Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

16 hours ago, McLeod said:

...............

Kako ga ko percipira zavisi od toga sta se cita.

...............

 

OK, malo bih srao i pisao gluposti.

 

Prvo, da razjasnimo: navijam za Djokovica. Nisam zagrizeni fan, ili fanatik, nije mi tenis jedina stvar u zivotu, ali navijam.

To mi pravi probleme u svakodnevnom zivotu - navijam za balkansku seljacinu, a moja zena za elegantnog gospodina - Federera.

Pa tako sedimo svako na svojem kraju kauca (ona desno a ja levo) i gledamo mec, pa ja svako malo skocim i poviknem, a onda ona skoci i mlatara sakama kao da tera muve.

 

Nego, citam temu i raspravu i bas me iritira upletanje politike u sport.

 

Priblizno u isto vreme sam primetio i Djokovica i Anu Ivanovic. Bili su jos mladi tinejdzeri, tek se pojavljivali. Vise sam pratio Ivanovic - volim WTA zato sto se i moja cerka takmicila, a mozda cemo se sloziti da je Ana neuporedivo prijatnija za oci nego onaj klempavi krmak.

Danas volim Kasatkinu. Nije ona nesto posebno, no ima prelepe oci i osmeh.

 

Nazad, politika i sport.

 

Smeta me kad se cesto ponavlja da je Djokovic imao tesko detinjstvo u ratu i pod bombama. Jebote, a rat nije trajao ni 100 dana. Moji roditelji su stradavali skoro 5 godina, neki su nestali u partizanima ili konc-logorima, i samo su retko o tome pricali.

 

Ana Ivanovic je imala potpuno iste uslove kao i Djokovic. No nije lajala o tome, samo je igrala tenis. Mozda je zato neki ne vole, ona je valjda manje "Srpkinja" jer ne prica kako je zloglasni NATO mlatio po neduznom narodu.

 

Dakle, nemojte o tome kako se Djokovic sastao sa nekim ministrom.

 

Ja sam nespretan, voleo bih da naucim Djokovicev backhand sa dve ruke, ali mi ne ide. Vise mi ide imitacija Karlovica - lepo slice dijagonala, protivnik ponekad ne stigne ali cesce stigne i opali mi takvu top-spin paralelu da se samo userem i smrznem. Neka, platicu mu posle pivo.

 

A o politici, da seremo i lajemo drugde.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocito mu prijaju ovi turnirčići tipa Bgd, Majorka i sl.
bilo singl ili dubl sa family frendom, zezanje za zecom i bratom, treninzi sa sinčićem itd

 

Stice se utisak da uziva u igri vise nego ikad, a i njegovi navijaci (bar bi trebalo)

 

sad na Vimbldonu opustenije, jer je ipak ono glavno izvojevano u Parizu.
ako sve bude kako treba- preznojavanje ostaviti za zavrsnicu USO-a .)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, wwww said:

:lol_2:

A da zovnu ovoga u Jagodinu da sredi malo ono čudo tamo?

 

4 hours ago, Cojep said:

Ocito mu prijaju ovi turnirčići tipa Bgd, Majorka i sl.
bilo singl ili dubl sa family frendom, zezanje za zecom i bratom, treninzi sa sinčićem itd

 

Stice se utisak da uziva u igri vise nego ikad, a i njegovi navijaci (bar bi trebalo)

Mislim da mu i mnogo znači kad može ovako na manjem takmičenju da bude sa svojima sve vreme, još je veći kontrast nego ranije sad kad mora da se bude po raznim mehurima i karantinima na najvećim turnirima.

Link to comment
Share on other sites

Jesam li ja lepo rekla da treba da krene po malim turnirima gde ga ljudi vole i gde se dobro oseca, a oni ce dati sve od sebe da mu ugode. 

Skuplja pozitivnu energiju, odigra par meceva i uzme titulu.

Osim broja GS titula ima jos rekorda koje treba oboriti u trci za GOATa. Ovih ATP 250 ima bas malo :smiley2:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...