Jump to content

Huligan


Stoned Laki21

Recommended Posts

56 minutes ago, Perkos2 said:

Pa ako nisu našli ubicu otkud ste sigurni da on ipak nije bio sa bbb? Optužba za namerno izazivanje nereda u drugoj državi nije bez težine, naravnl daleko manje nego ubistvo ali ni 2-3 godine u apsani nije malo

2-3 godine u zatvoru nije malo i kako vas nije sram tvrdit da BBB nisu ubojice su prilično različita stajališta. 

Za postove tipa "prije doživotnog zatvora bi trebalo dokazati tko je ubojica" sam proglašavan sramotnim braniteljem ubojica. Jer ko normalan može bit protiv doživotne svim Hrvatima tamo. Kakvi dokazi, kakve gluposti. Tukli žene i djecu na sladoledu....

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bugl Khan said:

2-3 godine u zatvoru nije malo i kako vas nije sram tvrdit da BBB nisu ubojice su prilično različita stajališta. 

Za postove tipa "prije doživotnog zatvora bi trebalo dokazati tko je ubojica" sam proglašavan sramotnim braniteljem ubojica. Jer ko normalan može bit protiv doživotne svim Hrvatima tamo. Kakvi dokazi, kakve gluposti. Tukli žene i djecu na sladoledu....

Ma otišli pojest ribu i popit metaxu. Otišli su da naprave sranje i napravili ga, ishod je jedan poginuli i dosta povređenih a ko želi da nađe izgovor hvataće se za neke nebitne detalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ma otišli pojest ribu i popit metaxu. Otišli su da naprave sranje i napravili ga, ishod je jedan poginuli i dosta povređenih a ko želi da nađe izgovor hvataće se za neke nebitne detalje.

Tipa ko je ubio čovjeka. To je nebitan detalj. Možda u tabloidu. U pravnom sustavu je priličo bitan kad se odlučuje ko će na robiju zbog ubojstva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Tipa ko je ubio čovjeka. To je nebitan detalj. Možda u tabloidu. U pravnom sustavu je priličo bitan kad se odlučuje ko će na robiju zbog ubojstva.

I sam znaš da nije niko direktno optužen za ubistvo još uvek a svi ovi su bili u grupi koja je izazvala nerede koji su doveli do ubistva pa je logično da budu pritvoreni dok se ne dokaže ko je šta od njih radip te noći.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Perkos2 said:

I sam znaš da nije niko direktno optužen za ubistvo još uvek a svi ovi su bili u grupi koja je izazvala nerede koji su doveli do ubistva pa je logično da budu pritvoreni dok se ne dokaže ko je šta od njih radip te noći.

Još ne shvaćaš. Tužiteljstvo treba dokazati krivnju, ne obrnuto. U demokratskim državama barem. Inače bi mogli bilo koga baciti u zatvor na 30 godina. To su države di su vladali Saddam, Idi Amin, Staljin, razni CIA mesari iz Centralne i Južne Amerike itd.
Ne znam ja da sam policija i s jedne strane imam ljude koji su izazvali desetke ubojstava, a s druge ljude koji nisu izazvali niti jedno, prvo bi se pozabavio ovima što imaju povijest ubojstava iza sebe, a ne pozatvarao ove druge. Ali pošto je policija tamo očito krajnje nesposobna, ne pita ju se puno više. Koje dokaze imate da su ovi ljudi počinili kazneno djelo? Nikakve. Ajte pustite njih kući a nađite neke za koje možete naći dokaze. Drugim riječima, radite svoj posao, jer prošla su 4 mjeseca, a vi nemate ništa.
 

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Još ne shvaćaš. Tužiteljstvo treba dokazati krivnju, ne obrnuto. U demokratskim državama barem. Inače bi mogli bilo koga baciti u zatvor na 30 godina. To su države di su vladali Saddam, Idi Amin, Staljin, razni CIA mesari iz Centralne i Južne Amerike itd.
 

Pa kako ćw dokazati krivicu ako potencijalni počinioci pobegnu od policije i tužilaštva i dobiju zaštitu od svoje domovine. Uhapsili su ih posle tuče, priveli i sprovodili istragu o svemj što se događalo. Da su ih pustili da pobegnu ne bi  se prikupio ni jedan dokaz. Koliko sam čitao o tome uglavnom su praćemjem mobilnih telefona utvrđivali lo se gde nalazio te noći i ko je bio u blizini nastradalog. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Pa kako ćw dokazati krivicu ako potencijalni počinioci pobegnu od policije i tužilaštva i dobiju zaštitu od svoje domovine. Uhapsili su ih posle tuče, priveli i sprovodili istragu o svemj što se događalo. Da su ih pustili da pobegnu ne bi  se prikupio ni jedan dokaz. Koliko sam čitao o tome uglavnom su praćemjem mobilnih telefona utvrđivali lo se gde nalazio te noći i ko je bio u blizini nastradalog. 

