Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

3 hours ago, pantelia said:

Ako bi moglo malo manje ovog izjednacavanja Zvezdasa i Covica, bilo bi lepo.

 

3 hours ago, milos88nbg said:

Ne bi moglo jer ste isti!!!

 

 

Milos88nbg - 7 dana - generalizacija.

 

Nisu svi navijaci Zvezde isti kao Covic. Ima dosta navijaca koji ga ne vole i ne podrzavaju sve sto radi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, BattleBender said:

Iskreno se nadam da ovo nije poslednji put Lesoru u karijeri da ovo radi.
Ali kad to nekad odradi zelim da nasrne na nekog ko ima kakvu takvu boxing pozadinu, nekog ko ce samo da postavi lead hook prilikom odmicanja.
Pa da mu tresu noge na sred parketa, da ga vrate u zivot, iz nesvestice, dok je ledjima na parket. A humble pie.

Glupa sirovina, zaplivala napred, bez oslonca, samo da se postavi ruka, da sam sebe patosira svojom silinom.

I da, mozete da mu banujete koliko zeleti. Van efekta, smirene glave, mu zelim i takav tezak nokaut i 3 minuta nesvestice. I usput da sjebe neke ligamente prilikom pada.
Osoba koja nasrne onako, ne zbog nekog afekta, ili reflekse reakcije (neko ga nesportski faulirao), nego je on ekao da se zavrsi utakmica da se zaleti na nekog...
I posle se kao izvinjava, ali se ne izvinjava igracu na kojeg je nasrnuo.

Pa decko, zasluzujes i nokautcinu i povredu, to ti je adekvatan humble pie.

 

5 dana

 

Nadam se da smo završili s ovim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Plant said:

Licencu ce dobiti oba kluba ili nijedan ... verovatno od 24/25. Zato je i doveden Robija, gura se rezimski Brojiloga ... da bi se to izlobiralo.

I onda likovanje kako smo eto mi neki faktor, makar u necemu. A to nesto je gubitaska zabava za par procenata stanovnistva Evrope ... ako i toliko prati ovaj nazalost, nizerazredni sport.

Klasika, jeftino kupovanje poena kod nepismenog plebsa. Uraditi to u fudbalu je neki drugi par cipela koji mnoooogo vise kosta i vredi ...  u koji i ne pokusavaju da udju.

Tu mesaju samo u slucaju skupljanja kajmaka ... posto se u vrhunskom profitablinom sportu mogu lepo napuniti stranacki dzepovi. 

U medjuvremenu WC za onog ko na terenu ne osvoji i svima lepo ... medju sljivama

 

 

3 dana

 

Željko Obradović, Dejan Bodiroga, itd, itd...

Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants 7 dana

@Kooineeperk 5 dana

 

Zbog postova na temi za žalbe. Neki od njih su pobrisani, neki podugački, pa neću citirati ništa. Mada mislim da je svima jasno o čemu se radi. 

 

Prvo, obojica su relativno skoro dobili banove zbog sukoba. Takođe, nakon povratka iz banovine, Kooinu je udeljen warn zbog ničim izazvanog posta, opet u vezi sa Devilom.

 

Ovaj put Kooin bespotrebno zadirkuje Devila u jednom od postova, zatim mu on odgovara i onda ulazimo u začarani krug. 

 

Naravno da su zamerke na rad moderacije dozvoljene, zato i služi tema, ali Devil već troluje, flood-uje ili kako god hoćete da nazovete to što radi. Otud i malo jača kazna za njega. 

