Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Nema šanse da rasformiraju ovu hobotnicu pre 2022. Po meni izbori tamo negde na jesen 2022. Treba tu sad posmenjivati gomilu ljudi, rasturiti sve službe koje su radile za Mila .... Valjda su nešto naučili na greškama u Srbiji kada se lakoverno ostavilo ljude iz 90-ih na vrlo važnim mestima u sistemu koji su opet počeli isto kao i 90-ih da rade čim im se ukazala prilika.

 

Doduše biće i otpora iz EU i NATO ali mislim da ako daju garanciju da neće biti lomova u CG spoljnoj politici da će im oni dati podršku za to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako trenutni poredak ostane na snazi i po zavrsetku prebrojavanja, CG ce imati jako dobru poziciju za novi pocetak. Iskreno, cak im malo i zavidim.

DF + Becic + Dritan bi bili cudna kombinacija. Mozda to i nije losa stvar, jer bi gomila kompromisa morala da padne i drzali bi jedni druge pod kontrolom. Pojma nemam 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Nema šanse da rasformiraju ovu hobotnicu pre 2022. Po meni izbori tamo negde na jesen 2022. Treba tu sad posmenjivati gomilu ljudi, rasturiti sve službe koje su radile za Mila .... Valjda su nešto naučili na greškama u Srbiji kada se lakoverno ostavilo ljude iz 90-ih na vrlo važnim mestima u sistemu koji su opet počeli isto kao i 90-ih da rade čim im se ukazala prilika.

 

Doduše biće i otpora iz EU i NATO ali mislim da ako daju garanciju da neće biti lomova u CG spoljnoj politici da će im oni dati podršku za to.

Za sve navedeno im je Abazović ključan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Klotzen said:

Nema šanse da rasformiraju ovu hobotnicu pre 2022. Po meni izbori tamo negde na jesen 2022. Treba tu sad posmenjivati gomilu ljudi, rasturiti sve službe koje su radile za Mila .... Valjda su nešto naučili na greškama u Srbiji kada se lakoverno ostavilo ljude iz 90-ih na vrlo važnim mestima u sistemu koji su opet počeli isto kao i 90-ih da rade čim im se ukazala prilika.

 

Doduše biće i otpora iz EU i NATO ali mislim da ako daju garanciju da neće biti lomova u CG spoljnoj politici da će im oni dati podršku za to.

 

Mislim da Becic i Abazovic zele sto pre da kapitalizuju ove izbore i pokupe glasove dpsa. 

Ocekujem da i manjine budu deo vlasti. 

Link to comment
Share on other sites

 
Mislim da Becic i Abazovic zele sto pre da kapitalizuju ove izbore i pokupe glasove dpsa. 
Ocekujem da i manjine budu deo vlasti. 
Baš sam ovako nešto hteo da prokomentarišem. Neće tu biti nekog preteranog opiranja Zapada, svesni su i oni da je Milu prošao rok. Plus imaju dve pro evropske stranke koje imaju dobar potencijal za rast, pogotovo Demokrate.

Naravno, ako sve sad prođe kako treba i ovi ne useru sve na korak do pobede.
Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji nisu verovali da će dočekati ovaj dan bukvalno plaču prilikom javljanja večeras. Mnogi nisu svesni kakav je bio rezim don Mila, ljudi su hapseni, špijunirani, ucenjivani, likvidirani ako se suprostave mafiji. Ovo je prekretnica i ljudi će se osoboditi okova.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Kaze Milo da imaju 30 mandata, koliko znam to nije moguće.

 

Treba im samo da kupe dva mandata, jezivo i za pomisliti.

 

Govor tela, izgubljen pogled, zamuckivanje, trazenje reci...Bas je ubedjen da je tako nesto moguce.

Link to comment
Share on other sites

Ne priznaje Milo nista ali “zvace” neuobicajeno...nivo narcisoidnosti na max.  Ukratko...kenja. Nadam se da ce se Cg maci iz stanja polarizacije. Jeste mozda neka cudna koalicija ali ima CG sansu da se rijesi covjeka (koji i  da je najbolji na svijetu) posalje u penziju. Da ne kazem sta drugo. Krivokapic vrlo fin i odmjeren covjek. A ovo je poruka i ostalim liderima regiona..koji su dugo u vrhu. Jes da je on prekuco igricu ali eto..

Edited by wrecktangle
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...