Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Just now, Knipex said:

Kuz ako bude na više od 20min po utakmici tu me seci. Zato će Luka 30min da gazi. 

Da, recimo da zamenimo minutazu njima dvojici.

Ne menja moju poentu i nasu desetkovanost.

Zaboravih skoleta, i one junose koji ce biti u sastavu samo da bi imali 11 igraca u rotaciji.

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2021 at 10:44 PM, n4l1m said:

sto se tice cirbesa sanse da nece potpisati su 78% a 100% da oce.. bar da se nadamo da ce biti na mesec, dva, dok ne docekamo zere ozbiljnijeg..

oh what a surprise..

na kraju znaci ni jebenog zeka augusta nisu uzeli..

i aj sto nam centarska linija nije ni za kurac, vec i pored toga sto znaju da na vajta neces ni moci racunati pre marta sledece godine, i sto su nam povredjeni i ovi sto su trebali da krpe one sto su krpili ove sto su trebali biti starteri, nece biti doveden apsolutno niko.. teska sprdacina!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

@Misterija Organizma Nikakvu provokaciju realni nije napisao, sasvim ok upis i slažem se, i mislim da nema veze s parama, već da Radonjić neće Lesora, a i svi znamo kako je Radonja tvrdoglav kad nekog neće.

Nisam ni rekao da provocira već se jednostavno ne slažem sa tim šta skacete šta fali Cirbesu dovešće se neko. Radonjic je jurio Lesora , radio je sa njim,  preskup za ono što Zvezda nudi i ostao je Cirbes, inace bi pre 20 dana potpisali Cirbesa kad he došao u ekipu , ali čekali su drugog.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Povratnik medju crveno-bele Nikola Kalinić kaže da se na Mali Kalemegdan vratio iz više razloga.

"Radićemo najbolje što možemo, ko zna šta će nam sezona doneti. Bitno je da ostanemo zdravi, jer poslednjih godina najzdravije ekipe osvajaju trofeje i učestvuju u borbi za njih. Odluka dolaska u Zvezdu je bila doneta iz mnogih razloga. Od porodičnih, ovo sve sa koronom i karantinima mi je stvorilo oči, da treba da budem malo bliže porodici i prijateljima, da su i te stvari bitne. Imao sam sreće da sam se ostvario u karijernom i finansijskom smislu, tako da je uživanje biti ovde sa poznatim licima. Ne možemo da damo nikakve prognoze dok ne počnemo da igramo prave utakmice", rekao je Kalinić.

 

  • Like 13
  • Love 19
Link to comment
Share on other sites

Ako i izvucemo neku pobedu u el ili derbijima aba lige u prvih par rundi, to ce morati da bude na turbo pogon dzonija i kaline.

Neverovatno mi je da je dobric vec xy meseci u nekoj fazi odmora, davidovac se povredi ocas posla na prvoj jacoj tekmi, simon s nekom misterioznom povredom, i na sve to lazarevic cija povreda ne deluje naivno uopste.

Od planiranih 6 do 8 nedelja za arona, dosli smo do 3 meseca, u praksi je to bar 4 kod nas.

I na sve to potpisujemo centra penzosa.

Milina, da se zavalis i gledas jos jednom putujuci cirkus EL. Neke stvari jesu visa sila, a neke su se mogle spreciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Da li si uopšte pročitao šta sam pisao?

Da , jesam i ne slažem se da je ovo kupovina vremena do već mitskog last cuta. Ko garantuje pojačanje nakon toga? Tako su i Covic i Simon došli na par meseci a ostali do kraja, valjda toliko vidiš da novca nema inače ne bi doveli centra iz Emirati u 31 godini,  čak i za to da se premesti, posto su za to mogli uzeti i jednog mlađeg jao npr Partizan Miletića,  ne vidim da će Zoc dovesti Muslija da premesti do last kata, jbt mi nismo imali ni 500 hiljada za Lesora a pričamo o dovodjenju igrača koji otpadnu iz nba, optimizam je jedno realnost drugo.

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ako i izvucemo neku pobedu u el ili derbijima aba lige u prvih par rundi, to ce morati da bude na turbo pogon dzonija i kaline.

Neverovatno mi je da je dobric vec xy meseci u nekoj fazi odmora, davidovac se povredi ocas posla na prvoj jacoj tekmi, simon s nekom misterioznom povredom, i na sve to lazarevic cija povreda ne deluje naivno uopste.

Od planiranih 6 do 8 nedelja za arona, dosli smo do 3 meseca, u praksi je to bar 4 kod nas.

I na sve to potpisujemo centra penzosa.

Milina, da se zavalis i gledas jos jednom putujuci cirkus EL. Neke stvari jesu visa sila, a neke su se mogle spreciti.

Sta je sa Lazarevicem, pa igrao je ono finale u Minhenu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Gde je na timskoj slici onaj glavonja, vozač i dodavač peškira i top powera, a po potrebi nasrće i na protivničke trenere?

 

Al kako iskusno sačekan momenat za potpis Maika, zajedno sa saopštenjem da su Deda, Dobrić i Lazarević povređen. Kao manje će da boli, a u stvari kao da su te išutirali na ulici i na kraju zalepili šlajmaru. 

 

Ako Radonjić sa ovim sastavom bude imao kompetentan skor u EL do nove godine, da se sruši ledena dvorana i umesto nje spomenik Radonji u veličini Stefana Nemanje.

Pomesao si malo, 


Sojic se tukao sa Vujosvicem, a on je u drugim vodama, da ne kazem u gradjevinsko putarskim radovima, i mnogo blizi oko Terzica.


