Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Hvala uini na lepim recima. Ne samo da si prejak fantazer vec se i lepo izrazavas i trestokujes. Prirodan talenat kao Maradona ili  Ognjen Koroman...

 

Blajvacu ga na kraju ovog kola, to je sigurno, ukoliko se nesto drasticno ne promeni. Mnogo toga ti ide na ruku 😕

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Predsednice NaMbije posto Tejtum.

 

Jayson Tatum (COVID protocol) will be sidelined for 10-14 days to quarantine, The Athletic's Shams Charania reports.

 

Da zahvalite sto smo izglasali najpizdarskiju odluku na jedvite jade.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, threepwood said:

 

Imas obraza da kukas ove nedelje :classic_ohmy:

 

Ja pricam  o nelogicnostima, a ti imas pravo da kukas za Kajrija.

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Sad očekujem od Zvekija poruku, sadržine tipa:

"E ne igra ti Tatum naredne 2 sedmice, hoćeš da ga trejduješ? Evo dajem ti Derrick Rose-a za njega."

 

Samo sam trazio hvala Zveki sto si nekako uspeo da izboksujes 4 IR  mesta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Kako sam se sjebao, 15 minuta gledam u Lopeza i nmg da verujem da sam potrosio sve izmene. Ovo je moglo potpuno da mi spase sezonu.

Ako ti je on spasilac onda lepo omcu oko vrata.
Bice solidan on ali nista posebno, slabije od Bijomba ovo sto igra.
Pored njega Wagner i Japanac dobija boost, za motanje oko DD sa skokovima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

haliburton > fox

 

Skroz cudna rotacija lemura voltona. Povredio se Holms a njegove minute dobija bek. Nije sad da mi smeta, nego ti rukiji su obicno stakleni. Sjebace ga da necemo znati sta nas je snaslo

Hasa napokon ispostovan sa 24 minuta, pokazuje da moze biti od koristi 

Otklonili smo dilemu da nije za bacanje, a lemur nek razmislja moze li sa dva centra po 40 minuta svako vece bez zamene do kraja sezone...

 

Inace nova talija tima nam dolazi direkshn iz Japana. Vucevic nije zeleo da igra dok mu nisu doveli poznanika iz Aba lige i vidi se kako je bio upravu. 

Predvodnik druge petorke

Khem Birceviiiiic!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Drakaris said:

Morao se Holms povrediti taman da se Hasan usere u mene sledece nedelje, taman kad prode duel sa mnom, ide u DNP. Nece me opasno fantazi ove sezone

 

Morao je Toma Brajant da se povredi bas sad i da onaj strucnjak @Magia uzme Mo Vagnera koji ce da mi se usere u fantazi zivot sledece nedelje. Nece me opasno fantazi ove sezone.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Morao je Toma Brajant da se povredi bas sad i da onaj strucnjak @Magia uzme Mo Vagnera koji ce da mi se usere u fantazi zivot sledece nedelje. Nece me opasno fantazi ove sezone.

Jeste, samo sto je Hasan sa +25 minuta 7 na player rater, a za Vagnera nije sigurno da li bi dobacio do 100, sjajno uporedjivanje.

Link to comment
Share on other sites

Cakaj stani polako.... zar niste vi fantasy zverke, najbolji medju najboljima , nikada bolje niste odradili draft  itd... a tim vam zavisi od jednog igrača ili protivnikovih fa igraca.

 

Pa onaj mali seronja Matic @LayupFromTheMidget pokupi sve sto ima sa fa , ograci mu dolaze do DD 9sec pre kraja ( ko me jebe kad ga ja nisam pokupio vece pre) , tupavi Mils me dobio u ppm i trojkama ... dobar si, dobar si  😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Jedno veliko lol

 

Lol rece nekome covek koji je birao Ejtona sa pozicije br.6. I posle kaze nije imao srece.

 

giphy.gif

 

 

 

 

4 minutes ago, John Dies at the End said:

Cakaj stani polako.... zar niste vi fantasy zverke, najbolji medju najboljima , nikada bolje niste odradili draft  itd... a tim vam zavisi od jednog igrača ili protivnikovih fa igraca.

 

Pa onaj mali seronja Matic @LayupFromTheMidget pokupi sve sto ima sa fa , ograci mu dolaze do DD 9sec pre kraja ( ko me jebe kad ga ja nisam pokupio vece pre) , tupavi Mils me dobio u ppm i trojkama ... dobar si, dobar si  😛

 

Zems ovi mladi lavici bez titula se opazno napalili i kupe u sekundu i gledaju po celu noc meceve. Nekad sam mogao i ja tako, sad vise to nije dobro po zdravlje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Lol rece nekome covek koji je birao Ejtona sa pozicije br.6. I posle kaze nije imao srece.

 

giphy.gif

 

 

 

 

Kakve to ima veze sa Hasanom? 

 

Ja govorim o tome da svi protiv mene ubedljivo dobro isporucuju preko granica, a sa Hasanom ce se taj trend nastaviti, plus mi je pik 6 runde aut cele sezone.

 

Matic koji je jelte pretendent za titulu bi pukao od Borinja prosle nedelje 10-2. a ove nedelje Borina ekipa igraju kao kurve.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...