoga, već je akcenat na ovoj kao najposećenijoj, verujem ubrzo i veoma sadržajnom, a sve zbog stanja na transfer temi koju smo bili pustili niz vodu.

Sezone u većini liga su počele, neke će tek da počnu, pa vam želimo što više zabave, dobre košarke i dobrih postova, a nama moderatorima što manje posla.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Devil In My Pants - 7 dana

 

Razlog bana je njegovo pisanje na Zvezdinoj temi, gde je došao sa dobro poznatim provokatorskim stavom.
Pre 10 dana je opomenut za flejmovanje, bez kazne.
3 meseca pre toga je dobio ban zbog sukoba sa forumašem i pored opomene.
Da ne pominjemo slično ponašanje na Politici gde je u međuvremenu takođe dobijao kazne.

Naravno, ne želimo jednoumlje na forumu. Dozvoljeno je da forumaši imaju drugačija mišljenja i "poželjno" je da se ona sukobljavaju. Ali postoji i neki normalniji način da se ono iznese.

Edited by uvrnuto
  • Like 9
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2022 at 9:07 PM, Golijat said:

Samo se nadam da cemo ovu pi*ku oterati nazad u neku Buducnost ili tako neki tim

 

15 hours ago, Golijat said:

Jos jedna tekma i opet ponavljam: Nadam se samo da ce ovo smece oterati iz kluba nazad u Podgoricu.

 

Veceg alibi igraca nisam video u zivotu.


Golijat - 5 dana
Prvi citirani post od pre nedelju dana je bio samo sklonjen, ovaj put kazna.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, srlepajce said:

Jbs mi sve zao mi igraca

Bentila, Martina, Vildozu, Holanda itd itd

Na -2 izbaci sve koji su doveli do egala

Ma goni se u tri lepe pm "treneru"

Supak obican

Kako nam je ubio momentum :ajme:

 

Ovaj tim moze vise sigurno cak sa iole pristojnim trenerom ali sa ovim debilom na klupi tesko nama

 

Nemas bar 10 igraca koji su u sigurnih 12 nego 17 igraca pa nema niko pojma ko ce kad konkurisati za 12

Imali smo raznih trenera i "trenera" ali ovakve rotacije nisu vidjene

 

Nije lako ni igracima kad ne znaju koja im je uloga

 

3 dana

 

Ajde malo povedite računa o rečniku. 

Pogotovo upozorenje za zvezdaše trenutno. Razumemo nezadovoljstvo, ali iskontrolišite se malo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, delgado said:

 

 Najbolje je igrao dok je bio na klupi. Bez njega su i uspeli da stignu i formiraju prednost. Odmicu mu se po 10 metara i potpuno ignorisu mentola. Glupi crackhead Ham nije mogao da skonta da smo najbolje igrali dok je Troy Brown bio u petorci, morao je po automatizmu da vrati stoku. I na svu muku, jos i ova 3 govnara nam otmu kljucni posed. Zivot je govno.

 

3 dana - vredjanje.

Edited by Don Radonja
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sam B said:

Šta sam napisao nedozvoljeno da biste mi obrisali upis?

 

Čovek ne zna da komunicira, obraća se uvek bezobrazno i bahato i sa visine i sa nekom idiotskom dozom sarkazma. Osim toga nije ni pročitao ono što sam napisao nego tumačio kako njemu milo. Nek se leči bre ako ne ume da se ponaša.


Sam B - 5 dana

Lepo mu je Perkos2 odgovorio:

8 minutes ago, Perkos2 said:

sa ovim na kraju ispao si duplo gori od tog kojeg si isprozivao


Moglo je to pristojnije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2022 at 3:48 PM, pavijan2 said:

Koji to čemer i jad može poštenog čoveka naterati da navija za Partizana?

Nikakav.

 

Pavijan2 - 10 dana.

 

Jeste da se na tati moze svasta pisati i da su kriterijumi dosta labaviji ali imajte meru.Ne mozete nazivati ljude jadnim zato sto je izabrao da navija za Partizan/Zvezdu.

Malo duza kazna je zbog istorije forumasa sa slicnim ispadima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kendrick said:

Uf, pantelia bas prso nakon poraza od Zadra.


kendrick - 7 dana


Malo jača kazna od standardne od 5 dana, pošto je upućena na Tata temi gde kaže
 

Quote

kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

 

  • Like 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Decembarski said:

Nervozan je.

Ken(j)i mu nije tu.

Pila drva.

 

5 dana

 

Iako je uvreda, moglo bi se reći, bezazlena, forumaš ima ozbiljan dosije, a već smo gomilu puta kažnjavali za igranje sa nick-ovima drugih forumaša. 

 

I dalje stoji opomena pred trajni ban u slučaju težeg prekršaja. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kakvo sudjenje ima partizai u EL treba samo cestitati.Mi u domacim takmicenjima nemamo ama bas nikakve sanse.Tako talentovanom rosteru ne treba mnogo a one lazne blokade,koracanja i sve ostalo od prosle godine ce biti sigurno dovoljno ovaj put.

 

47 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Gde mi je upis banditi jedni?

Najnormalnije sam rekao da imaju izvanredno sudjenje u EL i da im na tome treba samo cestitati.I da mi zbog toga nemamo nikakve sanse u domacim takmicenjima,da ce tako kvalitetnom rosteru proslogodisnje sudjenje sigurno ocaj put doneti trofeje.

Totalni ste banditi kakvu cenzuru zvezdasa imate.Mnogo jadno.

 

10 dana, prvi post je samo brisan zbog partizai pa je valjda opravdano da to izazove ovakvu reakciju kao u drugom postu. Ili nije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Tango said:

Covic vodi rat sa vladajucom garniturom?????on je isto sto i Ostoja samo bez clanske karte...da li covek koji je  u sukobu sa bracom moze da visi na njihove 4 tv stanice svaki dan(hepi,pink,b 92,prva)?Cime Coki moze da uceni vlast,a cime vlast njega(prebijanje Andjusa,nepostojece zgrade na KiM,Agrobanka i nevraceni kredit za fabriku od 7 miliona)...vas problem je sto se Coki mesa u rad s.sektora i misli da je bogom dan za trenera....Nematepara aproduzite bahato Vajta....nemate para a date staklenom 3,3 miliona e......

 

7 dana

 

Prebacivanje postova -> opomena -> sad i kazna (isti dan kad i opomena) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Žene to numeju.

 

2 hours ago, DameTime said:

 

?

 

1 hour ago, Snjofko said:

Da multitaskuju.

 

1 hour ago, Snjofko said:

Nije šala 😁🤣

 

Snjofko - 15 dana.

 

Mizigoniji ovde nema mesta ni u sali ali ni i ozbiljno.Gledajuci istoriju forumasa stime i ovolika kazna.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, kendrick said:

Corny nam se baš potrudio da dokaže da džvedžda nije baš toliko manja i inferiornija od institucije. Lepo, lepo. 

 

Kendrick 5 dana 

 

Forumaši imaju nazive, klubovi i sportisti imaju imena, odnosno i prezimena. Koristite ih.

Kao deca ste. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...