Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jbg, ja vec 1.5 mesec radim od 9h ujutru, uskoro ce biti raznih smena ali i naredni mesec mi je uglavnom od ujutru

Ove od 1/1.30/2 i ima sanse da glednem, ostalo naravno nikako

Obzirom da je veceras zanimljiva tekma, gledacu vrv i zrtvovacu se //mada uskoro se zavrsava obuka i krecem na prave pozive i dok ne udjem u stos ipak se ne smem zajebavati (izvinjavam se za mali off)

 

   

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Ne mogu da stresiram dovoljno, koliko mrzim ove Hjustonove city baby blue dresove.

 

Jebali vas oni da vas jebali.

 

To su bile boje Houston Oilersa, to je bila prva fransiza koju je dobio grad Hjuston. Nakon 1996, ta fransiza se seli u grad Tenesi. Nisam istrazivao zasto su se preselili u Tenesi, jer me Titansi ama ič ne interesuju i niko iz mog okruzenja mi nije postavio pitanje zasto je Hjuston ostao bez NFL fransize. Prvo je Hjuston dobio NFL fransizu, zatim Astrose u MLB, pa tek onda NBA. Kao sto znamo, nisu ni jedini veci grad koji je ostao bez fransize u nekom trenutku.

 

Ja nisam znao do pre mesec dana da Dalas ima zelene dresove(a tako i Dallas Starsi) zbog onog njihovog ogromnog parka.

 

Za dobijanje nekih odgovora(u ovom slucaju dresova), ipak treba malo rovariti.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Chaos Is Me said:

Pelicansi su zaista otužni, a Stan van Gundy sve više liči na debelu prevaru. Na papiru imaju zaista pristojan sastav. Meni je neverovatno da Bledsoe ima više loptu u rukama nego Lonzo uz sve mane ovog drugog, a o čigledno i bolji status čim hoće da trejduju Lonza. Zion je problem jer osim što nabija brojke, u odbrani ne može da igra uspešno ni na 4 ni na 5. On i Ingram nisu razvili nikakvu hemiju kao tandem za budućnost. Stvarno loša franšiza, još im samo Oubre fali.

 

razlog zbog kojeg je ball na trade blocku je sto mu istice ugovor na kraju sezone a posto ga nisu produzili pred pocetak sezone znaci da vrlo verovatno napusta ekipu na kraju sezone. pa se nadaju da ce doci do nekog igraca ili picka. u veliko je kurcu ball ove sezone sto se tice suta, a i prilicno je redutantan u napadu bez lopte kada williamson i ingram zavrsavaju svaki drugi napad. jos je tu i bledsoe koji zeli deo kolaca.

meni je on bolji igrac od bledseoa ako mu ide sut, ali nijanse su u pitanju. 

bas je wtf potez griffina dovodjenje adamsa a i jos i odmah produzenje njegovog ugovora. neko pre neki dan rece kako nije bas najbolji sa procenama centara. 

williamson jeste katastrofa u odbrani. nije da se nesto previse ocekivalo od njega na tom polju ali ipak moze bar nesto da pokusa.

 

meni nije jasna ni ideja svg-a da igraju jednu od najsporijih tempa u ligi sa ballom i williamsonom u ekipi, nema previse smisla. znam da je jedan od njegovih ciljeva bio da spreci katastrofalnu odbranu u tranziciji i da je to jedan od nacina ali goddamn bas su losi za sada. naravno ne pomaze ni sto su redick i ball mnogo gori u sutu nego prosle sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Ma i Embid je debil, od Boguta nisam video tako neopreznog centra. Samo cekam kad ce direktno da sleti i polomi neki ekstritet jer igra kao da ima 20 kg.

 

Ali ovo od Lebrona bas sramota, nije to bio ni kosarkaski potez nego ga je onako gurnuo sa one ruke kao dripac. Jos nije ni prisao da se izvini kao covek...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa to je Horford, i dalje je jedan od najboljih defanzivnih centara, plus zna da bude koristan igrac u napadu. Vec vidim kako Presti dobija pika prve runde za Horforda.

 

Ova ekipa File bi mogla lagano da pomuti racune Bruklinu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakvo govno je ovaj Lebron. 

 

Smece jedno odvartno mogao je da slomi Embidu kicmu iz nemoci jer je bio u losoj defanzivnoj poziciji...

Bas sramotan potez. Ako nesto ne volim da vidim u kosarci, onda su to ovakvi faulovi.
Cvrst je bio mec generalno, ali ono je bilo previse.

Takodje, Dejvis ove godine nije ni u prici za najboljeg centra, bas lose igra.

Denver se zahuktava polako. 🙂 Bas bole oni porazi od Sakramenta i jos neki sa pocetka. da nije bilo tih glupiranja, bili bi u egalu sa ekipama iz Los Andjelesa.

Link to comment
Share on other sites

Doc Horseman Rivers classic.

 

Uspeo je konjoglavi da prokocka +12 na 3 minuta do kraja jos na +5 ne trazi challange za neki nidje veze faul u napadu sviran na cist blok.

 

Bas su zasluzili da izgube, onaj Simmons zadnja 3 minuta ne sme u dribling da krene sve nesto bezi od svih zbivanja na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sta Simmons da ponudi u zavrsnici, osim da prevede loptu, doda je nekom i zabije se u cosak. Jedva je i to odradio kod onog pretposlednjeg napada, jer ga je Sruder davio na prenosu samo tako, pa je ovom trebalo punih 12 sekundi samo da postavi napad. Zalosno je za takvog nazovi superstara da su u finisu od njega bitniji jedan Seth Curry i Danny Green.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Manu

 

 

0oGbTBf.jpg

Lyrics

We've been broken down
To the lowest turn
Bein' on the bottom line
Sure ain't no fun

But if we should be evicted
Huh, from our homes
We'll just move somewhere else
And still carry on

Oh
(Hold on) hold on
(Hold on) hold on
Ooh, aah, baby

hold on
(Hold on) ooh ooh aah

The only way is up, baby
For you and me now
The only way is up, baby
For you and me now

Aah

Link to comment
Share on other sites

'Mali' Pokusevski pokazuje potencijal za ozbiljnog rim protectora u buducnosti. Pritom se vise od njega ocekuje u napadu nego u odbrani. Zaista mi je drago da ga nisu poslali u G ligu nego dobija ozbiljne NBA minute, 22 veceras, najvise od svih igraca sa klupe, a najmladji je igrac u ligi. Nije mogao u bolji tim da ode za njegov razvoj, maltene bilo gde drugo ne bi dobijao nikakve minute. Sut ce da dodje vremenom, ima strasno brz izbacaj a vidi se da radi na formi. Takodje ocekujem da pocne da popunjava taj njegov frame sa misicima pre ili kasnije. Kad sve to dodje na mesto bice vrlo zanimljivo na kom nivou ce da bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...