Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, Losmi17 said:

Stimac stvoren za ovaj roster.

Ovo je mnogo i za trolovanje.

Ja ti kazem da je stvoren. Stvorena je trula prica u javnosti da je los defanzivac.  On nije najbolji defanzivac ali cita sjajno u odvrani i mnogo prica i rasporedjuje saigrace, vidi dosta na terenu. Iz bliskih izvora Sakoti dobro znam da covek nije mogao da veruje koliko je Vlada u stvari dobar igrac i koliko zna kosarke.

Nama ce najvise faliti ofanzivni i defanzivni skokovi a tu je Stimac najkvalitetniji. Ali dobro smejase se ljudi i dovodjenju Mitrovica pa sad cute. Steta je samo sto je Dzoni Hamilton pokazao koliko je ocajan u Mornaru jer bi se sad plakalo za njim. A dobro mozemo da uzivamo i u energy kingu.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 4
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ja ti kazem da je stvoren. Stvorena je trula prica u javnosti da je los defanzivac.  On nije najbolji defanzivac ali cita sjajno u odvrani i mnogo prica i rasporedjuje saigrace, vidi dosta na terenu. Iz bliskih izvora Sakoti dobro znam da covek nije mogao da veruje koliko je Vlada u stvari dobar igrac i koliko zna kosarke.

Nama ce najvise faliti ofanzivni i defanzivni skokovi a tu je Stimac najkvalitetniji. Ali dobro smejase se ljudi i dovodjenju Mitrovica pa sad cute. Steta je samo sto je Dzoni Hamilton pokazao koliko je ocajan u Mornaru jer bi se sad plakalo za njim. A dobro mozemo da uzivamo i u energy kingu.

Ja bih uveo kategoriju bana za ovo.

Nije cak ni smesno.

Ili si ozbiljna botina.

Ovo moze na rsbu da ti prolazi.

Pozdravi libera, i kazi mu da cujemo se nikad a vidimo jos manje.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Ja bih uveo kategoriju bana za ovo.

Nije cak ni smesno.

Ili si ozbiljna botina.

Ovo moze na rsbu da ti prolazi.

Pozdravi libera, i kazi mu da cujemo se nikad a vidimo jos manje.

Administracija ako misli da snizavam nivo komunikacije odnosno trolujem moze trajno da me banuje i onako izgleda da ovde ne moze/ne sme da se ima razlicito misljenje a ljudi konstranto grese i grese i kad god nekog napljuju on bude najbolji.

Steta je samo sto je Stimcu uvek realna i objektivna Zvezdaska javnost zalepila takvu etiketu koja ga je pratila i koja ga jos uvek prati kroz karijeru a on gde god da ode medju najboljim centrima u ligi. Na svu srecu gospodin Dragan Sakota kog su takodje etiketirali isti ti znalci zna malo vise kosarke od vas. A Boga mi i od mnogih za kojim je Zvezdaska javnost plakala da zasednu za klupu pa posle bivali razocarenja. I vece su legende i taj Sakota i Stimac od mnogih koji su prosli kroz klub a ostavili mnogo gorce utiske ali valjda je prvi utisak najbitniji u Srpskoj javnosti. Sportski pozdrav 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ja ti kazem da je stvoren. Stvorena je trula prica u javnosti da je los defanzivac.  On nije najbolji defanzivac ali cita sjajno u odvrani i mnogo prica i rasporedjuje saigrace, vidi dosta na terenu. Iz bliskih izvora Sakoti dobro znam da covek nije mogao da veruje koliko je Vlada u stvari dobar igrac i koliko zna kosarke.

Nama ce najvise faliti ofanzivni i defanzivni skokovi a tu je Stimac najkvalitetniji. Ali dobro smejase se ljudi i dovodjenju Mitrovica pa sad cute. Steta je samo sto je Dzoni Hamilton pokazao koliko je ocajan u Mornaru jer bi se sad plakalo za njim. A dobro mozemo da uzivamo i u energy kingu.

Prestao sam ovde da citam.

 

:D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Ovo mi deluje kao nebojsina retorika.

I on hvali Sakotu ovako.

Ne valja, mozda nas stvarno pripremaju za onu vrecu sala koja ne sluzi nicemu.

