Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Raspad nam je taktika i postavka. Jedna velika rupa na sredini terena.

 

Odavno nisam video besmislenije vodjenje ekipe. Naravno, ni igraci nisu ostavili neki utisak, nijedan individualno dobar potez. 

 

Ne bi me cudilo ni da bojkotuju ovo govedo na klupi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kostić baš loš. Imao je dosta prilika i sve je usrao sem one asistencije Prijoviću...

 

Ništa, klasika... Krstaja se uči na reprezentaciji, ipak imamo obezbeđen baraž pa je u mogućnosti... samo idiot u potpunosti menja formaciju iz utakmice u utakmicu... odbrana nije znala gde da trči i šta da pokriva... prosečna Ukrajina je delovala kao Brazil u prvom poluvremenu. Primićemo još 2 iz kontre sigurno, možda uguramo jedan eventualno...

Link to comment
Share on other sites

3-5-2

 

Jedan štoper nikad nije igrao štopera, spor je da igra i levog beka u formaciji sa 4 nazad, a kamoli da pokriva veći prostor.

 

Gaćinović nikad nije igrao desnog beka osim protiv Gruzije. Ukrajina je malo bolja od Gruzije, a tad su igrala 3 štopera i 2 vezna.

 

Sam Maksimović u sredini. Ni Ljajić ni Tadić nikad nisu igrali toliko nazad, sad će baš da nauče. Kostić verovatno ne zna šta treba da radi, a i ne krivim ga.

 

Ljajić pritom standardan. Na pokojnom forumu sam pisao da može samo za selekciju veterana da igra i to poslednjih pola sata. Nije se ništa promenilo.

 

11 igrača na terenu, petorica igraju van svoje pozicije, jer je to zamislio selektor. Kakva tragikomedija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...