Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

10 hours ago, Neme said:

 

 

 

 

:ajme:

 

Lupetanje nije kažnjivo ali tabloidizacija topika i botovanje definitivno nisu dozvoljeni. 

Zašto je čoveku zabranjeno da piše o nečemu što je čuo. Botovanje to što piše da će možda vratiti Marina? 

 

I ja sam čuo za to. Da je Kanga na zimu out, a da će Marina pokušati da vrate na leto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Igor028 said:

Najvazniji posao prelaznog roka mora biti dovodjenje kvalitetnog desnog beka, domacih opcija nema, tako da mora neki stranac da se nadje, fale nam ti centarsutevi, a i ovaj tim bi odbio drugu dimenziju da ima neku zujalicu po desnoj strani koja ume da centrira. 

Kanga da krene u svom ritmu, Felcineli za sada deluje okej, i eto dobre ekipice, uz jos par korekcija. 

Ali najgore sto ce na kraju zvezda prelaznog roka biti neki Mrkelin pulen iz Poljske/Ceske/Austrije.. kao Spiridonovic...

Domaci desni bek bi mogao biti Petar Golubovic.. Ja ga se secam jos iz OFK decko je mnogo obecavao, ali to nije pratilo njegovu karijeru. Igrao je po trecim i drugim Italijanskim ligama, sad igra 2 sezone standardno u Belgiji, mada ne znam u kakvom je igrackom stanju.

 

Ignjovski pored pozicije zadnjeg veznog pokriva poziciju desnog beka, samo njegovim dovodjenjem ne znam koliko bi dobili na kvalitetu. Mada 7-8 sezona po prvoj i drugoj Nemackoj ligi nisu za zanemarivanje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, merosina said:

Domaci desni bek bi mogao biti Petar Golubovic.. Ja ga se secam jos iz OFK decko je mnogo obecavao, ali to nije pratilo njegovu karijeru. Igrao je po trecim i drugim Italijanskim ligama, sad igra 2 sezone standardno u Belgiji, mada ne znam u kakvom je igrackom stanju.

 

Ignjovski pored pozicije zadnjeg veznog pokriva poziciju desnog beka, samo njegovim dovodjenjem ne znam koliko bi dobili na kvalitetu. Mada 7-8 sezona po prvoj i drugoj Nemackoj ligi nisu za zanemarivanje.

Nije to kvalitet koji nam treba, bas je mala baza domacih bekova, i tu poziciju mora da pokriva stranac ili da se ide na rizik sa bonusom na makar jednom beku, e sad ne znam kakvi smo sa bekovima u omladincima.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja,izgleda,nisam gledao istu utakmicu kao vecina.

Da se razumemo:nisam ni pljuvac,hejter ni arogantan. Nista ja od igre video nisam,nikakvu ideju,kamoli njenu realizaciju. Mislim da ce protiv Libereca biti daleko teze nego sto se ocekuje.

Iskreno, mnogo više sam gledao košarku nego fudbal ono veče, ali me uopšte ne bi začudilo da budemo fenjeraš grupe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2020 at 7:28 AM, mister-no said:

A jbt koliko pisanije oko najjednostavnije stvari na svetu. U svaki derbi uđemo sa velikom bodovnom zalihom tako da nam je remi sasvim dovoljan. Možda ne bi trebalo da bude tako ali takva je psihologija.
Onda obično to Partizanu bude utakmica sezone, naročito u kupu, ili život ili smrt, dok se mi sa titulom u džepu skupljamo po splavovima. Možda ne bi trebalo da bude tako, ali takvi su fudbaleri i takva je psihologija. Tako je bivalo i u obrnutom slučaju. Sudije uvek i svuda sviraju u korist velikih, i kod nas podjednako i Zvezdi, i Partizanu..
Sve drugo je najobičniji grobarski spin jer pučanstvu valja opravdati sav taj neuspeh i sopstveno bitisanje u istom. E sad što neki popiju spin pa ovde smaraju, šta da se radi.

 

Naravno da nije takva psihologija.

 

Nadji mi jedan derbi u drugim ligama gde jaci nikako da pobedi slabijeg. Partizanu to bude utakmica sezone? Cudna li mi cuda, da sportisti sa vise motiva ulaze protiv najjacih protivnika, a sa manje protiv slabijih. I onda, ako je stvarno tako i stvarno nemas motiv na +10 ili +15, kako to odjednom vrate motiv na +10 i +15 protiv Javora, Cukarickog, Vojvodine, Metalca, Novog Pazara?

 

Nema tu nikakvog spina, liga je neregularna i stalno jedan tim ima ogromnu prednost. Titula se ne osvaja samo na terenu i tako je bilo i 2005. i 2010. i 2015., tako je i sada. Ako konkurent za titulu ne moze da izgubi ni od koga osim od jedinog protivkandidata, to je situacija koja ne nezabelezena nigde osim kod nas.

 

Inace, gledao sam malo gostovanje u Nemackoj i video standardnu nemoc u napadu i kukanje na sudjenje. Ovaj tim ne moze da dobije nijednu tezu utakmicu, ovaj tim je los i dobro je sto nismo u LS inace bi gledali katastrofe tamo.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goldberg said:

 

 

 

Ovaj tim ne moze da dobije nijednu tezu utakmicu, ovaj tim je los i dobro je sto nismo u LS inace bi gledali katastrofe tamo.

