Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Sad treba da kritikujemo i ismejavamo studente i profesore što ih je Vučić zavrnuo za godinu dana života i rada, nekoliko plata, raspisivanje izbora, da se smejemo što pokušavaju da animiraju društvo na otpor a niko se ne odaziva, sutra da im akažemo da su izdajnci kad se vrate na nastavu. Videli mo kako Vučić reaguje kad se blokira, za njega, važan objekat, recimo strateški značajan objekat mesne zajednice Miloćaj, dođe tu dovoljno policije i žandarmerije da "odbrani" državu i sistem.
  3. Today
  4. McLeod

    Opšte diskusije

    Drejper ima igru za travu i Britanac je. Kvota za Sinera je smehotres ali ne smeju da ga stave van top 5 kandidata jer bi onda gruvali na njega. Jedino kvota na Djokovica ima value
  5. Angelia

    Bliski Istok

    Izvini ali BBC je BS vec neko vreme, godinama ako ne deceniju. Odbijali su da Hamas zovu teroristima. BBC nije ono sto pamtimo. Bilo je i ono da su dobijali grantove od USAID. Englezi mrze BBC, zato sto redovno lazu. Mediji koje smo smatrali za gold standard, danas lazu redovno.
  6. DJORDJE

    Bliski Istok

    BBC nije trt.mrt, znaci izvrsen je napad, plus registrovan je i zemljotres od nekih 5 rihtera u oblasti postrojenja. Vest o potresu je prvo izasla.
  7. TACO strikes again 😂 bez zezanja, ovo je ozbiljan potez.
  8. Znaci li ovo da je MAGA sada Iran first ili je ipak Greenland first?
  9. Angelia

    Bliski Istok

    Iskreno ne znam, jer svi cekaju na potvrdu. Ne znam ko je Izrael News Pulse, ali u pravu si da treba sacekati potvrde. Gledala sam neki podcast koji je pokazao sliku, ne video. Edit: u pravu si, upravo sam cula da je ta slika laznjak
  10. Helena

    Bliski Istok

    Ti ovde razmišljaš kao pripadnik zapadne civilizacije. Sve tamo zavisi od uticaja vere i na njihov pogled o devastiranju.
  11. Ako je tačan rumor da Baskonija hoce da se resi Markusa, to moze biti resenje za nas uz dobrog defanzivnog pleja. Treba nekad pojuriti i igraca koji je izasao iz lose sezone.
  12. 033zero330

    Bliski Istok

    Ako se misli na video koji sada kruži od strane Israel News Pulse, to je lažnjak.
  13. Angelia

    Bliski Istok

    Izrael I Iran potvrdili, slike iz Fordow su .... sulude.izgleda da su unistili celu planinu. Sve americke baze su na high-alert. Huti prete, ne kontaju da su sledeci. Hamas danas dosao u Egipat da pregovara ....
  14. Helena

    Opšte diskusije

    Vimbldon ide na RTS-u i Arena/na Kvote na 365 Alkaraz i Siner 2.5 Novak 5.5 Drejper 9 nešto 😧 Zverev 21 Šta to kladionice znaju pa je Drejper ovako visoko a Zverev nisko po predviđanju?
  15. Opet bajke da ce Rakic da uzme pojas.Dobar je Rakic,nas najbolji MMA borac ikada sigurno, ali nije potencijal za UFC pojas.
  16. Jebem ti dobre partije, vidim sjutra naslov Zvezda dobila pojacanje iz svojih redova na mjestu centra,vraca se optimus prajm..
  17. Angelia

    Bliski Istok

    Trump se obraca naciji u 10 pm (sat i 40 min). Sad cemo videti sta ce Iran uraditi, iako su ranije pominjali puskaranje oko Fordow. Realno, bilo je za ocekivati. Ne mozes samo da pretis.
  18. Ako ima jaku pobedu, top 5 borac i KO, lagano moze odmah tu da dobije mec za pojas ako Ank dobije Pereiru. Sve zavisi sa kim se bori do kraja godine, Jiri ako nije fiksiran kao 1 izazivac ili Ulberg koji nema mec, pobeda tu ga gura na mesto 1 izazivaca; Po izboru protivnika videcemo gde ga stavljaju kao gatekepera top 5 ili legit contender, ako je gatekeper onda je na 3/4 pobede od pojasa ako je contender onda moze i u 2. Cekamo da vidimo kog ce dobiti u Parizu
  19. 033zero330

    Bliski Istok

    Green flag.
  20. Angelia

    Bliski Istok

    Da upravo objavili. Natanz i isfahan mislim da se zove. I B2 su vec van Irana. Eto, sumnjala sam da se kuva, kad I Trump i Bibi udju u komadne centre. Ne pomeras B2 bez razloga. Izrael izgleda daje podrsku u vazduhu I skida jos neke ciljeve.
  21. Darko

    Bliski Istok

    U krivu si, this did not age well Tramp baš izjavio da je US bombardovala nuklearna postrojenja Fordo i još dva druga postrojenja, ne setih se imena.
  22. Yesterday
  23. trenutna kuknjava ciganije (mene prvog)
  24. Angelia

    Bliski Istok

    @Klotzen kopnena invazija nije ni misao. Ako treba da razmisljam sta je opcija to je tvoja zadnja. U pravu si da Trump ima politicki problem, ali moguce je I da ne bude potrebe da se mesa jer Izrael moze da zavrsi posao. Medjutim, on mozda I mora, a politicka situacija ce se promeniti cim je akcija uspesna. Napakovali su toliko opreme tamo, da je napad mozda jedina opcija. A I druga stvar, na ME ne pretis u prazno. Tako da mozda ceka na provokaciju.
  25. Posebna je priča sa tom MMR vakcinom, ona je baš na posebnom glasu i kod nas u ambulanti. Mi smo prestali sa vakcinacijom male dece, od godišta 2024. ali nam je ostalo da završimo starija godišta, i ima puno rupa sa tom vakcinom. Poslednji dogovor je da im se pošalju tri poziva i ako se ne odazovu i ne pri me poziv da se javi ZZJZ.
  26. Rakic ima tri poraza za redom. Trebaju mu 2 pobede do borbe za pojas. Situacija u diviziji je bas zamrsena, i nema nikog od contendera da se izdvaja, sto je dobro po Raketu. Ocekivao sam pobedu Khalila jer mu je standup tehnika bolja i brzi je od Hilla. Bice kvalitetni memovi i sprdnje na Hillov racun. Lepo rece Tom da ce poslati Jonesa u penziju bez borbe.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...