Vidi pusti me Nebojse i njegovih retorika. Hvali ga zato sto je radio sa njim a hvale ga i ljudi koji malo vise znaju o Sakoti od prosecnih twitter maskota.

A za twitter maskote je Nebojsa aposlutno u pravu.

A za vrecu sala treba da se banuje jer je taj momak koga nazivas takonogo vise dao od svih nas zajedno za Zvezdu ali izgleda da to nije dovoljno pa moze svako da ga naziva kako hoce. Tegeltija ma sta god postao u poslednjih 10 god je apsolutno u pravu da su navijaci sebi kroz internet mnogo dopustili. Ali avaj nema smisla ulaziti u bilo kakvu diksusiju/raspravu sa tobom jer smo na razlicitim talasnim duzinama 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ja ti kazem da je stvoren. Stvorena je trula prica u javnosti da je los defanzivac.  On nije najbolji defanzivac ali cita sjajno u odvrani i mnogo prica i rasporedjuje saigrace, vidi dosta na terenu. Iz bliskih izvora Sakoti dobro znam da covek nije mogao da veruje koliko je Vlada u stvari dobar igrac i koliko zna kosarke.

 

vs

Quote

Štimac ume da ispada u odbrani ali on je mmogo bolji defanzivac nego što ga ljudi karakterišu. Čovek dobro čita u odbrani raspoređuje saigrače ali nema fizikalije da odgovori u igri 1 na 1. Msm čovek je pojeo Jekirija prošle sezone i ofanzivno i defanzivno a on je jedan od fizički najtezih centara za čuvanje u EL. Štimca biju najvise predsrasude iz reprezentacije gde ga je Salo okarakterisao kao dobrog momka za reprezentaciju i masa je to progutala.

(RSB)

  • Like 3
  • Thanks 4
  • Ha-ha 9
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Landry Nnoko

Games played 10

Minutes per game 21

Points 7.1

Free throws0.7 (58%)

2 pointers3.2 (58%)

3 pointers0.0 (0%)

Field goals3.2 (58%)

 

Defensive rebounds 3.0

Offensive rebounds 2.1

Assists 0.7

Turnovers 1.4

Steals 0.6

Blocks 0.7

Personal fouls 1.8

PIR per game 9.8

 

Vladimir Stimac 

Games played 21

Minutes per game 18

Points 8.6

Free throws 1.8 (67%)

2 pointers 3.2 (61%)

3 pointers 0.1 (38%)

Field goals 3.3 (60%)

Defensive rebounds 2.8

Offensive rebounds 2.0

Assists 0.8

Turnovers 1.3

Steals 0.3

Blocks 0.3

Personal fouls 1.9

PIR per game 10.8

Jebiga nije crn nas je. 

A mi nase najvise nipodostavamo.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Johnny Štulić said:

Landry Nnoko

Games played 10

Minutes per game 21

Points 7.1

Free throws0.7 (58%)

2 pointers3.2 (58%)

3 pointers0.0 (0%)

Field goals3.2 (58%)

 

Defensive rebounds 3.0

Offensive rebounds 2.1

Assists 0.7

Turnovers 1.4

Steals 0.6

Blocks 0.7

Personal fouls 1.8

PIR per game 9.8

 

Vladimir Stimac 

Games played 21

Minutes per game 18

Points 8.6

Free throws 1.8 (67%)

2 pointers 3.2 (61%)

3 pointers 0.1 (38%)

Field goals 3.3 (60%)

Defensive rebounds 2.8

Offensive rebounds 2.0

Assists 0.8

Turnovers 1.3

Steals 0.3

Blocks 0.3

Personal fouls 1.9

PIR per game 10.8

Jebiga nije crn nas je. 

A mi nase najvise nipodostavamo.

Steta sto se za defanzivu ne daje indeks korisnosti....

Koliko puta bekovi samo pretrce Stimaru libera i poloze kao da niko nije tu...

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ja se ne slazem sa upisom iznad da ce Ivanovic imati vecu ulogu od Woltersa vec sam ubedjen da ce se njihova uloga zasnivati od meca do meca odnosno ko ima bolji dan. I u Bayernu igraju do skoro dva EC igraca na poziciji 1/2 Jaramaz i Walden. A sto se tice uradjenog u EL Nate je i za jednog i za drugog nivo vise pogotovo onaj Nate iz Zalgirisa. Mnogo se potcenjuje on igracki. I hvala Bogu da nema vise Loyda da se sutira u prve tri sekunde napada preko ruke. Hvala mu sjajan je igrac ali jednostavno nije on profil koji treba Radonjicu vec je to upravo Holins. Sprdaju na drugom forumu nekog sto zeli Djenku na mestu kombo beka za desetak minuta igre pa on je stvoren za ovaj roster kao sto je stvoren i Stimac.

