Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

19 minutes ago, freethrow said:

@Miki28 izvini, nisam skapirao da su te GSW toliko isfrustrirali, wow. Impresioniran sam. Majmunska faca Grina, mora da je i pištao kao gorila pri parenju tokom proslave nekih koševa? 

Izvini sto vas ne volem, jednostavno su mi odvratni za gledanje. Jedino eto imate tog bijelca sa headbandom, cool lik ali nije ni cudo, cale mu je isto cool. 

 

Jedino eto vise ne podnosim Boston ali tu ima i istorije, rivalstva. 

 

No hard feelings i nista licno👍

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Haha, ok. Moram da priznam da nisam dobacio do sistematskog hejta za neku franšizu. Mislim, postoje ekipe koje baš nisam gotivio poput Čikago Bulsa, ali to je bila frustracija suštinski.

Nisam volio ni Spurse '00tih, mnogo prgava i namazana ekipa. Bruce Bowen isao ispod nogu Kobiju i druzini, mnogo prljavih i nesportskih poteza ali je to kasnije preraspo u respect, posebno zbog Tonija i Kawhija tako da eto, ima nade i za tvoj GS ali ne dok su Green i Steph tu😉

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ne znam šta je čudno što neki ljudi ne vole ove Warriorse. Green je ubedljivo najgadnija njuška u ligi godinama i on boji tu ekipu, Stephen je iritantan sa gumom, plesom, nekim kurobecanjem i cringe glumljenjem neke hood priče a čovek nije iz tog filma ni blizu, Klay je doduše po svemu sudeći jedna bratina iako ima iritantnu facu, Kerr je realno gospodin čovek. A ima i do frustracije svakako, veličinu im niko ne može osporiti.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ozbiljna povreda Moranta, tj kako deluje -- jel out za sledeću utakmicu, za celu seriju..?

 

Dečko kida seriju -- 38 ppg, 55% za 2, 43% za 3, 8 apg, više stl nego to, as/to ≈ 4, 13-15 fg per game, +/- +6 za vreme provedeno na terenu

 

Nezaustavljiv je bio u ova tri meča.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

 

Ovo nema veze sa vezom, kontakt sa Klejom se desio u trecoj cetvrtini, Ja se kretao bez ikakvih problema do kontakta sa Pulom.

 

Inace, mislim da verovatno nije hvatanje za koleno dovelo do povrede, vec kontakt koleno o koleno sekund pre toga.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Morenta i ako bude bio dostupan, trebalo bi ga suspendovati za klevetu Pula. Krivo mu je, jer se povredio, pa bi hteo usput nekoga da okrivi.

 

Onaj potez Pula je smešan, ko zna gde se taj u milion skokova povredio. Ta igra koju on igra donosi povrede, tako da me ništa ne čudi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

deluje da osim curryja, jjj i jos neke nekolicine svi kolektivno izgubili razum u ovoj seriji...ne zna se ko je nerealniji i licemerniji...

 

4 hours ago, uini said:

 

 

 

'ridiculously dangerous play' 

 

:classic_laugh: :ajme:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Haha, ok. Moram da priznam da nisam dobacio do sistematskog hejta za neku franšizu. Mislim, postoje ekipe koje baš nisam gotivio poput Čikago Bulsa, ali to je bila frustracija suštinski.


Ja imam dve fransize koje sam oduvek mrzeo, i uvek cu ih mrzeti.

1.  NJ. Nikse, jer rodjeni brat navija za njih. Rivalitet kroz NBA live, RL, itd.
Totalno iracionalno i detinjasto, ali ta emocija datira iz doba kad sam imao jednocifreni br. godina, tako je duboko pustila korenje i ozicila se u mozgu.

2. Boston, valda zbog njihove velicine i trofejne istorije, pa imam onaj buntovnicki poriv za svrgavanjem kralja.

E, da, i zbog njihovih navijaca, jer vazda tripuju neku posebnost, da su neka avangarda. Slicno Liverpulovim navijacima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

deluje da osim curryja, jjj i jos neke nekolicine svi kolektivno izgubili razum u ovoj seriji...ne zna se ko je nerealniji i licemerniji...

 

 

'ridiculously dangerous play' 

 

:classic_laugh: :ajme:

Bas totalno ludilo...

 

Jedino sto je kod ove situacije sa Banetom 'ridiculosly' je sto je ovde sviran faul Jordanu...

Link to comment
Share on other sites

Ja, koliko daje u napadu,uzima u odbrani,ono sinoc je kriminal kako je igra,preko njega je dato bar 30 poena.I neko bi trebao da mu kaze da pocne malo da menja stil igre,pre nego sto se nepovratno skrsi.

 

I Pul,koliko decko ima brz prvi korak,nestvarno.Ozbiljan igrac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RatzenStadt said:


Ja imam dve fransize koje sam oduvek mrzeo, i uvek cu ih mrzeti.

1.  NJ. Nikse, jer rodjeni brat navija za njih. Rivalitet kroz NBA live, RL, itd.
Totalno iracionalno i detinjasto, ali ta emocija datira iz doba kad sam imao jednocifreni br. godina, tako je duboko pustila korenje i ozicila se u mozgu.

 

ne znam kako ovo da ti kažem ali 2022. samo pravi nyk fanovi mrze nyk, ostali su odavno batalili hejt.

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Jedini Džordan koji zaslužuje sve hvalospeve je Pul. Ne znam gde bi bio Golden Stejt da nisu uboli ovakvog igrača koji je kroz 3 sezone mnooogo napredovao, a što je najjače on još uvek napreduje i prosto mu se ne zna koja mu je granica na napadačkoj strani. Mislim da on ima potencijala i da postane prvi igrač franšize. Golden Stejt bi mogao da napravi opet dinastiju zbog ovog dečka. Tu su takođe Kuminga i Vajsmen koji imaju opasan potencijal narednih godina. Možda zaista grešim kada mislim da bi trebalo gledati na timeline igrača, jer kao što možemo videti, potpuno je ispalo dobro ovo što su Voriorsi uradili, uneli su u ekipu mlade talentovane igrače punih energije koji će da rade gomilu posla za Karija, Kleja i Drejmonda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dracarys said:

Jedini Džordan koji zaslužuje sve hvalospeve je Pul. Ne znam gde bi bio Golden Stejt da nisu uboli ovakvog igrača koji je kroz 3 sezone mnooogo napredovao, a što je najjače on još uvek napreduje i prosto mu se ne zna koja mu je granica na napadačkoj strani. Mislim da on ima potencijala i da postane prvi igrač franšize. Golden Stejt bi mogao da napravi opet dinastiju zbog ovog dečka. Tu su takođe Kuminga i Vajsmen koji imaju opasan potencijal narednih godina. Možda zaista grešim kada mislim da bi trebalo gledati na timeline igrača, jer kao što možemo videti, potpuno je ispalo dobro ovo što su Voriorsi uradili, uneli su u ekipu mlade talentovane igrače punih energije koji će da rade gomilu posla za Karija, Kleja i Drejmonda.

 

Znaci sledecu igram under na Pula i Kumingu, hvala grofe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...