Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

38 minutes ago, propolis said:

Neki igrači koji su ostavili utisak ove sezone i mozda kao pojacanje za našu ekipu:

 

Nenad DImitrijevic, plej, Huventud 

Tai Webster, plej, Galata

Tarik Filip, plej kombo, Tofas

Alex Hamilton, plej Makabi Rison

 

Greg Whittington, krilni centar, Galata

 

Dastin Hog, centar, Jenisej

Eric Buckner, centar, Monako

 

moze tai  webster kao drugi plej. ove godine mu istice prva godina od 1+1 ugovora. ne znam da li on ima opciju ili klub.

dopao mi se jos kad je igrao protiv nas u EC.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Haggard said:

meni bi bilo ok da uparimo cmm i voltersa. mozda deluje malo preskupo, ali bolje je da se stekaju na nekoj drugoj poziciji, a na pleju da se otvore. oni su kompatibilni, mogu da menjaju jedan drugog, a mogli bi i zajedno da budu na terenu.

Premalo je to šuta za 3, Nate voli poludistancu a CMM je baš kremen kamen. Ali van toga, u principu dosta kompatibilan par. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Leonard said:

Filipa je Tomicu nametnuo Covic, kao sto ce Sasi Lazu.

Ne znam kakve veze ima Braun?

Citaj napisano, a ne ono sto ti odgovara.

 

Filip je kod Tomica igrao jer je ovaj ljiga jednaka kao i Filipov tata. Nije tu bilo potrebe da bude mnogo ubedjivanja.

 

Apropo Boldena, lik je iskopina veka. Da smo ga i u CZ odmah doveli bio bi medju najboljim igracima. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

CMM je meni preslikani DeMarcus Nelson. Iste kvalitete i mane dijele. Igrac koji ce se staviti u sluzbu ekipe, ali ogranicen u napadackom dijelu.

Mislim da gresis. CMM itekako zna da nadje resenje u napadu, bilo prodorom ili asistom. Admiral je mozda bolji defanzivac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

CMM je meni preslikani DeMarcus Nelson. Iste kvalitete i mane dijele. Igrac koji ce se staviti u sluzbu ekipe, ali ogranicen u napadackom dijelu.

 

Poređenje apsolutno na mestu. Mada bi reko da je CMM ipak malo napadački potentniji. Zajeban ulaz ima a i gledao sam nekoliko tekmi kad ga je služio šut sa poludistance iz driblinga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

Mislim da gresis. CMM itekako zna da nadje resenje u napadu, bilo prodorom ili asistom. Admiral je mozda bolji defanzivac.

Pa i Nelson je imao jak prodor, pogotovo je u tranziciji bio zajeban. Slazem se da je CMM bolji dodavac od Nelsona, ali ne vidim neku sustinsku razliku izmedju ta dva igraca. 

Link to comment
Share on other sites

godinama smo prizivali mitsku zver sad mitskog pleja. samo mi nije jasno gde cemo ga naci. zo je bio odlican zabod, ali nije bio nepoznat igrac, dugo je na radarima i prakticno na vrhuncu karijere. pratio sam g-ligu i takvih igraca u ligi vise nema. sve sto je iole valjalo i bilo na granici sada sedi na klupama ili krcka neki two-way ugovor, a sto je ostalo u g-ligi su neki skraceni petlici skoreri. ima tu dobrih igraca da se ne lazemo, ali ne mislim da su ono sto sale gleda. ja bih pre razmisljao o granicnim nba igracima i onima koji otpadnu posle last cuta ali je to suvise kasno za bilo koju ekipu koja igra EL.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čarli said:

Evo mozda resenja za poziciju 1/2?

 

 

 

Quote

On January 2, 2019, Hamilton recorded 21 points along with seven assists, six rebounds, three blocks and two steals, leading Rishon LeZion to a 95–93 win over Ironi Nes Ziona.[11] In 31 games played for Rishon LeZion, he finished the season as the league fourth-leading passer with 5.1 assists per game, to go with 13.1 points, 4.1 rebounds and 1.5 steals per game. Hamilton helped Rishon LeZion reach the 2019 Israeli League Final, where they eventually lost to Maccabi Tel Aviv.

On July 3, 2019, Hamilton signed a one-year contract extension with Rishon LeZion.[12] On October 16, 2019, Hamilton recorded a EuroCup career-high 22 points, shooting 5-of-9 from the field, along with five rebounds, eight assists, two steals and three blocks for 38 PIR in a 77–72 win over Monaco. He was named the EuroCup Round 3 MVP.[13] On January 2, 2020, Hamilton recorded a career-high 32 points, while shooting 10-of-15 from the field, along with five rebounds, five assists and five steals for 43 PIR, leading Rishon LeZion to a 94–81 over Maccabi Ashdod.[14]

 

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=009880&seasoncode=U2019

 

Ovo obecava... malo previse izgubljenih ali hej, ako vrati na drugoj strani duplo, onda je ok 😄

A i istice mu ugovor. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nate said:

godinama smo prizivali mitsku zver sad mitskog pleja. samo mi nije jasno gde cemo ga naci. zo je bio odlican zabod, ali nije bio nepoznat igrac, dugo je na radarima i prakticno na vrhuncu karijere. pratio sam g-ligu i takvih igraca u ligi vise nema. sve sto je iole valjalo i bilo na granici sada sedi na klupama ili krcka neki two-way ugovor, a sto je ostalo u g-ligi su neki skraceni petlici skoreri. ima tu dobrih igraca da se ne lazemo, ali ne mislim da su ono sto sale gleda. ja bih pre razmisljao o granicnim nba igracima i onima koji otpadnu posle last cuta ali je to suvise kasno za bilo koju ekipu koja igra EL.

 

 

 

 

Ako imas pare, lako ces ga naci. Pitanje je samo sa cim raspolazemo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 

 

 

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=009880&seasoncode=U2019

 

Ovo obecava... malo previse izgubljenih ali hej, ako vrati na drugoj strani duplo, onda je ok 😄

A i istice mu ugovor. 😄

 

A igrao je i za Santa Cruz Warriors, filijalu nase NBA filijale tako da i to odgovara. Pakuj, za poneti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...