Ja bih dodao Stimca i Djenku i zatvorio roster. Jednostavno to su sve igraci  koji odgovaraju Radonjicevom sistemu. A po svemu sudeci od Stimca boljeg centra necemo naci. Pa neka se smeje ko hoce to su sve cinjenice. Nama trebaju skokovi u reketu a ko je bolji od Stimca u Evropi u tom segmentu? Mali broj igraca.

 

Hvala Bogu nema Loyda, ali nam zato treba Štimac.

 

Zanimljivo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

Rekao bih da je ovo klasicna Radonjizam ekipa, sto sam ocekivao i sto mi nimalo smeta.

 

Pretpostavljam da bi Radonja najradije doveo jednog skolovanog, ofanzivno potentnog, centra umesto Cirbija, ali licno mi se cini da bi jedan slobodan umetnik a la Kvinsi Miler sustinski zaokruzio pricu i da bi sve preko toga bilo neskromno.

Zirbes je juce pre pocetka utakmice nemackom reporteru govorio o svom statusu u Zvezdi i rekao da trenutno nema ugovor nigde, pa ni sa nama. Trenira i ceka razvoj situacije generalno, a ne samo kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Chaos spomenuo kako je Holins dobar timski igrac, a eto ne svidja mu se Nejt...a Nejt je olicenje timskog igraca koji je prosao dosta jakih klubova u  karijeri. 

 

Holins nije bas ekstremno timski igrac, u smislu da zna da izdivlja, svakako nece biti konstantan, ali se nadam da nece imati dublje crne rupe. Odbrane u EL su skroz drugacije, tvrdje i sad ce u ovakvom timu sigurno biti stavljen kao jedna od prve tri pretnje.

 

Kod Lazarevica mi nije uopste upitan sut, odbrana, vec dal ima muda da, a pop priloznom i ima, nadam se da ce mu tu pomoci Klaina da se skroz pokaze i da ne bezi od odgovornosti i tuce. 

 

Dzaba Dangubi odbrana kad nikad nije imao taj fajterski karakter kao Kalinic pa cak i Lazic. naravno.

 

Bice interesantno videti kad dodje Dobric kako ce se uloge podeliti. Cak sam ubedjen da ce Lazarevic izbaciti Dedu iz prvih dvanaest.

 

Kad sam pisao o IQ igraca, to je razlika izmedju ovog tma i svakog drugo iz doba posle Radonjica. To ne moze da se kupi, a kad vidite Bayern...nema tu mnogo inteligencije, o nekim drugim klubovima tek da ne pisem. 

 

Svakako limitiran tim, ali sa harizmom, fali tu dobro i Dobric za poene, o centru da ne pricam.

 

Ivanovic svakako nije plej koji je pas igrac, stavise on meni upste nije plej i hoce da prihvati ulogu igraca koji nece bezati od odgovornosti. U odbrani ga napadaju, ali bori se, napada, aktivan je.

 

Mozda se i iznenadimo ko nam bude prvi strelac u timu, svako ima podjednake sanse, lopta dobro kruzi, fali centar tu da napravi jos prostora za ostale igrace i Ognjen kao snajper koji vreba.

 

Remek delo Deja Radonjica jos nije zavrseno, ali vide se obrisi i ako opet radi u losim uslovima i sa jednim od manjih budzeta za igrace u EL, ali to je vec pitanje za najboljeg ''predCednika'' KKCZ u istoriji...da ne mozemo da pljunemo pare bar na 1-2 igraca kad je DR tu, a dovodili se Brauni, Gistovi, kurci palci itd...ali ovo je doktorska disertacija Dejana i verujem da ce je poloziti, kao sto sam verovao i kad je otisao,dosao...itd..jednostavno covek zna da izvuce maksimum iz igraca, ne uvek svih,ali dovoljnog broja da pokupimo trofeje i da se borimo za F8 EL..

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...