 

Stavite jedno drugo na ignore. Dosadili ste svima. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2023 at 5:27 PM, jaka blazic said:

 

to cemo jos videti sta ce oni uraditi. 

i dalje im treba bar 3 pobede za siguran prolaz.

takodje mi nismo igrali nijednu sezonu gde nije bilo cska i zenita i uniksa/himkija. a treba i podsetiti da je to najskuplji roster ikada na ovim prostorima.

mnogo je lakse proci, ko je nama kriv sto imamo 2-8 u poslednjih 10 i sto nam posle serije poraza u tekmi koju moramo da dobijemo 3 najbolja igraca igra po 15 min... mi i necemo u 8. 

inace nije da mi nismo bili u ovakvim situacijama, pa ispali smo sa istim skorom kao i darusafaka, pa u tekmi za prolaz u areni printezis...

 

 

 

ja cenim da zna ali da iz nekog razloga namerno ne koristi pun potencijal tima i premnogo je nelogicnih odluka koje donosi. 

jel selekcija igraca kriva sto mu u atini tri najbolja igraca igraju po 15 min?
sto igrac koga smo toliko cekali uputi jedan sut i igra isprekidanih 15 min?

jel selekcija kriva sto ne koristi martina? sto gubi dobijene tekme? sto drzi nedovica 7 min na klupi u 4/4 derbija?

sto prima 35 poena u 4/4 u minhenu?

sto ga dobije alba koja je jedino njega dobila? 

itd i mnogo toga jos...

mnogo toga je sumnjivo u vezi nase igre i cele ove sezone...

 

 

ne branim covica, ali taj metalni horseman je dobio najveci budzet ikad u nasoj kosarci i za razliku od nas imao je sigurne pare na pocetku sezone.

nije mu otisao trener i najbolji igraci, vec su doveli jos 3 igraca za 1+ milion. 

ovo je takodje prva sezona bez rusa, lakse je proci a videcemo da li ce uopste i proci.

naravno da ima bolje sudjenje kad je prvi covek el neko ko za covica kaze da je govno i veliki je grobar + ne sedi nama neki glikman pored terena vec njima. 

 

 

mozda zato sto sto imaju najskuplji tim ovde ikada? sto imaju siguran kes i zadrzali su sve plus doveli jos tri komada od po 1+ milion?

sto se tice rezultata ja vidim da mi imamo jedan trofej, a oni nista. takodje vodimo 3:2 u pobedama.

ovo sto mi igramo, tj. ne igramo u el je posebna prica i vise je nego sumnjivo.

 

 

meni da vasa nije igrao poslednjih 5 min, da se larkin javno buni sto je igrao 20 min, da efes dobija 2 tehnicke za redom, da oni opet imaju 25+ bacanja...

nisu njima ukrali pobedu kao nama protiv barse, vec su im npr poklonili protiv fenera. ne spominji sudjenje, nama su pomogli bukvalno u dve tekme, protiv olimpijakosa i protiv efesa. 

sto se tice sansi oni su tu gde su ih bukmejkeri videli i pre pocetka i oni i imaju tim za 8 i bio bi neuspeh da ne udju. 

a sto se nas tice, mnogo toga je sumnjivo cele sezone. 

 

 

coveku je trebalo 6 sezona da uzme el sa neogranicenim budzetom.

takodje ima najveci budzet ikada na ovim prostorima + bodirogu + sudjenje i bio bi tezak fejl da ne udje. 

ima veci budzet od nas, zalgirisa, asvela, albe, bajerna, valensije, pao-a.

tu je negde sa virtusom, baskonijom i pre sezone je bio neki 9. favorit i sad je on doktor i ovo je cudo... 

 

 

ostaje nam da zatvorimo ovaj prokleti topic i krenemo iz pocetka.

 

 

kad bi mi hteli u 8, gledajuci tabelu i dalje imamo solidne sanse jer mozemo i do 18, a baskonija i zalgiris imaju po 15 uz 5 meceva do kraja gde mozemo do boljeg h2h sa baskonijom koju cekamo...

ali da hocemo ne bi nedovica zabolela ledja a kampaco kao povracao i igrao 15 min u atini. pa se povredio lazic, pa dobrica zabole medjunozje odjednom, pa nemanja po potrebi povredjen... pa se vildoza emotivno raspao...

