Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Odgledao sam sinoć taj famozni utisak. Njihovo objašnjenje potpuno pije vodu, na slepo sam to još prošle nedelje ubo. Da li se podaci usput zagube ili je problem u kriterijumima podele to sad treba utvrditi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Odgledao sam sinoć taj famozni utisak. Njihovo objašnjenje potpuno pije vodu, na slepo sam to još prošle nedelje ubo. Da li se podaci usput zagube ili je problem u kriterijumima podele to sad treba utvrditi.

Objašnjenje onog što nisu ni pogledali? 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Odgledao sam sinoć taj famozni utisak. Njihovo objašnjenje potpuno pije vodu, na slepo sam to još prošle nedelje ubo. Da li se podaci usput zagube ili je problem u kriterijumima podele to sad treba utvrditi.

 

:roflmao::thumbup:

 

Lik ladno slaze da ima testova, a ja ti kazem da sam zvao Kovid ambulantu i da su mi rekli da ce svakoga da pregledaju ali nemaju testove. Lik je patoloski lazov. Ko zna koliko tacno ima pacijenata kada mnoge kovid bolncce nemaju testove i ne mogu da registruju nove slucajeve.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dulematic said:

Objašnjenje onog što nisu ni pogledali? 

 

Ne vidim problem ako to jeste neka radna tabela u kojoj ima i duplih unosa, nit je to njihov posao i treba ko zna koliko vremena da se to rascivija.

Just now, Zvezdinho said:

 

:roflmao::thumbup:

 

Lik ladno slaze da ima testova, a ja ti kazem da sam zvao Kovid ambulantu i da su mi rekli da ce svakoga da pregledaju ali nemaju testove. Lik je patoloski lazov. Ko zna koliko tacno ima pacijenata kada mnoge kovid bolncce nemaju testove i ne mogu da registruju nove slucajeve.

Kod mene ima testova. Javili se u ponedeljak neki poznanici, juče testirani, znači maltene odmah, a imamo dosta zaraženih.

3 minutes ago, djole said:

 

I to si nam rešio!

 

Kao što rekoh, blama bez.

Vidi, to što ti želiš da veruješ u nešto bez ikakvih dokaza, zbog toga što ti eto tako izgleda je tvoj izbor i meni ne pada na pamet da te ubedjujem, dovoljno imam iskustva i sa antivakserima i sličnima da znam da emotivni upliv čini čuda. Ako ti nije bitna istina, nego čoporativno rostovanje kao recimo na SPC topiku, uživaj, šta da ti kažem.

Link to comment
Share on other sites

Danas je opet tema zdravstvo. Gosti :

 

dr Rade Panić (Sindikat Lekara i Farmaceuta)

prof dr Dragan Delić (Infektolog)

Milorad Ivanović (BIRN)

 

Očekujem mnogo konkretniju emisiju jer prvi i treći se neće praviti mutavi kao ekipa iz štaba prošle nedelje. Delića nisam mnogo gledao ali znam da je i on kritikovao tamo gde treba štab i državu, videćemo šta može od njega da se čuje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Profesor Delic je pre svega veliki strucnjak. Jedan od najcenjenijih i najboljih infektologa u Evropi. Naravno, najuren u penziju sa mesta nacelnika Infektivne klinike pre nekoliko godina da bi se oslobodilo mesto za Stevanovica koji je bio politicki podobniji.

Edited by threepwood
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 7/12/2020 at 7:40 PM, Klotzen said:

