Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kasnim malo, čestitke Bokiju na ovonedeljnoj pobedi, kao i svima ostalima koji su ušli u PO.

 

Ja sam bio tu blizu, ali jednostavno je po ko zna koji put podbacila veza Ryan-Julio, tako da nije bilo realno.

 

Još sam pokupio Mullensa razmišljajući se da ga startujem, što bi mi sada donelo minimalnu pobedu i PO, ali eto ipak sam išao ''na sigurno''.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taman malo da uravnoteži šanse. Preveliki si favorit bio onako.
Stignes i da se nasalis na protivnikov racun... :)

Vidim da nisi siguran kojim triom hvataca da me mucis. Jos ces Hopkinsa da ostavis na klupi protiv "favorizovanog" protivnika.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Čestitke @Kolbas na prolasku u polufinale, ja od ovog PO nisam ništa očekivao pa shodno nisam ni razočaran rezultatom jer da sam i ubacio najbolju postavu opet bih izgubio. Utakmice u 7PM su mi dale lažnu nadu da mogu nešto da uradim, uglavnom dok Aaron nije zaigrao. Srećno svima u nastavku

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Drama u obračunu mene i Ridjisa. Kod njega završeno, meni ostao još Tucker u MNF. Projekcije predviđaju njegovu pobedu za 0.10 boda 😄

 

Na kraju če verovatno odlučiti korekcije 😄


I moguci vetar koji najavljuju u Klivlendu :lol_2:

Ovu neizvesnost je napravila odbrana LAC, bilo je nereseno, prakticno OT je bio izvestan, gde sam ja imao Ekelera ili Ridleya sto bi trebalo da je solidna prednost, posebno da je Atlanta postigla poene, jer bi odbrana LACa isla u minus, ali za 3-4 minuta dva INTa i uz to pobeda u poslednjim sekundama 😄 
U svakom slucaju bas ce sitnica i neki detalj da odluci na kraju, skroz izjednacena borba u duhu pozicija 4 i 5 na tabeli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste. Bio sam u zasluženo izgubljenom položaju, ali tako mi je i trebalo, kad verujem da če Adam Gase napraviti razumnu odluku. Naravno da nije odustao od forsiranja Gore-a, iako je rookie imao 100 yardi prošlu utakmicu i cenim da može da ponudi više u pass igra, koja je primarna kad gubiš 20 razlike. ali ajde...

Link to comment
Share on other sites

Potez ti je bio logican, i ja bih mozda/verovatno uradio isto, uostalom pokusao sam da pokupim Tya, a Gora sam i pored saznanja da ce igrati ostavio na klupi. 

Cele sezone sam kuburio sa RB jer su mi se povredili Barkley i Ekeler na samom start a na kraju bih mogao da zavrsim sezonu zbog nedostatka prave WR opcije za flex, ovo je prvi put da sam morao da stavim tu nekog RB, a mnogo bi bilo posle svega da me tri RBa u istom kolu useru sa jakom partijom 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, larry said:

Čestitke @Kolbas na prolasku u polufinale, ja od ovog PO nisam ništa očekivao pa shodno nisam ni razočaran rezultatom jer da sam i ubacio najbolju postavu opet bih izgubio. Utakmice u 7PM su mi dale lažnu nadu da mogu nešto da uradim, uglavnom dok Aaron nije zaigrao. Srećno svima u nastavku

Hvala...u jednom trenutku i ja sam se zabrinuo jer su se tvoji zaleteli da me prestignu, ali po ko zna koji put Rodja me vadi iz govana...u svakom slučaju solidna borba...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ridji said:

Potez ti je bio logican, i ja bih mozda/verovatno uradio isto, uostalom pokusao sam da pokupim Tya, a Gora sam i pored saznanja da ce igrati ostavio na klupi. 

