Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

On 7/10/2021 at 5:46 PM, Perkos2 said:

Kakve su sline postali navijači FKCZ pokazuje ovaj odnos ološa iz kluba prema jednom od najkorisnijih igrača u zadnjih par godina a publika tajac. Sramota

Navijaci su postali sline zato sto su sami dozvolili da vredjaju igrqce crvene zvezde ma kakvog god kvaliteta bili. Ako mogu sami navijaci da vredjaju kao sto ovde vredjaju, nek ih vredja i uprava, sta su oni gori od nas

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Steve Gerrard said:

Navijaci su postali sline zato sto su sami dozvolili da vredjaju igrqce crvene zvezde ma kakvog god kvaliteta bili. Ako mogu sami navijaci da vredjaju kao sto ovde vredjaju, nek ih vredja i uprava, sta su oni gori od nas

 

По твојим високофилозофским мислима управа би требала да шиканира Гобељића и Вукановића, а њима никад боље у животу:classic_laugh:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Steve Gerrard said:

Navijaci su postali sline zato sto su sami dozvolili da vredjaju igrqce crvene zvezde ma kakvog god kvaliteta bili. Ako mogu sami navijaci da vredjaju kao sto ovde vredjaju, nek ih vredja i uprava, sta su oni gori od nas

tek si doleteo ali bi da odmah pokažeš kojoj grupaciji pripadaš, eto da te informišem da su nekad navijači Zvezde znali da ruše i pale stative na Marakani zbog loših igara i loših trenera i i igrača, a uprava kluba je redovno bila na skeneru sve dok se tamo nije pojavio ovaj krims sa karaburme.

Link to comment
Share on other sites

Glupost je što se dovode strani napadači koji za celu sezonu nisu dali ni 10 golova, a priIično su skupi za naše prilike. Bolje je da dovedemo domaćeg špica koji makar može da daje golove Voždovcu, Spartaku ili Novom Pazaru. Posle debakla sa Van la Parom, ja bih na mestu Mrkele bio veoma oprezan. Ali njega ni eventualni promašaj sa Dionijem neće pomeriti sa mesta sportskog direktora.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

tek si doleteo ali bi da odmah pokažeš kojoj grupaciji pripadaš, eto da te informišem da su nekad navijači Zvezde znali da ruše i pale stative na Marakani zbog loših igara i loših trenera i i igrača, a uprava kluba je redovno bila na skeneru sve dok se tamo nije pojavio ovaj krims sa karaburme.

Odvano sam ja ovdje, samo mi se smucilo da pisem jer ne mogu da vjerujem sto se dozvolilo ovdje ali dobro. Kakav god da je igrac, on je igrac naseg kluba kojeg jedan trener kojeg bi trebalo dobra vecina da voli i postuje, gura da igra, kao i srnica, kao i s vremena na vrijeme vukanovica... 

Stabkovic ga se ne odrice, da je hteo mogao je reci ne racunam na ovog igraca i kraj. 

Svakako zasluzuje svaku kritiku, ja bih zelio da odu sto prije iz naseg kluba, al ih necu nazivati idiotima debilima kretenima retardima itd. Tako su i ovaj gore sto me citira i pojedini krv pili ovdje za Ivanica pa ih sad nema da pociste ta govna sto su srali ovdje, a srali su ga junacki. 

Za kraj igrac Crvene Zvezde(a da nije Terzinjova kombinacija kao Vidic itd) kojem trener masovno daje priliku, igra trudi se koliko zna(iako je to mizerno na zalost)  je igrac Crvene Zvezde, on ne zasluzuje da se vredja, tim vredjamo trenera koji je krenuo dobro sa karijerom, al svakako zasluzuje da ga kritikujemo

Link to comment
Share on other sites

Ko ovde misli da Gobelja nije isto sto i Vidic (citaj Terzina kombina) taj je za mene lud.

 

Razlika je mozda samo sto Vidicu Terza uzima pola plate a ovom trecinu.

 

Gobeljic je doveden da igra ono sto je tada Milojevic zamislio. I te prve sezone se moze reci da je bio prosek. Nije pokazivao svoju pamet i ne primereno ponasanje van terena. Znaci udje u 80min da zakrpi crveni karton npr Rodica i to je to. Jer za mene je to i bio planiran.

Sustina svega je da je vec od sledece sezone Zvezda prerasla igrace njegovih dometa. Kao sto je slucaj npr sa Jovicicem. Koji je prve sezone bio igrac za Zvezdu ali posle toga ne.

Taj Jovicic je mogao da se proda ali Gobeljic vise ne moze ni da se pokloni nikom. 
U medjuvremenu je poceo da pokazuje svoje sposobnosti da je dileja kome je najveci uspeh to sto je smuvao pevaljku i skinuo gace pred protivnikom za koga je on najmanje zasluzan sto je pobedjen.

 

Sto se Stankovica tice njega niko ne pljuje jer to (jos uvek) nezasluzuje. Moguce je i da je Stankovic trazio da oteraju Gobeljica sto se po minutima na pripremama i da videti ali da ne zavisi sve od njega vec i od Terzica. Ali to je vec samo moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Steve Gerrard said:

Onda je trener isto to sto pricas jer ih taj isti trener gura jel tako? 

Nemoj o treneru ko boga te molim, pogotovo nemoj o tome zašto trpi krimalni tandem na čelu kluba. Mi smo stara škola ciganjska i ne želimo baš sve da iznesemo u javnost! 

Link to comment
Share on other sites

Kog se pasosa odreko? Nesto mi ne pije vodu da je odbacio Francuski da bi uzeo nas.. 

A tri valjda ne moze da ima.

1 hour ago, Liska Manjina said:

Čujem dosta dobrih stvari o malom Staniću, svi u klubu su oduševljeni njim. Čak postoji mogućnost da dobije priliku kao bonus od starta protiv Voše! Dečko je došao skroz spreman, gine na treninzima.

I ja sam cuo isto, kazu ispade od kombinacija dobar igrac..

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dragan Mićić said:

On ima samo pasos Francuske i sada Srpski.

Mislim da ima već dvojno državljanstvo.

Nemojte da me držite za reč, ali u ovim slučajevima se ide u onaj "specijalni" prijem za osobe od izuzetne važnosti (kao recimo Adriana Lima), i tada prijem ne ide standardnim putem.

 

U svakom slučaju čestitam Muhamedu Beniću,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...