Jump to content

NEKRETNINE U SRBIJI

Recommended Posts

@pekara ako zelis stan za porodicu sa decom, mislim da ti blok 24 nije bas idealno resenje. Nema ni vrtic ni skolu. Racunaj da ce ti nekada deca sama ici do skole i kuce. Prelazice Spanskih boraca ili Antifasisticke borbe koje nisu mnogo promente ali jesu velike saobracajnice i prelazili bi verovatno na onom delu pri sredini bloka, ili eventualno kruzili do semafora uz Bul. Milutina Milankovica.

Inace pozitivne strane bloka su Vero i Jumbo, dosta prodavnica u onom potezu uz autoput. Ima zelenila medju zgradama. I to je to. Nisam bas toliko setao tim blokom, ne znam koliko je uredan, kakva je atmosfera, delovao mi je kao prosecan NBGD blok sto se toga tice. 

Autoput je nikakva briga jer sve sto on nosi je blokirano onim komercijalnim zgradama, sto nije slucaj u bloku 23 ili 28 ako si u onim zgradama u prvom redu do autoputa. 

Koliko cenis da je cena kvadrata za tu kvadraturu koju trazis? 

Uh, to je poprilicno skupo, bolje dodji u NS.  :))) Mislim da ti je stan od 60-70m2 sad sasvim dovoljan, posebno ako ti zena nje domacica 🙂 

Zavisi i koliko je sredjen stan i sta pruza, ja sam uvek bio pored Dunava...doduse ima ljudi koji su izgubljeni pa odu do Avale,Borce i ostale nedodjije.. 😛