Jump to content

VN Madjarske 2021, Hungaroring


Radoye

Recommended Posts

3 minutes ago, Alek The Great said:

Ma ajde Bottas, los start, kasnio sa kocenjem. Ali Stroll je hteo da skrati krivinu i izbacio Leclerc-a ni krivog ni duznog.
 

 

Strol je zavrsio na travi izbegavajuci Okona koji mu je zakocio pred nosom zbog frke koju je ispred njega napravio Botas.

Link to comment
Share on other sites

Drugom se išlo nekad kad je bio potpop na stazi. Ovde je Luis bio ubeđen da su trebali da idu sa suvim gumama.

Botas je užasno pogrešio na startu, zatim se zaleteo kao debil, pa onda blokirao točkove na beloj liniji i izbacio Norisa iz trke koji možda mogao do drugog mesta. Na stranu posledična šteta koju je izazvao na oba RB.

Mislim, zabole me za štetu na RB ali ne volim demolishon derby nad direktnim konkurentima.

 

Svim drugarima koji nisu u prilici da prate prenose na SK nogu samo da zavidim.

Ona dva teletabisa su potpuni nemači pojma sa informacijama na nivou Kurir&Informer i ostalih fekalija...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DASUBO said:

Drugom se išlo nekad kad je bio potpop na stazi. Ovde je Luis bio ubeđen da su trebali da idu sa suvim gumama.

Botas je užasno pogrešio na startu, zatim se zaleteo kao debil, pa onda blokirao točkove na beloj liniji i izbacio Norisa iz trke koji možda mogao do drugog mesta. Na stranu posledična šteta koju je izazvao na oba RB.

Mislim, zabole me za štetu na RB ali ne volim demolishon derby nad direktnim konkurentima.

 

Svim drugarima koji nisu u prilici da prate prenose na SK nogu samo da zavidim.

Ona dva teletabisa su potpuni nemači pojma sa informacijama na nivou Kurir&Informer i ostalih fekalija...

Na hrvatskom sportklubu hd je malo bolji komentator.

 

Ali sky sports f1 ubedljivo najbolja opcija ko nađe strim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...