Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sa prvim delom posta se potuno slazem btw i ovim sto si napisao

jako se retko tumaci kontekst vec samo ajde titula ili nista, i takodje taj longeviti i koliko je igrac doprinosio u smsilu da mu je ekipa contender/aktivan plejof tim/playoff runner/sta god... iznad lutrije..... 

 

-> mislim na Fritru, ne na Mikija, koji je upravo dokazao ono suprotno od onog sto mislim i ubacio 1 veliku poentu u moj post a i Fritrin pust asocijacijom. 

 

 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Kontam ja tebe u nekom smislu ali igra je ko osvaja, ne ko ucestvuje i naravno da ce se hvaliti ljudi koji osvajaju.

 

2 minutes ago, Miki28 said:

Gasol ima 2 prstena, Garnett 1, Barkley 0 ali nikad ga ne bi stavio ispred te dvojice a nadam se ne i ti. Kontekst je sve u siroj slici kad se gleda ko je all time great i njegova pozicija

 

Ma u redu je, rangiranje je uvek neki miks statistike, osvojenih titula, dugovenosti, eye testa... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

same situation -> Reversed country -> nothing personal against you 

 

1 minute ago, Miki28 said:

@delgado ne mozes da sjedis na 2 stolice. jesi Lebron fan, jesi sad za Lejkerse? Navikni se da te svi mrze.

 

Samo uzivaj u igri AD, Mela, Russa i tituli

 

mene ljudi ceo zivot mrze nevezano za moje izbore

a cak mrze i moje izbore

been there done that -> every time in my life, just like a King

 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam voleo Medžikove i Vortijeve Lakerse kao dete malo, čak sam iz fazona imao isečenu fotku Majka Smreka na zidu. Shaq + Kobe, pa i ova serija protivu Sacramenta, mi ih je učinila dosta omraženim. Zapravo je najviše kriv Shaq, ali onda i čitava plejada Rikova Foksova, Dereka Fišera, kasnije Bajnama, Gasol koji vrišti kao kamila pod košem... Baš gadna ekipa, skoro kao prošlogodišnji Klipersi. 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Gledaj Wbrk slike sto kace da se nasladjuju a decka boli ona stvar za misljenje drugih.

 

Da KD ima bar 50% tog mindseta da ga boli ona stvar za misljenje drugih bio bi GOAT

2 minutes ago, freethrow said:

Koliko sam voleo Medžikove i Vortijeve Lakerse kao dete malo, čak sam iz fazona imao isečenu fotku Majka Smreka na zidu. Shaq + Kobe, pa i ova serija protivu Sacramenta, mi ih je učinila dosta omraženim. Zapravo je najviše kriv Shaq, ali onda i čitava plejada Rikova Foksova, Dereka Fišera, kasnije Bajnama, Gasol koji vrišti kao kamila pod košem... Baš gadna ekipa, skoro kao prošlogodišnji Klipersi. 

Nisu to nikad Worthijevi Lejkersi bili iako ke covjek Pippen/Klay clan bio. Taj bitan clan ali nikad najbitniji.

Magic, Kareem a naravno i Pat Riley pa tek onda Worthy...

Shaq i Kobi su najdominatniji dvojac ikad i samo sreca za ligu da su i dvojica od 4 kosarkasa sa nejvecim egom ikada, inace bi se ugasila kosarka

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, threepwood said:

Kad smo vec kod Trae-a, zasto sam ja tek juce video ovo?

 

D2zIFa6UgAA2Gdf.jpg

 

Idi bre čoveče, zagrcnuh se kafom. 😂

 

12 hours ago, delgado said:

same situation -> Reversed country -> nothing personal against you 

 

 

mene ljudi ceo zivot mrze nevezano za moje izbore

a cak mrze i moje izbore

been there done that -> every time in my life, just like a King

 

 

Ako misliš drugačije od većine i ako si antikonformista, moraš prihvatiti to da ćeš biti na meti tuđih komentara. Doduše, to se ne može okarakterisati kao mržnja, više se oseća kao da ih neko bode u oko. 

Link to comment
Share on other sites

šta bi bila potencijalna logika za sunse? jae crowder se pokazao baš profi i komplementaran član ekipe za ono što sunsi igraju

ne kapiram zašto bi davali takvog lika + daria, za kojeg mogu i onaj exception za ranjenike da aktiviraju za igrača koji bi možda bio na nivou crowdera a možda i ne

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je bukvalno no no trejd. Krauder je prekoristan igrač za Sanse, dok nisam uverena da bi im Barns to bio.

 

Jedvačekanje nove sezone, bolnih poraza, Dejmovog nošenja ekipe na kičmi kroz prosek od 50 poena u februaru kako bi se ostalo u PO zoni, deobe osmog mesta sa Memfisom ili SAS. ❤️

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni bi taj trejd imao smisla, jer Finiksova krila pojma nemaju išta u napadu uraditi, samo čekaju pas od organizatora igre. Niko ne zna da iskreira za sebe, a Barns iza sebe ima možda i najbolju sezonu u karijeri.

 

Krauder je super, ali već imaju ok igrače na krilima koji peglaju dobro odbranu vidu Bridžisa i Džonsona, sem toga obojica dobro šutiraju i dosta su mlađi od Kraudera.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Heri Barns je igrac koga svi mrze na forumu jer je odigrao nesto losije finale 2016. i izuzetno se potcenjuje

Koliko god Crowder bio kvalitetan 3D plejer, Heri je bolji igrac sto se talenta i skilla tice i ovo ima smisla imho

 

Toliko price o ADu i prebacivanju na centra, a on se jos zahvalio Pelinkovcu na DaJu jer sad opet ima 2 robusna centra iza sebe, kao u prvoj sezoni.. Sisica klasicna

 

Btw, Keni Farid je u probi na Lakersima... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...