 

oba klub finansira sns. tocka.

jedan klub u sezonu ulazi tako sto zadrzava sve sto ima plus dovodi sve sto ima i ima obezbedjen budzet.

drugi klub u sezonu ulazi tako sto mu iz razloga na koje niko nema odgovor odlazi najtrofejniji trener posle sezone u kojoj je osvojio sve i odlazi pola tima i najbolji igrac.

rebilding, nejasne finansije, postavljanje trenera pocetnika, u odnosu da drugi tim skromna pojacanja.

u startu neravnopravna pozicija.

 

i onda je covic kriv. sta tacno treba da uradi ako onaj koji daje hoce tako?

da se skloni i sta onda? 

 

i odjednom kao pare, ali prvi put u istoriji el jednom klubu se zabranjuje registracija zbog nekih budalastina koje radi 90% timova, pa serija sumnjivih poraza, neigranja nedovica, pa sad i tog igraca koga smo cekali...

mi poslednjih 2 meseca u el igramo kao da zelimo da gubimo...

i deluje kao da su karte podeljene i pre pocetka i za el i za aba jer ovo sto mi igramo i sve oko minutaze, gubljenja u 4/4 dobijenih tekmi u el, poraza od cibone, igranja bez pola tima u derbiju u kom jedan igrac dobije 21 bacanje bez da se iko od nas ni ne pobuni... 

od albe u bg i pao-a moze da izgubis samo ako bas jako zelis. 

zasto treneru u must win tekmi 3 najbolja igraca igraju po 15 min?

kako to da se nedovic misteriozno povredi bas u kljucnim tekmama sezone? 

pa i lazic i sad dobric.

zasto on drzi najboljeg igraca sa 4 licne u derbiju? to ne bi uradio ni pocetnik. 

 

15 dana

 

vinyl-records-record-collection.gif

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Molim moderatore da ne dozvoljavaju ovde ovom iz LazeLazarevica da zloupotrebljava i salje ovde retardirane smajlije, za to ima Tata temu pa neko tamo leci svoje frustarcije. 

 

Hvala

 

10 dana - Mislim da je svima i jasno zbog cega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Kronostime 1 dan

 

Jedan od glupljih banova koji objavljujemo, bez veze je, al' šta da se radi.
Kazna je zbog preteranog upotrebljavanja multimedialnog sadržaja. 
Verovatno se sećate da je jednom javno upozoren i smanjio je. Pre 10-ak dana sam mu opet skrenuo pažnju zvaničnim warn-om, ali je nastavio istom ritmu. 

Ako mu pogledate activity videćete da je 80%, ako ne i više, postova koje ostavi u stvari Onepix, Onememe, Onegifov, Onewhatever...
 

Naravno da kačenje istog nije zabranjeno, ali imajte meru.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Gereon Rat said:

Srećom je Real isparirao za Kampaca

 

3 dana

 

Samo jedan u nizu obrisanih postova u prethodnih par dana. Kao što sam već napisao. A ukupno ni 20 napisanih... Sa sve željom da se otključa tata. 

 

Opomena za @Wingwalker zbog bespotrebnog tatisanja, a takođe i za @John Terry za neumesnu šalu na račun @Gereon Rat

 

Iskulirajte malo. Sad kad nema tate, molim vas da razmirice koje ste imali tamo takođe ostavite zaključane i doprinesite diskusiji. 

Edited by uvrnuto
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Decembarski said:

Dobro je napreduješ.

Sad bar ne dolaziš u inbox da vredjaš ko onomad.

Evolucija na delu.

Evo još jednog drvenog advokata.

Samo pertle prave problem.

 

10 dana.

 

 @uvrnuto mu je pre par dana u inboxu(privatna poruka) objasnio zasto mu je sklonjen sporan post i nigde ga nije vredjao. 

