Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

25 minutes ago, delgado said:

Što prizivaš dečka za finale, u ovoj konkurenciji teško je i opstati, Maksa je da djnemanjom u prvoj sezoni igrao polufinale, pobogu. Ti ima da smrdiš ko zna još dokle u b ligi , dok Matić svake sezone ima konkurentan tim i jedan je od boljih fantasy playera

 Živiš u prošlosti, zveki, koga boli qrac da l ćeš nekom biti coowner... Niko te se ne plaši, stari širkane.

 

U pravu si, samo mi nije jasno sto si me onda molio da ti budem coowner, nisam ja tebe kontaktirao, nego ti mene :s_d: Jedan dan kazes legenda sam, drugi dan smrdim u B ligi.A mene pre 2 sezone prozivali da sam bipolaran:lol_2: Lepo je delgado sto je konkurentan, al moze barem nekad neko finale pre nego sto pocne da se kurci kao sto sad radi ( u tome je fora, kurchi se bez pokrica, zbog toga sam ga i bocnuo ),cak je i maksi uspelo da udje u to finale jednom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

U pravu si, samo mi nije jasno sto si me onda molio da ti budem coowner, nisam ja tebe kontaktirao, nego ti mene :s_d: Jedan dan kazes legenda sam, drugi dan smrdim u B ligi.A mene pre 2 sezone prozivali da sam bipolaran:lol_2: Lepo je delgado sto je konkurentan, al moze barem nekad neko finale pre nego sto pocne da se kurci kao sto sad radi ( u tome je fora, kurchi se bez pokrica, zbog toga sam ga i bocnuo ),cak je i maksi uspelo da udje u to finale jednom.

Onda kada se igralo u starkama na zemlji. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

BREAKING NEWS!!!

 

Ustanovismo ortak (ovaj sto je usao iz B u A) i ja da ce nam biti nemoguce da pricamo o NBA-u ako igramo fantasy jedan protiv drugog, pa prelazim kod njega 😄

Plus taman da ne kukate na regularnost (nije ti ovo ABA rodjace).

Xpertu ostaje tim, da vidimo sta jos ume sem da mene sprecava da pravim glupe trejdove (sto je ranije mnogo bolje radio <_<). Zbog posla i bavljenja nfl fantasyjem on kaze da ne moze samostalno da vodi ekipu, pa ce potraziti CO, brzo ce se izjasniti... Ako slucajno ne bude igrao, kome nudimo mesto, nbk/zvezdinho/manu/glasanje? 😄

 

@Wook

 

Saljem veceras kruzni mejl svima, mada mi od gomile ljudi potvrda ne treba

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Onda kada se igralo u starkama na zemlji. :classic_biggrin:

 

Bilo je to preprosle sezone. 

 

Nek uzme zvekija!  Do sad nije nesto narocito pisao ali posle njega pozelece da ugasi nalog

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nlavrnja said:

BREAKING NEWS!!!

 

Ustanovismo ortak (ovaj sto je usao iz B u A) i ja da ce nam biti nemoguce da pricamo o NBA-u ako igramo fantasy jedan protiv drugog, pa prelazim kod njega 😄

Plus taman da ne kukate na regularnost (nije ti ovo ABA rodjace).

Xpertu ostaje tim, da vidimo sta jos ume sem da mene sprecava da pravim glupe trejdove (sto je ranije mnogo bolje radio <_<). Zbog posla i bavljenja nfl fantasyjem on kaze da ne moze samostalno da vodi ekipu, pa ce potraziti CO, brzo ce se izjasniti... Ako slucajno ne bude igrao, kome nudimo mesto, nbk/zvezdinho/manu/glasanje? 😄

 

@Wook

 

Saljem veceras kruzni mejl svima, mada mi od gomile ljudi potvrda ne treba

Ko je bio 17. kod nas prosle godine?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wook said:

Sta, Zveki nije bio ni 5.?

 

Ovako bi bilo najregularnije - 17. iz A, ili 5. iz B, ako bude bilo potrebe za dopunom lige.

NBK i Djolo su igrali za peto mesto, gde je NBK dobio. 

 

Videcemo sta kaze Xpert, on je zatrazio pomocnika, ne znam da li bi to neko zeleo iz B lige sem Zvekija, verovatno bi mu dao i da draftuje.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

To u ovom svetu soubiznisa uopste  nije vazno. Gleda se ko ce doneti vecu gledanost i novac a to zveki nosi sa sobom. Ne kazem da mi nije dao neku kintu da lobiram, samo smatram da je od izuzetne vaznosti da bude u A lizi

 

Da se otvori  bazen!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

To u ovom svetu soubiznisa uopste  nije vazno. Gleda se ko ce doneti vecu gledanost i novac a to zveki nosi sa sobom. Ne kazem da mi nije dao neku kintu da lobiram, samo smatram da je od izuzetne vaznosti da bude u A lizi

 

Da se otvori  bazen!!!

Tu smo na istom. Volim da trejdujem sa Zvekijem, tako da nemam nista protiv.

Link to comment
Share on other sites

AU au al ga zakomplikovaste braco.

 

 Ako sam nesto naucio iz prosle sezone, to je koliko je lepo ne ispasti iz lige ... Maxa je dao sve od sebe da nas preseli kod Zvekija, ali iscupao sam se svojom velikom sposobnoscu. Evo Zvekiju coveku nije dobro, pa ponudio sam ti coownersko mesto iz sazaljenja i jer te gotivim, prva titula mi je s tobom, ali svakako je dobro sto nisi u ligi makar zbog tvog kukumakanja, tu si stvarno uzasan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

manu ili nbk. zvesdinho nema šta tu da traži, with all due respect. 

Ma nije frka. Regularno je Manu, ili NBK, a pre toga moze Expert da uzme nekog 100-tog co-ownera, njegova stvar. Ako propadnu obe opcije, moze Zveki.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Wook said:

Tu smo na istom. Volim da trejdujem sa Zvekijem, tako da nemam nista protiv.

 

U to ime  predlazem da se glasa ako xpert nema nista protiv. 

 

Bice to kao u zvezdama granda

 

Dalje ideeee  dalje ideeeeeee

 

Uini jel imas ti coownera? Moze zveki kod tebe ako nemas nista protiv. On zna da korosti IR listu. Videces kako je to dobra forica...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...