Cisto radi istine.

 

Od prvog do poslednjeg igraca je otpisao i potpisao Radonjic. Niko mu nijednog igraca nije nametnuo ali je drugi padez da li i koga je zeleo sa tog njegovog famoznog spiska.

 

Sto se tice ovog sto mraci da je last dance,

Ako KKCZ uzme ABA svakako ce igrati EL, da li sa DR ili bez njega to ce videti.

 

Jedino je sigurno, bez KKCZ u EL za njega moze biti samo LAST DANCE u El.

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Pomesao si malo, 


Sojic se tukao sa Vujosvicem, a on je u drugim vodama, da ne kazem u gradjevinsko putarskim radovima, i mnogo blizi oko Terzica.


Cisto radi istine.

 

Od prvog do poslednjeg igraca je otpisao i potpisao Radonjic. Niko mu nijednog igraca nije nametnuo ali je drugi padez da li i koga je zeleo sa tog njegovog famoznog spiska.

 

Sto se tice ovog sto mraci da je last dance,

Ako KKCZ uzme ABA svakako ce igrati EL, da li sa DR ili bez njega to ce videti.

 

Jedino je sigurno, bez KKCZ u EL za njega moze biti samo LAST DANCE u El.

 

 

Naravno da je doveo svoje igrac, ali koga to da otpise? Nekog koga je Covo i Salo potpisali na 2-3 sezone, pa mi ima samo od prosle sezone da placamo tonu para na rekreativce i trenera.

 

Ie ta skupstina pa da vidimo sta ce reci predCednik...xD

 

Posle onih prevaranata prvih sad ide Soccer.....

 

Vreme je za korenite promene, jer danas imamo manji budzet nego proslih godina...sto je iskljucivo odgovoran Covic.......

 

Za EL ce vidimo...ni prvi ni poslednji put  da ce se desiti kako ja napisem.

 

Mi sa ovakvim vodjenjem kluba, nismo zasluzili EL...to je prosta cinjenica..ako bude jos na 4g...kamen na kamenu

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

Pomesao si malo, 


Sojic se tukao sa Vujosvicem, a on je u drugim vodama, da ne kazem u gradjevinsko putarskim radovima, i mnogo blizi oko Terzica.


Cisto radi istine.

 

 

 

 

 

Dobro je da se ovo razčisti, pošto sam i ja bio siguran da se radi o istom liku, koji je tad mlatio Vujoševića (iliti vice versa) i što je učestvovao kod dodeljivanja poklona bivšim igračima/trenerima.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Naravno da je doveo svoje igrac, ali koga to da otpise? Nekog koga je Covo i Salo potpisali na 2-3 sezone, pa mi ima samo od prosle sezone da placamo tonu para na rekreativce i trenera.

 

Ie ta skupstina pa da vidimo sta ce reci predCednik...xD

 

Posle onih prevaranata prvih sad ide Soccer.....

 

Vreme je za korenite promene, jer danas imamo manji budzet nego proslih godina...sto je iskljucivo odgovoran Covic.......

 

Za EL ce vidimo...ni prvi ni poslednji put  da ce se desiti kako ja napisem.

 

Mi sa ovakvim vodjenjem kluba, nismo zasluzili EL...to je prosta cinjenica..ako bude jos na 4g...kamen na kamenu

Mekel, SOFO< RYAN< RAKICEVIC< MIlko od 900 k na gomili su nas vise kostali nego svi ti koje je Salo doveo, plus imamo i za 30 % vecu platu na godisnjem nivou sto DR trenutno uzima.

Tako da je to pata karte.

 

Ako je vec znao tvoj ljubimac da se nema para , sto je potpisao ugovor za ovu sezonu. 

Radi svoje promocije ili je onaj godisnji dodatak za nezaposlene mu istekao na birou pa daj sta das ?

 

Ajde setaj malo i lozi se na Zirbesa i Simonovica.

 

Samo jos Tadija i Radenovic da dodju i da ti srce bude na mestu jer legendica garantuje za njih. 

Edited by Šarac
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, n4l1m said:

i u ovom sastavu planiraju da igraju izmedju 2 i 3 utkamice nedljno aba/el prve 3-4 nedelje na pocetku sezone?

spacer.png

 

pa ovaj sastav ne bi mogao da ishendluje jednu utkamicu nedeljno u abi, dal su oni jebeno normalni?

spacer.png

 

 

Volters je rovit a simonovic povredjen. Dodaj 2 juniora i toeto.

Link to comment
Share on other sites

Nismo ni počeli sezonu a bilans povreda kao da smo krvavili kolena na 50 utakmica već... ovo sa Cirbesom mi se ne dopada nikako, jer sad imamo dva centra za banju, koji neće moći da odigraju skoro ništa...

 

Ako se po jutru dan poznaje... ali biće zanimljivo za praćenje...

Link to comment
Share on other sites

Koja tragedija na ovoj temi. Naricete da pritom niste ni videli kako ce to da izgleda. Sacekajte bar par utakmica pa onda kukajte.


Radonjic ce da snosi odgovornost za ovu sezonu i ovaj roster. Hoce covek Cirbesa eto mu Cirbesa. Pre 6 meseci ste ovde coveku jebali mater sto je oterao JoB-a i Koloma. On uz’o tri trofeja. Tako da cim se ovako podigne prasina i forumaski eksperti pocnu da seru po Covicu i Radonjicu, ja sam sve sigurniji u tripletu i 15+ pobeda u EL.

Edited by Storm
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...