Plus je nastavio da ga proganja za "Kosovo i sever"  gde ne razume na sta se tacno to odnosi.

 

Duza kazna zbog istorije forumasa.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jaka blazic said:

jbt nedovic, pa dokle vise covece, dokle? 

cenim da je propustio 41% sezone do sad i gomilu bitnih meceva...

ali nije da nismo znali i upozoravali pre sezone da bi moglo da se desi.

ali nije strasno, propustio je samo mec za top 8 u atini, najbitniju tekmu u aba ligi i zavrsnicu el...

dobro je da je igrao bar prvih 6 kola el...

 

 

rutinirali bi ih sve, samo kad bi bar jednom mogli da budemo kompletni i igrali sa najjacim sastavom. 

mi smo bukvalno jednu tekmu odigrali u ful stastavu sa ovom trojicom i martinom. jednu jedinu od 30, u minhenu.

eto sad opet nema nedovica, jednog od 3 najbitnija igraca... i tako stalno celu sezonu...

 

 

a sta su trebali, da ulete i krenu u tucu?!

atmosfera u ekipi je odlicna, kao i hemija i ja tu stvarno ne vidim problem...

 

inace ja ne mogu da slusam sta komsije pricaju o sudjenju a ljudi opet juce imali bolje sudjnje nego barsa kojoj je sudjeno 4 prekrsaja u napadu, pa tehnicke dve, pa smesan nameran prekrsaj bez lopte na kraju, itd... i to sve dok madar igra rukama odbranu na laprovitoli a exumu se sudi kontakt telom protiv sanlija recimo gde je ovaj umro od smeha... ali eto nisu sudili 2+1 jednom i kradja... a ljudi imaju lagano najbolje sudjenje u celoj el! celoj!

17.5 bacanja po mecu imaju prosecno, najvise u celoj el!

u prvih 10 po bacanjima niko nema dva igraca oni imaju ne dva nego tri!

exum kojem je dovoljno samo da krene na ulaz i oni su navikli da su to bacanja ima 4.7 i cetvrti je. kad se samo setim serije bacanja u tel avivu... ako nije izveo 10 za redom u 3/4... 

odmah do njega lesor sa isto 4.7. 

i 10. panter sa 4.1.

znaci jedini klub u celoj el ne sa dva nego tri igraca u prvih 10...

ljudi su imali brdo tekmi sa 25+ bacanja, neke i 35+ kao protiv fenera gde im je u poslednja dva napada poklonjeno 4 bacanja i bacanja za pobedu 2 sec pre kraja posle presmesnog prekrsaja nad avramovicem... i oni se bune? oni?

ni u jednoj tekmi nisu osteceni, ni u jednoj jedinoj. evo nek me razuveri neko, mozda gresim.

eto juce paf tehnicka za barsu, protiv efesa u istanbulu 2 za efes kad se lomilo, pa naravno i za olimpijakos + se izbacivanje noge pri sutu laranzakisa sto recimo panter radi svaki put kaznjava ne tehnickom vec faulom u napadu za dva bacanja exumu sto je presmesno...

nisam siguran i mrzi me da trazim ali 99% mislim da zeljko i oni nisu dobili nijednu jedinu tehnicku do sad. u 31. tekmi. gospoda. 

i oni se bune?

da nije smesno bilo bi tuzno...

 

jel toliko davno bio derbi i 21. bacanje za lesora i 35 za njih?

i smesan prekrsaj kampacu pa + i tehnicka za nas... 

jel se seca neko 5. meca i kako su kalinu izbacili iz meca? polaganja holinsa koje ne vide?

zaboravlja se jer smo osvojili... 

 

1 hour ago, jaka blazic said:

jel zeljko dobio jednu jedinu tehnicku od kako se vratio u partizan?

ozbiljno pitam...

jel ikad jedan igrac u istoriji derbija imao 21. bacanje?

teska pitanja... 