Cele sezone sam kuburio sa RB jer su mi se povredili Barkley i Ekeler na samom start a na kraju bih mogao da zavrsim sezonu zbog nedostatka prave WR opcije za flex, ovo je prvi put da sam morao da stavim tu nekog RB, a mnogo bi bilo posle svega da me tri RBa u istom kolu useru sa jakom partijom 😄 

 

Bez namere da ovo pretvorim u takmičenje u kukanju pod nazivom "ko je imo teži život". Ali ja sam (auto) draft završio sa Marlon Mackom (povreda prvo kolo), Matt Breidom i Justinom Jacksonom na RB poziciji 😅

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Boki na sjajnoj partiji i prolasku u polufinale. Natempirao si formu za ovaj mec, odnosno uzeo DST Arizone protiv onih tvojih mediokriteta i prakticno me rutinski dobio.

Ovi moji su bili sasvim solidni, jedino bi bilo jos bolje sa jos kojim TD 🙂 , doduse jedan su Robinsonu od 44 jarde sudije i ponistile, al sta da se radi.

 

Sve u svemu odlicna sezona za mene. Jedini kiks mi je bio Thomas kao prvi pik, al vidim ni vecina drugih nije mnogo bolje prosla. Povreda Prescotta je prevazidjena, po mene, vrlo uspesnim trejdom sa @Sharp. Na pozicijama trkaca imao sam dosta srece da su moji izbori bili vodeci, ako ne i jedini izbor u svojim timovima. Kelce je briljantan, slobodno sam njega mogao da uzmem u prvoj rundi. Probleme sam imao sa kikerima i DST, dok su defanzivci bili korektni. Na kraju drugo mesto u ligi po ukupnom broju poena, ali jedva izboren plej-of zbog bas nezgodnog rasporeda. Nijedna partija mi nije bila dvocifrena, a samo dva puta sam imao manje od 110 poena. 

 

Bas ne volim da pisem ove postove kad sumiram sezonu, po ispadanju iz plej-ofa 🙂

 

Cestitke svim polufinalistima na plasmanu i puno srece u nastavku sezone. VIdimo se sledece godine...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, L' Imperatore said:

 

Bez namere da ovo pretvorim u takmičenje u kukanju pod nazivom "ko je imo teži život". Ali ja sam (auto) draft završio sa Marlon Mackom (povreda prvo kolo), Matt Breidom i Justinom Jacksonom na RB poziciji 😅

 

 


A ne, nisam hteo da se zalim i kukam, ono sto sam napisao vise je bilo kao trivia. Kad pomenu Jacksona u jednom trenutku, 2-3 kola, i on mi je bio glavna uzdanica :lol_2:

Sto se tice naseg meca da nije bilo one jedne korekcije za Hilla yahoo bi prakticno pogodio u koliko razlike ce se zavrsiti. Cestitke za sezonu i steta na kraju da smo igrali medjusobno jer si imao treci skor ove nedelje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ridji said:


A ne, nisam hteo da se zalim i kukam, ono sto sam napisao vise je bilo kao trivia. Kad pomenu Jacksona u jednom trenutku, 2-3 kola, i on mi je bio glavna uzdanica :lol_2:

Sto se tice naseg meca da nije bilo one jedne korekcije za Hilla yahoo bi prakticno pogodio u koliko razlike ce se zavrsiti. Cestitke za sezonu i steta na kraju da smo igrali medjusobno jer si imao treci skor ove nedelje

 

Hvala. Odličan meč, pravi playoff obračun. Ja sam zadovoljan sezonom, a i predstavom u QF, ali ovaj put sam nasuprot imao prejakog protivnika. Čestitam na zasluženoj pobedi. Srečno u nastavku, i naravno jedva čekam priliku za revanš sledeče sezone 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne volim da komentarišem dok se ne završi, ali u četvrtak uveče čitam po netu kako su ljudi u panici, ne znaju šta da rade sa Kinanom Alenom, a ja nešto kontam u čemu je problem i izvadim Alena i stavim Džastina Džefersona. :lol_2:

 

Objektivno gledano, jesam bio favorit i pre početka, a sad je to samo uvećano, nakon prilično bledog fantazi izdanja Arona Rodžersa. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Bokiju na zasluženoj pobedi i prolasku u finale...ove sezone će finale biti izmedju dve ekipe koje su definitivno pokazale najviše s tim da Industrija deluje baš moćno i ulazi u finale kao favorit...samo, ko god da pobedi postaje subjekt kletve ove lige jer smo već ispratili nekoliko bivših šampiona u drugu ligu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...