Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Čestitke Eliasu. Na zasluženoj pobedi u finalu i tituli.  Najbolja ekipa je pobedila. Delovalo je u jednom momentu da bi moji mogli nešto da urade, ali onda su Sirevi izbacili Jonesa, a Zeka odlučio da od Adamsa pravi najboljeg risivera lige i to je  bilo to. Videćemo kako će da se izbori sa kletvom šampiona. 

 

Što se tiče moje fantasy sezone, nikad bolje. Igram dve lige, U jednoj šampion, iako je finale delovalo izgubljeno nakon prvog meča u petak jer protivnik imao Kamaru u rosteru. 

Ovde "runner up", bilo je tu i dosta sreće. Što sa povredama, što sa činjenicom da sam birao 14. i da je ono što mi je ostavljeno uglavnom ispalo jako dobro. Digs u petoj rundi je krađa svih krađa u svim mogućim fantazi ligama u univerzumu, a Kenan Alen u trećoj tek nešto manja. Skupa sa Hopkinsom i nabodom Džastina Džefersona ispade hvatački korpus koji može da odvede jako daleko. 

 

Treba dočekati sledeću sezonu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čestitke pobedniku i sa moje strane... nije lako potvrditi dominaciju iz regularne sezone i u play off-u

Što se tiče mojih 'tića ne mogu, a da ne budem zadovoljan postignutim... čak mislim da mi je ovo najbolji plasman u ovoj ligi... perjanice moga tima ove godine su bili Rodja i Kamara koji su me ispoštovali, skoro pa redovito, a i doprinos odbrane Ramsa je bio iznad očekivanog... ostali su se sporadično pojavljivali i nestajali, da bi sezona bila krunisana u borbi za treće mesto monstruoznom partijom protiv protivnika koji je ostavio srce na terenu, a protiv kojeg sam postavio negativan rekord lige po broju postignutih poena u reg. delu sezone, ali onakav performans Kamare je bilo teško nadoknaditi.

Sve u svemu, kao i uvek, bilo je zadovoljstvo...nadam se da sledeće godine neće biti potrebno da otvaramo IR za Covid 19 i još samo da se zahvalim novom komesaru što se prihvatio ove nezahvalne dužnosti koju je obavio na najvišem nivou 👏

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @Elias, zaista tesko da moze zasluzenije od ovog. 
Cestitke i @Kolbas na brutalnoj partiji u poslednjoj utakmici sezone i na osvojenom trecem mestu. 

Na kraju svojom sezonom moram biti zadovoljan, sezonu sam odlicno startovao pa su onda dosli problemi sa trkacima pa je i plajof dosao u pitanje...
Ko ce sad opet da ceka 9 meseci...

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na cestitkama, bilo tesno finale, sto kaze Boki odlucio susret na Lambeau Fieldu, fenomenalne brojke Adamsa, uprkos onoj mecavi u Grin Beju, nekako sam se i nadao da Rodgers sad kad je nadomak MVP-ija, i pored groznog vremena, nece odustati od svoje regularne passing igre i od Davantea kao omiljenu RZ metu, i to se na kraju i obistinilo.

 

Sto se tice cele sezone stvarno iznad svakih ocekivanja. Nakon sto sam se prosle godine nadraftao RB-ova, imao odlicnu regularnu sezonu, ali i raspao u playoffu, ove godine ideja je bila da se vise oslanjam na hvatace i to se manje vise isplatilo. Naravno Josh Allen koji je skoro celu sezonu, a posebno zadnja 3-4 kola odigrao na brutalnom nivou.

 

 

Sto se tice kletve sampiona, ja sam vec prosao jednom taj put, bio sampion ovde, pa onda kroz koju godinu ispao iz lige, da bi 2-3 godine igrao u tom "drugorazrednom takmicenju".😔  Hmm, pa nije tamo to toliko lose. ☺️ Ali nece valjda opet, hebem li ga...😀

Edited by Elias
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...