 

i kakva vise korona, uopste kakva sad korona? ko je izvor te vesti?

ja osim nas nisam cuo da je ijedan klub u celoj evropi imao problema sa koronom. samo mi i kao cedevita zbog koje smo odlozili mec u ljubljani, a oni posle 3 dana igrali ec... mi smo jedini klub koji ima problema sa koronom. 

zasto odmah nisu rekli? zasto se niko nije oglasavao 3 dana? 

zasto trener ne zna za to pa najavljuje tekmu?

 

a sve je tako lepo krenulo, doveli smo pojacanje koje eto malo igra letnju sezonu u portoriku i krenuli u sezonu sa mutnom slikom naseg trenera delije... i non stop wtf i wtf i wtf potezi i dogadjaji i rezultati... 

ajmo malo korona... 

a to sto nismo vijali razliku protiv baskonije nikom nista... 

 

valjda nemanja smogne snage za 10 minuta u plej ofu i samo da nas zaobidju iznenadne svadje i povrede u toku meca i povracanja i korona i slomljena srca i zabrane i duple registracije i delikatne situacije i imamo cemu da se nadamo. 

 

15 dana 

 

Prvi post sklonjen, nakon drugog reakcija jer nastavlja u istom ritmu i to relativno brzo nakon bana zbog sličnih stvari. 

 

Od novosti, ubačena i korona u jednačinu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Dobar u piku said:

Izgleda da se traka ne može vratiti, pa nema snimka silazne.

 

Poželeo bi Crvenoj Zvezdi isto sudjenje u el kao što se sudi protiv njihovih protivnika u abi...

 

Sam post nije za trajni ban blabla, ali... 

 

48 dana u banovini u prethodna 4 meseca, plus 2 upozorenja bez kazne, sa sve upozorenjemima pred trajni ban. 

 

Očigledno nema nameru da popravi pisanje, već samo da provocira i piše sranja. Tako da ne bismo više da se zamlaćujemo dotičnim. 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, jaka blazic said:

ali sve je deo igre, i taj kampaco nije slucajno igrao 15 min u atini i na kraju ce jedni dobiti trofej top 8 a drugi aba. 

i svi srecni plus imamo svog coveka (koji btw gradi male hidrocentrale koje je nemoguce dobiti ako nisi dobar sa vladajucom strankom) i koji je garant da ce oba kluba biti i sledece godine u el.

drug predsednik je jos pre par nedelja, kad je unapred cestitao komsijama prolaz u 8 i ako jos nisu prosli i pozeleo prolaz na f4, lepo rekao da ocekuje da imamo sampiona najkasnije za 2 do 3 godine tako da...

i oni znaju da da ce izgubiti sto bi reako neko tamo.

 

ajde sad brisite i banujte jer nemate sta da odgovorite i jer vam smeta istina. 

 

 

30 dana

 

Da uslišimo jaki želje.

 

 

Balkan info da pozavidi...
I pored nekoliko upozerenja prilikom prethodnih banova da smanji sa teorijama zavera, iznošenjem činjenica i slično, kolega nastavlja. I to skoro odmah posle prethodnog bana.

Ovaj put maksimalni ban, a sledeći će biti i poslednji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Čočo said:

Ne padajte na fore braćo, vidite da se sjatila i kurta i murta sa druge teme kod nas. Oni bi da se danas revanširaju za jučerašnji dan na njihovoj temi. Iskulirajte ih. 

 

3 dana

 

Svi su dobrodošli da pišu na temama na kojima god žele.

Dodatno, post sam po sebi ne doprinosi diskusiji, čak dodatno podgreva stanje na temi.
 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СамоТи3 said:

Пантер преко пола направио, али ништа од тога се не би десило да је судио 5 секунди а било је и близу шест секунди.. Али шта ћеш кад је ово лига Небојше Човића. Не памтим да је неко имао 15 слободних бацања против Будућности у Морачи од Звезде и Партизана у једној четвртини и више од њих уопште на мечу када знамо какво је тамо суђење увек било. 

