Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Sad ga produziti na jos 5 godina i povecati mu ugovor!!!
  3. to sto neki od vas misle da mas mediji i dalje oblikuju javno mnjenje je posledica vasih godina i babla. Od ove studentske mase na ulicama preko tva se informise jednocifreni procenat i on sve vise pada. Televiziju gleda populacija koja je 65+ predominantno ali njima mozak ne treba dodatno da se ispira. Drustvene mreze i okruzenje imaju nemerljivo veci uticaj od tradicionalnih medija.
  4. Ako izgubimo od Aeka idemo u drugo kolo kvala za LK. Tamo moze da nas ceka: Oleksandrija, Zora i gubitnici duela Paks-Kluz, Levski-Hapoel BS i Uartu-Neman Grodno. Ako dobijemo Aek onda nastavljamo LE i protivnici u drugom kolu nam mogu biti Banjik i pobednici duela Paks-Kluz, Levski-Hapoel BS i Sabah-Celje.
  5. Italijani javljaju da je Venezia zainteresovana za Yaga. Izvor: https://www.pianetabasket.com/legabasket-serie-a/mercato-lba-reyer-venezia-guarda-all-eurolega-sondato-anche-yago-dos-santos-334004?fbclid=IwY2xjawK_R1xleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFwcjRieEI2UXI4UlB6TmdxAR4GfisKI0y6Eyt_UBM6Yr9YyOjmg7XWV1vGBKYVmfDh5hgTY-eHrYcEMsFEHA_aem_mP-paYk3xQHxkB4gTHvkUA Ne tice se dolazaka, pa nisam gledao u crvenu listu relevantnih izvora. Edit: Objavio i Sportando pozivajuci se na isti izvor https://sportando.basketball/en/reyer-venezia-considering-yago-dos-santos-as-point-guard-option/
  6. Ruzna izjava, za nekog ko je 'leba jeo kod doktora robotike pa se sada pravi dasa.
  7. Veća sranja su prolazila samo sa brisanjem postova. Nije za trajni.
  8. Ako nešto znači, potpuno podržavam inicijativu da se ukine trajni ban kolegi.
  9. fancy

    Bliski Istok

    Ova AI sličica može na tri teme, ja biram ovu:
  10. Meni deluje da on ne razume nove moderne koncepte i ima staromodna shvatanja.
  11. Today
  12. Ne mislim da neće biti značajni, ja sam samo izdvojio Mekov deo komentara o tome da mediji nisu imali uticaj na popularnost Vučića. E na taj uticaj sam mislio u budućnosti jer kao neko ko je vidovit, vidim da će sve manje ljudi pratiti medije, vidim i da svet ide ka...ajd neću da vas deprimiram.
  13. Pridružujem se molbama da se ukine trajni ban za Reda.
  14. A malo se i preteruje sa Teodosicevim losim uticajem na igru/rezultate ove sezone. U EL odigrao 19 utakmica i to je uglavnom ulazio na parket kada ni Kodi ni Yago ne igraju dobro, a kljucne utakmice na kraju nije ni igrao (Efes, Pao, Bajern). Ne treba zaboraviti ni da se pojavio u finalu kupa sa bitnom ulogom i pogodjenim sutevima, sto nam je donelo ispostavice se jedini trofej ove sezone. Najvecu mrlju je ostavio zbog one suspenzije u Aba, a opet i to mu se sada zamera iako je vecina tada bila srecna sto ce nas njegovo odsustvo pojacati. Svakako, klub ga je projektovao da bude deo rostera ove sezone i morao je to da postuje, a ne da izbaci sebe iz tima na taj nacin. Slazem se naravno da je ova sezona od njega bila nepotrebna, ali meni barem ne moze da pokvari utisak generalno o njemu kao igracu i licnosti. Iako mu zameram sto nije dosao u pravom momentu u Zvezdu (a to je bilo pre par godina kada je otisao u Virtus), prosle sezone je dao koliko je mogao i bio jedan od zazluznijih za tri trofeja. Ove sezone nije bilo dobro, ali smo realno imali bar 10 vecih problema u rosteru od njega.
  15. Džeme, kakav ti je stav i očekivanja od novog trenera u Aeku?
  16. Zapravo, imamo meč loptu FMPa pa onda dve meč lopte Spartaka a ovde se skidaju gaće. Sramota. JOŠ NIŠTA NIJE GOTOVO 💪
  17. Kada u sns klubu ne bi bili poltroni, tada bi na neku funkciju pored Miše bio postavljen i omiljeni Milenko Topić, čovek koji zaslužuje sve najbolje od ovog kluba. Ali nismo... Zato Bagzi/Dozet.
  18. Iz Sankt Peterburga moji, znaš ti dobro koji 🔜
  19. opet defetizam i nezadovoljstvo a na pobedu efempea smo od uspesne sezone i istorije. kakvi ste to ljudi???
  20. Verovatno bi tu trebalo dodati infrastrukturu, ulazni/izlazni transferi, sponzorstva, prihodi od takmičenja, broj gledalaca, tradiciju klubova i njihove ranije uspehe, rivalstva itd. Evropa ti sumira većinu toga i ispostavi kao račun, zato se uzima kao najozbiljniji parametar. Na kraju, kada staviš sve na papir shvatiš da su SL i HNL tu negde, gde je HNL u maloj prednosti. Kao što i jesu jedna iza druge na UEFA rankingu iako je jedna liga u velikom hajpu a druga nije.
  21. Teodosić ni u prajmu nije mogao fizički pola onoga što Ljuljara može. Kao što Ljulj ni u najboljim danima nije imao trećinu košarkaškog umeća koje je Miloš imao. Pa da ne vučemo pogrešne paralele. Teova prošla sezona, kakva takva, gde je na kraju doneo i neke trofeje i odigrao plej ofove čak i iznad svojih mogućnosti (uz sve rupe koje je ostavio iza sebe) je bila savršena prilika da se slika sa ženom i decom i trofejima negde na Kališu, napravi oproštajnu utakmicu, dovede pola košarkaške Evrope i ode u penziju kako dolikuje. Čak i to što je imao ugovor za ovu sezonu je moglo da se ispegla, da mu se isplati deo (ili sve, ko da su pare problem kad te država kljuka) i da ode dostojanstveno. Izabrao je da poslednja sećanja na jednog košarkaškog virtuoza budu baš bleda (da ne kažem nešto ružnije). Kako god, ma koliko Teo nije prototip modernog košarkaša (čak ni u svom prajmu), ma koliko igrao odbranu na nivou na kom je bio na onom U18 EP u Beogradu 2005, Teo je razlog što se voli košarka kad si klinac i jbg, uz sve ružne epizode (posebno pod stare dane), uzrokovane fizičkom nemoći i nerazumevanjem da ga je vreme pregazilo, Teo je obeležio jednu epohu naše košarke. Ne znam kakvi su mu planovi za dalje, u teoriji on bi mogao da bude odličan trener (mada vidimo na SalOvom primeru koliko genije na terenu nije genije na klupi). Ili će patike da zameni cipelama i pridruži se otera pola sportskog sektora našeg KK.
  22. 40Wins

    Bliski Istok

    Secam se 2003. kad Sadam objavljuje kako koalicione snage upadaju u klopku iračke republikanske garde, a likovi prošli kroz njih kao pišaćka kroz sneg.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...