Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 hours ago, Trpac said:

Jbg Ridji davno je bilo kad se videsmo poslednji put u Cairu.

Slobodno pitaj Dabu i Barry-ja oni me znaju.

I nisam pobogu ja pricao s Dejom, doslo je do mene...

Nisam te zaboravio, ništa se ne brini :classic_biggrin:

I oni jest’ da često djuras i ja imamo slične ili iste stavove ali ako ništa barem nas je JOB podelio da se razlikujemo :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ti pišeš samouvereno kao da si čović sa pečatiranom eksel tabelom;

 

punter, leday i kalinić su isti nivo igrača, po meni je kalina i bolji i time skuplji ali nebitno, to je taj rang.

 

sve sam napisao gore takeshiju, nemoj da se blamiraš sa ovim sigurnim privatnim projekcijama. 

ja sam svakako pisao o talentu igrača, ne o imaginarnim parama gde je neko došao za ljubav i markicu a neko za milione.

 

plus što čitaš a ne razumeš: tri respektabilna igrača + kalina i white = pet respektabilnih igrača. uz sidekicks sa klupe, to je 5orka da oteramo* kosmatu prevaru ako u decembru nije u igri za plej of.

 

*mada, možda njemu treba tri sezone, nisam siguran.

 

Niko ne kaže da je neko došao za ljubav i markicu a neko za milione, više kao da neko igra za 20% više nego što vredi, a neko za 20% manje. Što je sasvim realno. 

 

I pored toga, mi imamo jednog Kalinu, a oni imaju Željka, Lideja, Pantera, pa Kuruksa, Smailagića i ko zna koga još sve. A pritom igraju Evrokup, što znači da moraju da plate premium za svakog igrača koji ima i EL ponude. 

 

 

2 hours ago, oubrevo. said:

kako da pustim kalinu kad je on igrač od milion+ eura?

to su tamo leday i punter - u tom segmentu nam beže za jednog igrača

 

I trenera. A u segmentu od 500K do milion nam beže za tipa četiri. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Ridji said:

Nisam te zaboravio, ništa se ne brini :classic_biggrin:

I oni jest’ da često djuras i ja imamo slične ili iste stavove ali ako ništa barem nas je JOB podelio da se razlikujemo :classic_biggrin:

Dobro je, vec sam se zabrinuo da si malo skrenuo u stranu 😀

Salim se, mozda bi bilo bolje da nisam nista pisao, sad dodjosmo do toga da se analizira svaki Radonjin mig, ekspresija ili rec...

Ja verujem u Dejana, verujem u domacu bazu, i kad se bude resavalo u plej ofu uvek bih pre zeleo u timu Dobrica i Lazica nego Puntera, uvek pre DD i Luku nego Lideya, verujem da DEjo slicno razmislja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Trpac said:

Dobro je, vec sam se zabrinuo da si malo skrenuo u stranu 😀

Salim se, mozda bi bilo bolje da nisam nista pisao, sad dodjosmo do toga da se analizira svaki Radonjin mig, ekspresija ili rec...

Ja verujem u Dejana, verujem u domacu bazu, i kad se bude resavalo u plej ofu uvek bih pre zeleo u timu Dobrica i Lazica nego Puntera, uvek pre DD i Luku nego Lideya, verujem da DEjo slicno razmislja...

Panter nije šalabajzer on se neće sakriti kad se bude rešavalo, Lidej je druga priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Panter nije šalabajzer on se neće sakriti kad se bude rešavalo, Lidej je druga priča.

Pa Boga mi, nije se ni Lidej sakrio u plej ofu lige. Bio im je najbolji igrač u seriji protiv Bolonje.

Edited by thelosttribe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Jovic bas i nije od tih koji tek olako prihvate kad prvog na računu ne vide da je legla plata.

 

Uuuu i meni to jako smeta. Ali ono bas bas. A hvala Bogu ne zavisim od svoje plate, to tek ne bi bilo dobro 😄

Ali mi opet bas smeta.

 

Prosle godine sam pricala sa nekom devojkom, bile smo u zajednickom drustvu i kaze ona: Ja sam ti kao onaj automat, tek kad ubacis novcis, ja izbacim proizvod 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Delija96 said:

Na Rsb kazu da su sve prilike da nam je Volters novi\stari plej...

idem da se roknem od muke

Ja prezadovoljan. Tandem Volters - Ivanovic sjajn o izgleda na papiru.

Mnogo je napredovao od prvog mandata kod nas, nakupio se iskustva po jakim EL klubovima, poznaje sistem i trenera, ciganija nije u euforiji - znaci bice dobro 🙂

"Pogodih" da su otpala oba Stefana i da ce se polako zatvoriti roster do kraja nedelje.

Ocekujem NNoka i nekog trpaca tipa Met Thomas i da zatvaramo radnju.

I ako moze taj Petrusev umesto Kuza 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Trpac said:

Ja prezadovoljan. Tandem Volters - Ivanovic sjajn o izgleda na papiru.

Mnogo je napredovao od prvog mandata kod nas, nakupio se iskustva po jakim EL klubovima, poznaje sistem i trenera, ciganija nije u euforiji - znaci bice dobro 🙂

"Pogodih" da su otpala oba Stefana i da ce se polako zatvoriti roster do kraja nedelje.

Ocekujem NNoka i nekog trpaca tipa Met Thomas i da zatvaramo radnju.

I ako moze taj Petrusev umesto Kuza 😀

Kako?Ivanovic kao neki crnogorski Volters,forte skoring-na EL slabo to ide,paseri slicni,size slican,limiti slicni.

Da ne pricam sto se posle povrede u Uniksu stvarno raspadao.

Plakacu za Markovicem ako ovo bude tandem stvarno.

 

P.S da nam nije Radonja stvarno slightly racist? 😄

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...