A i Beckovicka je bas nasla kad ce na godisnji da ode. Srbija vri a ona lezi 🙂

Sinoc, 30 minuta pre Utiska doslo je do grupnog ispadanja SBB mreze u mom delu grada u Banatu. Pa sam jutros odgledala emisiju i evo, jos se malcice tresem....ni casa vode nikako da me dovede u red....kad tako " na gomilu" vidite predloge,  ne moze da vam bude dobro. Fasizam odavno nisu Nemci sa masinkama u rukama, Gebels, parade sa eshalonima vojske...fasizam ima lice Vesica, Vulina, Ivkovicke, onog zlotvora sto 27 puta nokautira  vec onesvescenog coveka.....jedno od najboljih izdanja Utiska...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Marinika Tepić, Pavle Grbović i još neki politikolog čije ime zaboravih. Politikolog je mišljenja da bi opozicija ako bi predložila novi zakon o izborima (da se glasa za poslanike direktno a ne za stranke) time matirala Vučića i žestoko ga oslabila. I onda su jedno pola sata o tome pričali realno vrteći u krug istu priču jedno tri puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to sa promenom izbornog zakona je dobra stvar ali ni jedna partija ne zeli da se odrekne centralizma prvo svojim redovima. tako stvaraju poslušnike i podanike. no nije to trenutno najveci i jedini problem u drzavi vec se mora zaustaviti samovlasče jednog čoveka i njegovog okruzenja. tek nakon svrggavanja ovog tiranina moze se raspravljati o iznornom zakonu i biračkim spiskovima obavezno.

to sa promenom izbornog zakona je dobra stvar ali ni jedna partija ne zeli da se odrekne centralizma prvo svojim redovima. tako stvaraju poslušnike i podanike. no nije to trenutno najveci i jedini problem u drzavi vec se mora zaustaviti samovlasče jednog čoveka i njegovog okruzenja. tek nakon svrggavanja ovog tiranina moze se raspravljati o iznornom zakonu i biračkim spiskovima obavezno.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima zašto on misli da će glasači SNS zameriti Vučiću ako odbije da donese taj zakon ? Meni je to SF scenario. Njih to apsolutno ne zanima.

 

Zakon jeste dobar ali to je nešto što ima smisla samo sa slobodnim medijima. Ja ne mogu ni da zamislim neku fer trku na 250 izbornih jedinica kada to nemamo ni na ovim izborima gde je cela Srbija jedna izborna jedinica. Takođe taj sistem traži i malo veći standard, jer danas kada se svi prodaju za par desetin hiljada evra tu bi bilo jedno 5 puta više preletanja nego u ovom sada sistemu.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Klotzen said:

Mene zanima zašto on misli da će glasači SNS zameriti Vučiću ako odbije da donese taj zakon ? Meni je to SF scenario. Njih to apsolutno ne zanima.

 

Zakon jeste dobar ali to je nešto što ima smisla samo sa slobodnim medijima. Ja ne mogu ni da zamislim neku fer trku na 250 izbornih jedinica kada to nemamo ni na ovim izborima gde je cela Srbija jedna izborna jedinica. Takođe taj sistem traži i malo veći standard, jer danas kada se svi prodaju za par desetin hiljada evra tu bi bilo jedno 5 puta više preletanja nego u ovom sada sistemu.

Politikolog se zove Mladen Mrdalj, ne znam samo da li je doktorand ili radi u nekom institutu, po mojoj nekoj lčnoj proceni u rangu je sa Bobanom Stojanovićem na osnovu onoga što sam mogao da čujem od njega, mlađa garda, koja može iz naučnog ugla da pomogne opoziciji, odn. generalno demokratskom procesu u Srbiji. Video sam da priprema iz naučnog ugla jedan malo opširniji tekst o ovom zakonu i većinskom sistemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mozda je neko video, mozda neko nije.

 

Za one koji nemaju Novu S ili ne stizu da pogledaju i ako su zainteresovani, mogu u PM da prosledim sinocno izdanje Utiska Nedelje. Iskreno, ne verujem da ce dugo da potraje, ali daj sta das.

 

Da ne otkrivam javno o cemu je rec.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ta'veren said:

Mozda je neko video, mozda neko nije.

Za one koji nemaju Novu S ili ne stizu da pogledaju i ako su zainteresovani, mogu u PM da prosledim sinocno izdanje Utiska Nedelje. Iskreno, ne verujem da ce dugo da potraje, ali daj sta das.

Da ne otkrivam javno o cemu je rec.

 

Nema potrebe da budes tajanstven, kao da se radi o konspirativnom materijalu... :classic_biggrin:

 

Evo ga sa YouTubeta:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prilično dobar UN. Više sam gledao UN nego fudbal 🙂

 

Zekićka bez grama blama lupetala i branila diktatora ama baš za svaku glupost koju pravi.  Ipak ističem slučaj "penetracije" kao vrhunsku glupost Zekićke koju je Kralj iskoristila pa je do kraja emisije koristila gde god je mogla da je umetne tokom emisije 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...