Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, Miki28 said:

@uini i gospodja ponosni na Barretta💪

 

 

1 rowan alexander barrett jr 2 fournier 3 chris paul 4 tatum

 

usa_today_17463505.0.jpg

 

inače, ovo je prvi buzzer beater za knickse od sezone 2012/13, kada je jr smith to izveo dva puta. jr -> rj

Spoiler

 

Believe me when I tell you that RJ Barrett was god awful shooting the basketball for most of the night Tuesday at MSG. The Boston Celtics defense, particular center Robert Williams, had RJ’s number throughout. RJ kept challenging the big man, and got his shot swatted approximately 240 times. As the Knicks and Celtics looked primed to head to overtime, with 1.5 second remaining and the game knotted at 105, RJ didn’t seem like the guy you’d want to take the last shot.

And yet, RJ ended up with the ball in his hands. And we witnessed a moment we haven’t seen in damn near a decade. Pure magic.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

 Pomislio sam, evo, zacrtao je sebi max ugovor.

 

sigurno neće dobiti ugovor zbog šuta o tablu koji nije ni najavio

ali je lepo videti da se ne krije kada ima loše veče, iako ovde nema puno da se izgubi, kada je već nerešeno

 

u svakom slučaju, da nisu celticsi i buzzer beater, ne bi bila nikakva tema. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uvodjenjem plej ina, regularna sezona je postala dosadnjikava. Sta reci kada je proslo pola regularne sezone, a 14. na zapadu je na dve pobede od mesta koje vodi u plej in. Apsolutno ne postoji strah od poraza.

 

Ako zele da regularna sezona bude interesantnija, mora izbacivanje plej ina ili skracivanje regularne sezone.

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv. Plej in je odlican, jer motivise vise timova.

 

A sto se tice skracivanja sezone (u smislu manje utakmica) mislim da bi bilo bolje tako.

 

Too bad sto samoj ligi i uprvai klubova to ne odgovara. Manje para, you know.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

Naprotiv. Plej in je odlican, jer motivise vise timova.

 

A sto se tice skracivanja sezone (u smislu manje utakmica) mislim da bi bilo bolje tako.

 

Too bad sto samoj ligi i uprvai klubova to ne odgovara. Manje para, you know.

Nigde nisam rekao da je plej in los, sjajan je, ali zbog toga trpi regularna sezona, jer se igra na leru. Ja se ne secam kada sam manje utakmica pogledao nego ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosta said:

Ovime je definitivno izgubio svoj status bad boya....jeez,what a crybaby 😄😄

Fake tough guy, isto kao i brat mu. Jedino je normalan bio u Lejkersima jer je bio pod kontrolom, gdje se znalo ko sta radi. Ne mozes biti ludji od Ronda, Dwighta i ostalih ludaka iz te sezone😁

Link to comment
Share on other sites

Bravo za RJa, strašno težak šut. 

 

Ove godine opet oscilira u šutu, ali generalno mi se sviđa kako momak gradi svoju karijeru. Treća godina u ligi sa konstatno 15+ ppg, a tek 21 godina.

 

Pri tome, deluje mi da ćuti i radi, što je prava retkost u ovo vreme nadobudnih klinaca.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Bravo za RJa, strašno težak šut. 

 

Ove godine opet oscilira u šutu, ali generalno mi se sviđa kako momak gradi svoju karijeru. Treća godina u ligi sa konstatno 15+ ppg, a tek 21 godina.

 

Pri tome, deluje mi da ćuti i radi, što je prava retkost u ovo vreme nadobudnih klinaca.

 

nije ni cudo s obzirom na to ko mu je kum.

 

steve nash, ako neko ne zna.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...