I, koje dokaze su našli nakon 4 mjeseca? Kakva zaštita svoje domovine? Ne radi se o Bjelorusiji i Moldaviji. U biti nema smisla. ne slažemo se oko toga da li (u normalnoj državi) nekoga protiv koga nemaš dokaza možeš držati u zatvoru koliko ti se prohtije. Ti misliš da možeš, ja mislim da ne možeš. Također se ne slažemo oko toga da li si kriv ili nevin dok se ne dokaže suprotno.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bugl Khan said:

I, koje dokaze su našli nakon 4 mjeseca? Kakva zaštita svoje domovine? Ne radi se o Bjelorusiji i Moldaviji. U biti nema smisla. ne slažemo se oko toga da li (u normalnoj državi) nekoga protiv koga nemaš dokaza možeš držati u zatvoru koliko ti se prohtije. Ti misliš da možeš, ja mislim da ne možeš. Također se ne slažemo oko toga da li si kriv ili nevin dok se ne dokaže suprotno.
 

niko tamo nije držan slučajno i bez krivice, nisu uhapsili nekog turistu iz Hrvatske nego likove koji su došli da izazovu tuču i koji su u istoj učestvovali, lepo je raditi zamenu teza ali činjenice su činjenice i ne mogu se iskriviti koliko god puta ponovili da su to bili samo nevini turisti koji su pošli u Grčku na more

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

niko tamo nije držan slučajno i bez krivice, nisu uhapsili nekog turistu iz Hrvatske nego likove koji su došli da izazovu tuču i koji su u istoj učestvovali, lepo je raditi zamenu teza ali činjenice su činjenice i ne mogu se iskriviti koliko god puta ponovili da su to bili samo nevini turisti koji su pošli u Grčku na more

Mislim da ovaj razgovor više nema smisla. Postoji nešto što se zove dokaz. I bez toga te, u normalnoj državi (pod normalnom ne mislim ništa specijalno, samo da se ne radi o 🍌) ne mogu osuditi na zatvorsku kaznu. Ne znam na koji način da ti više pokušam objasniti. 

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Mislim da ovaj razgovor više nema smisla. Postoji nešto što se zove dokaz. I bez toga te, u normalnoj (pod normalnom ne mislim ništa specijalno, samo da se ne radi o banana državi) ne mogu osuditi na zatvorsku kaznu. Ne znam na koji način da ti više pokušam objasniti. 

 

Pa dokaz je organizovani napad u kom je jedna osoba poginula i ko zna koliko njih povređeno. Ti pokušavaš da pripadnike bbb grupe predstaviš kao obične turiste koje je neko pohapsio onako da bi im napakovao zatvor. Momci su otišli da naprave tuču i to su i uradili, ko je od njih koliko kriv utvrđuje se mesecima i oni koji nisu okrvavili ruke biće pušteni, najbolje je bilo da ih Grci isprate uz sirtaki nakon sranja koje su napravili 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

Pa dokaz je organizovani napad u kom je jedna osoba poginula i ko zna koliko njih povređeno. Ti pokušavaš da pripadnike bbb grupe predstaviš kao obične turiste koje je neko pohapsio onako da bi im napakovao zatvor. Momci su otišli da naprave tuču i to su i uradili, ko je od njih koliko kriv utvrđuje se mesecima i oni koji nisu okrvavili ruke biće pušteni, najbolje je bilo da ih Grci isprate uz sirtaki nakon sranja koje su napravili 

Od kud ovo odjednom? Di je nestao doživotni zatvor za sve?
joj, sorui, rekao sam da neću više.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Od kud ovo odjednom? Di je nestao doživotni zatvor za sve?
joj, sorui, rekao sam da neću više.

Nemoj samo se ponižavaš u pokušaju da obraniš tipove koji su organizovano otišli da naprave problem. Za njih neđa olakšavajućih okolnosti.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Samo pitam, od kud sad nekakvo utvrđivanje krivnje? Zar nije doživotni zatvor za sve jedino ispravno rješenje? Ko tako ne misli taj brani ubojice.
Svi znamo ko su ubojice u tom svijetu. Takvima je mjesto u 2x2.
Over and out. Sad stvarno for good.

probaj nekog drugog da preveslaš ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izgleda da i ne pomišljaju da se smire pošto vidim u Vukovaru prebijaju neke klince samo zbog toga što im se učinilo da su delije i pitanju. Što je najzanimljivije glavni u tuči je neki bbb kojeg su skoro izvukli iz grčkih zatvora.