 

Какво лузерско размишљање али није толики проблем што је твоје такво као навијача, већ и што тако размишља стока из управе.

Нормалан клуб би само растао на конто учешћа ЛШ. Финансијски гледано, сличан приход не постоји. Играчки гледано боља школа не постоји. Као да неки одличан ђак нпр. добије шансу да џабе студира и усвоји знање на Оксфорду или Јејлу али не оде да се опроба јер се боји да ће се обрукати, тај ментални склоп.

Никакав проблем није да пуцају петарде у ЛШ ако се види да имамо концепт јер би се и то мијењало на боље, небитно да ли би било видљиво и у ЛШ или само у ЛЕ.

Нормалан тренер са визијом ка модерном фудбалу јер се тако подиже и цијена играча од којих такође живимо као клуб (видјело се колико вриједе играчи када се игра сеоски бункер). Остало стара прича, микс најбољих домаћих али фудбалера,  допуњених клинцима апгрејдовано странцима које можемо приуштити а на мјестима у тиму које не можемо попунити са овима на ић.

Тако близу а тако далеко...

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dzistrou said:

Onaj Alemao iz Ararata je odličan desni bek. 

Da,ostavio je solidan utisak.

18 hours ago, pavijan2 said:

velika greska je sto od Jirke nisu pokusali da naprave beka. bilo je materijala. za pocetak bio bi bolji i od gajica i od gobeljica.

Gde je Jirka ove sezone?

Link to comment
Share on other sites

Jirka nije bio glavni igrac u Radnickom iz Nisa, a ovde se “projektuje” za desnog bočnog (sta bi bilo kad bi bilo da je ostao).

 

Decko je imao predispozicije da igra na toj poziciji, ali nista to ne znaci da bi drasticno podigao kvalitet u odnosu na Gobelju i Gajica.

 

Po meni stranac mora da bude za klasu bolji od domaceg igraca

Link to comment
Share on other sites

Видим Станковић напокон након превеликог хваљења играча, мало искритиковао Вељу Николића каже мора бити и иначе чвршћи у дуелу.

Вељу треба и буквално продрмати 1 на 1 за његово добро. Није он више клинац а ломи му се каријера. С једне стране добија прилике на великој сцени а са друге стране као 3,14кица може да остане једино неки просјек у мученој домаћици. Ништа му неће помоћи хајп бурегџија и менаџера (генерално око омладинске школе), све је до њега.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Константин said:

 

Какво лузерско размишљање али није толики проблем што је твоје такво као навијача, већ и што тако размишља стока из управе.

Нормалан клуб би само растао на конто учешћа ЛШ. Финансијски гледано, сличан приход не постоји. Играчки гледано боља школа не постоји. Као да неки одличан ђак нпр. добије шансу да џабе студира и усвоји знање на Оксфорду или Јејлу али не оде да се опроба јер се боји да ће се обрукати, тај ментални склоп.

Никакав проблем није да пуцају петарде у ЛШ ако се види да имамо концепт јер би се и то мијењало на боље, небитно да ли би било видљиво и у ЛШ или само у ЛЕ.

Нормалан тренер са визијом ка модерном фудбалу јер се тако подиже и цијена играча од којих такође живимо као клуб (видјело се колико вриједе играчи када се игра сеоски бункер). Остало стара прича, микс најбољих домаћих али фудбалера,  допуњених клинцима апгрејдовано странцима које можемо приуштити а на мјестима у тиму које не можемо попунити са овима на ић.

Тако близу а тако далеко...

 

Ma ne moze klub koji ima 90% pobeda u pet sezona u svojoj ligi da predstavlja bilo kakav faktor u LS.

 

Kad bi se formirala regionalna liga, onda bi mozda i samo mozda bili konkurentni. Ovako kao da dolazimo iz lige Gilbratara, Andorre, Severne Irske i slicnih velicina.

 

Zasto bi se iko u upravi zamarao sa skautingom i mogucnoscu da tim "raste". Pa oni se jedino interesuju da ukradu novac od transfera, da smeste Partizan na nivo Radnickog iz Nisa i pisu saopstenja i 90% navijaca ce zadovoljno da im tapse.

 

Ako nista drugo, u LE ima slabijih timova, a ima i nezainteresovanih velikana i tu moze nesto da se napravi. U LS mozemo samo da obaramo rekorde.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Izgleda da krećemo sa 5 omladinaca. Kako kažu Radulović ide na levi bok. Biće zanimljivo videti kako će ovo da izgleda.

 

Nego, brine me kako to Stanković misli da "razmišlja o Liberecu" bez pola tima? Btw, pitaj Boga kada bi zaigrali i ovi koji igraju, da nije Koviljke...

Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA: Popović – Gobeljić, Eraković, Pankov, Radulović - Petrović - Spiridonović, Nikolić, Ivanić, Gavrić – Ben.

Klupa: Ćopić, Gajić, Degenek, Pavkov, Katai, Falčineli, Simić, Rodić, Hajdin, Vukanović, Krstović, trener: Dejan Stanković.

 

Eto i Simića i Hajdina na velila vrata.

 

Bolje dva omladinca da je staviona klupu umesto njih dvojice il idva džaka cementa.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...