Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

17 minutes ago, Horium said:

I Tatum oseca posledice korone.

Mislim da vise oseca posledice sto mora da strpa 40 poena da bi dobili Nes Zionu.

 

Kad je usao u ligu Netsi su bili ekipa u istorijsko losem polazaju bez ikakve buducnosti.

 

Nije proslo puno a Netsi su contenderi dok Boston tavori na destom mestu Istoka.

 

Za to vreme od pikova Ainge je napravio cirkus nakaza , ima svega od midgeta, dzinova do fudbalskih bekova Istocne Nemacke...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

na kraju ispade da je rozier bolji od walkera.

 

zajebana situacija jer su sada pod moranjem da nesto urade oko deadlinea cisto da se pokaze 1 ambicija, a u isto vreme ce zbog toga imati manje fleksibilnosti za leto, kada bi verovatno bilo pametnije napraviti rebuild sa ovim tpe.

a treba im neki kvalitetni visok a i neki kvalitetni bek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

jesu okej kurac. polupani walker i smart. osim njih nemaju krstenog beka u ekipi, svi neki poluigraci, rukiji i les teaguea. 

 

smart i kemba nisu krem lige (koji im je nedostupan iz razloga koje ne smem da pominjem frenčajzu) ali mogu da rade posao. ako bih gledao prioritet, tražio bih visokog, jer tu imaju samo krvava kolena i đubretarce, smart i kemba su okej - bolji nego beverly, reggie j i lou npr.

Link to comment
Share on other sites

ne kazem da nisu dobri ali za rotaciju od cetiri igraca, dva nisu dovoljna. od kojih jedan je sada povredjen a drugi propusta svaku trecu zbog hronicne povrede kolena, a i kada igra nije ni blizu najboljeg izdanja.

vece su sanse da jedan od njih ne igra u playoff utakmici nego da oboje zaigraju. 

na centru bar imaju tela, dva williamsa, thompsona i theisa...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

ne kazem da nisu dobri ali za rotaciju od cetiri igraca, dva nisu dovoljna. od kojih jedan je sada povredjen a drugi propusta svaku trecu zbog hronicne povrede kolena, a i kada igra nije ni blizu najboljeg izdanja.

vece su sanse da jedan od njih ne igra u playoff utakmici nego da oboje zaigraju. 

na centru bar imaju tela, dva williamsa, thompsona i theisa...

 

prvo kembo nije igrao a poslednjih metar dana smart, tako da oni nisu ni imali rotaciju. ovaj white boi prichard zapravo i nije loša opcija u ovom trenutku za tog nekog trećeg -> i taj trio bi po meni bio sasvim solidan za PG/SG pozicije.

 

nije moja šolja čaja niko osim smarta ovde ali može da se igra sa njima kada imaš ove trpače tatuma i browna. "gore" im fali baš neki lik koji može da poentira. ovi navedeni u frontcourtu su svi tela za neke skokove, makljažu, blokove ali nisu opasnost gde se protivnik skupi da odbrani koš od pf/c pozicije

............

evo, ja bih na mestu aingea rizikovao sa kevin loveom ako je zdrav. bar je belac, narod će mu oprostiti ako je truba

Link to comment
Share on other sites

ma ja pricam za playoff. tu osim njih dvojice nema igraca za taj nivo kosarke a i njih dvojica su klimavi zbog povreda. to je cela poenta. ni blizu dovoljno za bilo sta da se uradi. na centarskim pozicijama bar imaju igrace.

 

kakav crni love jesi lud. covek jos ima dve godine maxa, a igrao je manje od walkera i smarta a i manje je pouzdan od njih sto se tice povreda. on je bivsi igrac vec odavno.

 

 

ainge je danas izjavio da ce se ovaj tpe najverovatnije iskoristiti na leto...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

sve vise prica oko trejda lowryja u sixerse...

 

To bi ih ucinilo no1 favoritima, u petorci Lowry Curry/Green Simmons Tobias Embiid ima i vrhunske odbrane i plejmejkinga i suta iskustva, bas bi bili jaki..

 

Neka epska pravda bi bila da Green u 7oj tekmi da trojku u poslednjoj sekundi Lejkersima 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

 

kakav crni love jesi lud. covek jos ima dve godine maxa, a igrao je manje od walkera i smarta a i manje je pouzdan od njih sto se tice povreda. on je bivsi igrac vec odavno.

 

 

vec sam predlagao vucevica a osim porzingisa neznam vise belih visokih ljudi koji su realni

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...