Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

30 minutes ago, Losmi17 said:

Sve 5, ali ovo poslednje mi malo smesno.

Kad se bude sumirala EL sezona, prisecacemo se Albe, Monaka, plus 7 u Stambolu na 1.50 do kraja..a bice toga jos.

 

Prave male sitnice sto se kaze. I nije poenta da sve te sitnice pretvoris u pobede, nego bar nesto od toga je cesto dovoljno za top8.

Mi imamo fatalnu neiskoriscenost sansi, i ako mi je nesto jako smetalo kod radonje, to je ta losa kapitalizacija dobrih igara i prilika.

I opet ce nas to kostati. 7-10 ili 9-8, razlika je ogromna.

 

Kad se bude sumirala sezona, neko će se prisećati tih poraza, a neko kako smo igrali ozbiljnu i odgovornu košarku gde nas niko u EL nije pregazio i rutinirao, kako smo bili dostojan evroligaš i kako niko nije mogao unapred da upiše pobedu protiv nas na bilo kom terenu. Pošto je to tako, ja ne bih nas otpisivao na pola sezone od nekih daljih ambicija.

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za Cirbesa su se ovde pojedini uhvatili kao smrt na babu, prave se forice kada odigra losije, a bacaju 'koji mu je kurac' gifovi kada odigra dobro. Kao da je u pitanju neki levak a ne trenutno 3. centar ekipe koji je bio u nekoliko najboljih centara EL u prajmu, koji i dalje ima odlicne ruke ali losije telo i noge. Mladjih na zalost nema, a cak se pominjao i ovaj iz Fmp kojeg je Cirbes surovo iskolovao, sutirao je bacanja dok je mogao da stoji.

Nije Cirbes problem, pogotovo kada Luka i Kuzma igraju preko svih ocekivanja. 

Napisao sam to vec par puta, da nama fali jedan igrac ekstra kvaliteta nebitno na kojoj poziciji, a i ovako mozemo da se  pobijemo sa svima. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Kad se bude sumirala sezona, neko će se prisećati tih poraza, a neko kako smo igrali ozbiljnu i odgovornu košarku gde nas niko u EL nije pregazio i rutinirao, kako smo bili dostojan evroligaš i kako niko nije mogao unapred da upiše pobedu protiv nas na bilo kom terenu. Pošto je to tako, ja ne bih nas otpisivao na pola sezone od nekih daljih ambicija.

 

Tako je. Izgleda da je samo Tegeltiji nešto smešno.  

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kad se bude sumirala sezona, neko će se prisećati tih poraza, a neko kako smo igrali ozbiljnu i odgovornu košarku gde nas niko u EL nije pregazio i rutinirao, kako smo bili dostojan evroligaš i kako niko nije mogao unapred da upiše pobedu protiv nas na bilo kom terenu. Pošto je to tako, ja ne bih nas otpisivao na pola sezone od nekih daljih ambicija.

Mogu da se slozim.

Ali ne igramo EL zbog estetskog utiska.

Valjda je nekad i neki rezultat cilj.

Ta losa materijalizacija/kapitalizacija, kao i razni cirbesi/holinsi ce presuditi.

Nema ko drugi da bude kriv. Postavljas sam klipove u tockove.

Potrebno je da napravis mala prilagodjavanja (ie Ivanovic umesto pefija u zavrsnici, krsten centar umesto cirbesa) da bi dobio rezultat. A neces jer si tvrdoglav i jer se bavis laznim ustedama.

Iskreno mi nikog iz kluba nije zao, vise mi je zao navijaca per se.

 

Link to comment
Share on other sites

Sutra da mi ponude Glasa za Lazica uzeo bih, malo talenta za sirovine ne bi nam skodilo.

 

Beli dim je dokaz danas kao i kod komsija koji su to rspadi od klubova jer emas protiv kandidata, jbs plan i program, samo teraj dalje. Ako ikad ova zemlja bude normalna videcete koje smo vreme izgubili komsije i mi na ove indijance ili bolje reci pudlice svake vlasti od 90tih na vamo.

 

Cak su i ovi novi politicki  izbori korektiji od ovih u nasim sportskim klubovima, a sve je to zbog nrod/navijaca..koje ne zanima u oba slucaja nikakav program, vec ih zanima smo sargarepa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sutra da mi ponude Glasa za Lazica uzeo bih, malo talenta za sirovine ne bi nam skodilo.

 

Beli dim je dokaz danas kao i kod komsija koji su to rspadi od klubova jer emas protiv kandidata, jbs plan i program, samo teraj dalje. Ako ikad ova zemlja bude normalna videcete koje smo vreme izgubili komsije i mi na ove indijance ili bolje reci pudlice svake vlasti od 90tih na vamo.

 

Cak su i ovi novi politicki  izbori korektiji od ovih u nasim sportskim klubovima, a sve je to zbog nrod/navijaca..koje ne zanima u oba slucaja nikakav program, vec ih zanima smo sargarepa.

 

Lazić je stub Zvezde zadnjih 10 godina svidelo se to nekom ili ne 😛

Edited by propolis
Lazić ne mrda iz Zvezde do penzije
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

To neka tajna lokacija. :classic_huh:

Zbog ogromnog interesovanja prostorije na Kalisu su male a i postuju se Kovid mere.

 

A i familija Djokovic je prilicno brojna a i ne ide da se prelazi most sa ovakvim guzvama u Bgdu.

 

Nisu tajne, samo jedan vid pomoci sponzora da nam ustupi prostor za svecani cin.

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cooper said:

Pokušavate da otkupite Vilijamsa iz Lokomotive.

Mislim da bolje se bavis kako cete vi da isplatite ugovore ovih 3 igraca sto hocete da Shilbujete i vidi pozabavite se malo nocnim zivotom vaseg bivseg nba igraca i da ne igra stalno na crveno na aparatu, znam da ga srce vuce na tu stranu ali da ce uskoro morati da unovcava i sledecu godinu ugovora da bi pokrio sve promasaje oko stavljanja na pogresnu boju. 

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...