 

2 hours ago, СамоТи3 said:

Ја мислим да је 5 секунди када прође 5 секунди у стварном животу, а не да ли је судио намерно одуговлачио са потезима руке или не. Када се гледа снимак 5 секунди је прошло е сад да је имала будућност напад убеђен сам да би суфио 5 секунди. 

 

5 dana- za teorije zavere i tatisanje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Da nije Covica ovi preko puta bi se ponasali jos bahatije i ludje od ovoga sto trenutno rade. Niti bi se znalo koliko duguju, niti ko ih finansira, verovali bi ljudi da ih sponzorise Nordeus, prosla bi i ova prica sa donacijama koju pokusavaju da prodaju narodu kao da su ljudi debili i nemaju gram mozga. Cutanje je odobravanje, i sta sad da cutimo i da probamo da budemo bolji u finalu 20 razlike da bi pobedili 2 razlike? A ako ne uspemo, jbg, pruzimo ruku i cestitamo?

 

10 dana - Tatisanje.  Msm da je jasno zasto kazna. 

 

Dupla kazna zbog istorije doticnog.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

.9804a5dd1d772fe506425c48b7a21c2a.jpg

 

5 dana - sam post kao ovaj bi prosao bez kazne samo da nije prethodnih dana na slican nacin trolovao, tatisao na KKP temi na koje nismo reagovali.

 

Žalimo što nemaju gde da kače zajebantski sadržaj, ali za to smo ponajmanje mi krivi. 

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2023 at 12:45 AM, Don Dusko said:

 

5 dana - sam post kao ovaj bi prosao bez kazne samo da nije prethodnih dana na slican nacin trolovao, tatisao na KKP temi na koje nismo reagovali.

 

Žalimo što nemaju gde da kače zajebantski sadržaj, ali za to smo ponajmanje mi krivi. 

@Cooper Dupliran ovaj ban (jos 5 dana), zbog kloniranja i koriscena tog naloga da se raspravlja sa moderacijom, zahteva nesto i preti, naziva moderaciju i njene odluke ulicarskim nazivima.

 

Znali smo za nalog jer je jednom pisao da pojasni nesto oko nekog prethodnog svog bana i tada je rekao je da ga nece vise koristiti. 

 

Postojala je cak i diskusija da se pozitivno odgovori na @kendrickovu molbu i smanji pocetni ban do utakmice sa Realom ali posle ovakvog nastupa na klon nalogu mozemo samo ovakvu odluku da donesemo.

 

Naglasio sam vise puta - nulta tolerancija je za napade na moderaciju i na takve stvari i ja reagujem. Mozete lepo da se obratite, pojasnite ako ste pogresno shvaceni i to je to. 5 dana (ili manje) je moglo da se saceka. 

 

Ovo je poslednji ban ovog tipa (prethodni je bio drasticniji ali pre vise od godinu dana), sledeci ce biti trajni. 

  • Like 7
  • Thanks 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

Ок Ивановић напокон одиграо одличан меч али ја још увијек видим неколико играча вам форме или ни близу свог максимума а ПО креће у петак. Видио сам 2 центра са негативним индексима и са укупно 2п и 10 личних. Недовића за ког нисам сигуран како доживљава тренера и обрнуто. 
Да се не лажемо разлика и у аба је таква да ћемо ми и комшије у финале сигурно. Тамо нам треба брејк а за њега треба утегнут тим, форма и психа на максимуму. Не сумњам да је Душко видио на задњем дербију па и у купу у какав циркус може све да оде са задриглим комшијама и то је изјавом послије задњег дербија и показао, али да ли све претходно може да посложи можемо и морамо само да се надамо…

 

7 dana - pored jucerasnjeg upozorenja da ne tatise on je nastavio sa ovom generalizacijom i zbog toga kazna ove duzine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...