Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Quote

Malik Monk hit 7-of-13 shots, six 3-pointers and 2-of-2 free throws for 22 points, five rebounds, two assists, a steal and zero turnovers in 28 minutes of Tuesday's win over the Nets. 

 

Kako bese Maksina prica, kad se bude vratio AD, pada produkcija Monka :s_d: Maksa Procena vol. 3 :s_d:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Zvezdinho said:

Maksa sve cini da ne udje u PO:lol_2: Dati Ejtona za Holmsa koji se raspada:lol_2: Tvoja sarana sto bi Englezi rekli.

 

Raspalog Holmsa kojeg si mi pet puta trazio i kukao sto ga nisi draftovao? Imao je sad par slabih meceva, da, ali korona, povreda, verujem da ce pojacati produkciju da bude slicna kao pocetkom sezone. Ejton kad je zdrav je naravno bolji, ali videcemo kad ce zaigrati.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam provalio zvekijevu logiku

Fora je sto zvekani voli te trejdove kad on daje top igraca a dobije kurcinu, i sad mu cudno kako ljudi imaju obostrani interes za zamenu. 

zveki logika je ovakva, josip dobija vise skokova, fg i asistencija a ja dobijam  blokade i poene, i dvojicu koji ce imati kakvu takvu produkciju.

 

od tekucih zadataka imam jos da platim realnom Bartona, ako se smiluje da mi odgovori, i da sacekam zvekanog da baci Monka. nakon toga ce mi coowner izaci iz depre u koju je zapao evo vec ima mesec dana

 

Degli ako citas ovo znaj da te voli brat ❤️  

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Makso pa ti kako si krenuo ni u 12 neces da budes, opet ces da igras plej out :s_d:

 

Sda tek vidim pa ti si ladno direktno konkurentu za 12. mesto dao Ejtona, e moj Makso. 

 

Nista ce da igramo zajedno B ligu i sledece sezone vidim ja.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Zvezdinho said:

Makso pa ti kako si krenuo ni u 12 neces da budes, opet ces da igras plej out :s_d:

 

Sda tek vidim pa ti si ladno direktno konkurentu za 12. mesto dao Ejtona, e moj Makso. 

 

Nista ce da igramo zajedno B ligu i sledece sezone vidim ja.

 

+ moja malenkost... stara dobra ek'pca na okupu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Cudo niko nije uzeo Cedija nakon onakve partije i rumora da ga zele neki timovi. Plus povrede u Klivlendu. Maltene dan bio na FA nakon ove partije. Makso spavas na casu :s_d:

 

 

Quote

Cedi Osman dropped 23 points (8-of-17 FGs) with four assists, three rebounds, two steals and six triples in 34 minutes vs. the Bucks on Wednesday.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

'Bemti fantazi, igram 10god. i nepismen sam. Mada sam ubeđen da su izmene ranije mogle pre prve tekme moje ekipe ali sinoć mi nije dalo da prebacim Sabonisa u ekipu oko 1.

Enivejs, Freaky Deaky dobili ste Sabonisa TD fore 😛

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...