Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kad je Grof panicar bacio Lamba auu da sam znao mozda ne bih dignuo Noela.

 

Ja sam video al zaboravio da claimujem, mada nisam imao jak waiver pa ne verujem da bih dobio, vidim da sam se baš pomerio napred. 

 

Meni je wtf pošto drži Okogiea a baca Lamba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

 

Ja sam video al zaboravio da claimujem, mada nisam imao jak waiver pa ne verujem da bih dobio, vidim da sam se baš pomerio napred. 

 

Meni je wtf pošto drži Okogiea a baca Lamba. 

Ja nisam video auuuu ovo je da citiram njega "trenutak koji je mogao promeni sezonu", zajebavam se bio bi Lamb solidno telo koje bi imalo ultimativnu slobodu kada odmaraju Oladipa, koji je njegov da kiks bude jos veci. Nisam ulazio u aplikaciju posle dizanja Bradleya odmah sam stavio Noela na waiver pa mi promaklo ovo.
Nista Noele siso, sada moras da imas neku produkciju, barem taj stocks od prosle godine gde sam slab.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Magia jel te barem malo sramota sto imas xy vise igraca ove nedelje ? Al sam se zajebao sto sam ubacio ova 2 Bostonovca, mogao sam do poena barem jos da dodjem jes da i protivniku je vise naskodilo odlaganje meca, ali mogao sam da zakljucim da ce da seodlozi mec, i poeni dodjose na nereseno.

 

Kako cu da popunim tim za ovu nedelju nemam pojma. Milton i Rouz dtd, imam jednog Bostonovca pitanje dal ce da igra u utorak, Muskala nije igrao, Morant i TimeLord out.

 

@nlavrnja poceo opasno da kupi  igrace ili ovaj njegov pomocnik. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan81888 said:

 

Ne mora ove nedelje. 

Pa da ti kazem nisam nesto odusevljen kako je odigrao juce nadigrao ga svaba iz Denvera; Klupa Niksa je odron bez Burksa, Rivers im je za koplje najbolji igrac a i on je los, ruki IQ me vise ne plasi za Pejtona, posto glavni i jedini kvalitet mu je da se nabije u igraca i iznudi faul. 
Glavni konkurent Pejtonu je Randle koji juri skokove kao lud a postao  je point-forward pa manje ast ima Pejton zbog toga pa je Pejton postao primarno skorer 😄

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

čestitke, @delgado, @maXa88.

 

 Hvala bro, vazna pobeda za nas u smislu da je prva u sezoni i da smo se digli malo iznad opasne zone. Na kraju nije bilo tesnih kategorija... A i poslednje 2 sezone si nas dobio, ukljucujuci i nasu sampionsku

 

  Sad na Grofinja, bice zanimljivo, pobeda u ovom rangu 8-4-1 kao protiv Vinija nas dize na 50% i u PO Zonu, ali polako. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2021 at 12:30 PM, Zvezdinho said:

 

Morao je Toma Brajant da se povredi bas sad i da onaj strucnjak @Magia uzme Mo Vagnera koji ce da mi se usere u fantazi zivot sledece nedelje. Nece me opasno fantazi ove sezone.

 

Pored slike besramnika u recniku stoji tvoja slika.

Sto se tice ove sezone, kazu da 1 slika vredi 1000 reci..

spacer.png

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Magia said:

 

Pored slike besramnika u recniku stoji tvoja slika.

Sto se tice ove sezone, kazu da 1 slika vredi 1000 reci..

spacer.png

 

Sram te bilo. Sramota.

 

Quote

The NBA has postponed Tuesday's game between the Celtics and Bulls. 

 

Znaci nista Kobi Vajt , nista 2 igraca BosTana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...