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2024 at 4:43 PM, Perkos2 said:

Izgleda da i ne pomišljaju da se smire pošto vidim u Vukovaru prebijaju neke klince samo zbog toga što im se učinilo da su delije i pitanju. Što je najzanimljivije glavni u tuči je neki bbb kojeg su skoro izvukli iz grčkih zatvora.

Gdje su ubodne rane i rezovi? Mislim, na kojim dijelovima tijela?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Мџе said:

Realno bi tebe trebalo poslati u Atinu koliko ih braniš. Izvuko bih iz zatvora za dva dana. 😀

Kako da izvučem koljače na doživotnoj iz zatvora? Znaš li ti kako funkcionira pravosudni sustav? 

I koga točno i kako branim?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Znači ovi klinci su krivi što su dobili batine?

O čemu pričaš? Dobili su batine od idiota, huligana, razbijača noseva, glava, čega god. 

Kako su dobili batine od koljača? Daj mi to pojasni. Možda riječ koljač kod vas znači nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Kako da izvučem koljače na doživotnoj iz zatvora? Znaš li ti kako funkcionira pravosudni sustav? 

I koga točno i kako branim?


Nivo pravdanja i razumevanja koji pokazuješ prema njima je degutantan. Velika stvar ako ih je neko nazvao koljačima pod navodnicima. Sigurno nisu kulturno-umetničko društvo koje su tu slučajno zateklo već organizovana grupa koja je došla sa jedinim motivom da napadnu domaće navijače ili huligane i pritom je neko poginuo. Na stadion su i sami znali da neće ući.

 

Slažem sa tobom da policijska istraga treba da bude nepristrasna i da pravi počinilac treba da bude każnjen pa bio on Hrvat, Grk ili neko drugi. Ali ovi ostali zaslužuju dobre kazne zbog izazivanja teških nereda. Dodješ u drugu državu sa jedinim ciljem da juriš rekvizitima lokalne ljude oko stadiona je baš ludilo mozga. 
 

A sada hvatati se u sitna crevca da li su oni koljači, štanglaši ili kuvano motkaši je način da se diskredituju osude prema njima i oni prikažu u drugačijem svetlu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:


Nivo pravdanja i razumevanja koji pokazuješ prema njima je degutantan. Velika stvar ako ih je neko nazvao koljačima pod navodnicima. Sigurno nisu kulturno-umetničko društvo koje su tu slučajno zateklo već organizovana grupa koja je došla sa jedinim motivom da napadnu domaće navijače ili huligane i pritom je neko poginuo. Na stadion su i sami znali da neće ući.

 

Slažem sa tobom da policijska istraga treba da bude nepristrasna i da pravi počinilac treba da bude każnjen pa bio on Hrvat, Grk ili neko drugi. Ali ovi ostali zaslužuju dobre kazne zbog izazivanja teških nereda. Dodješ u drugu državu sa jedinim ciljem da juriš rekvizitima lokalne ljude oko stadiona je baš ludilo mozga. 
 

A sada hvatati se u sitna crevca da li su oni koljači, štanglaši ili kuvano motkaši je način da se diskredituju osude prema njima i oni prikažu u drugačijem svetlu.

Ajde kvotaj post di sam ih degutantno opravdavao i reci što je degutantno. Koljači pod navodnicima su što, rezači? 

Degutantno je što sam napisao da se ne može 100 ljudi osuditi na doživotni zatvor bez dokaza. To je degutantno? 

To što sam napisao da svako kome se dokaže krivnja treba robijati nema veze? Čim nisam za to da svi do jednog, bez dokaza naravno, dobiju doživotnu, to je degutantno.

Onda je degutantna i grčka policija jer je djelila otkaze visokopozicioniranim osobama, i grčko sudstvo koje je osobe protiv kojih nemaju dokaze pustilo kući.

 

Kolko god se upirali, ne odlučujete vi tko su ubojice, tj. monstrumi koji ubijaju radi "nogometa". To odlučuju sudovi. Broj smrti u navijačkim neredima u Hr- nula 

Broj smrti koje su hrvatski navijači izazvali vani- nula. 

 

 

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...