Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

+7 pred 4/4, LeBron je imao 4 faula na poluvremenu i hantuje ga taj foultrouble od pocetka zbog 2 faula u napadu, ali ono, trojke sutira 4/5 i igra bas dobro + Obrva ima 42 peona posle 3/4 , trebalo bi da sad King upali turbine i da resimo ovo, mada Sota pruza prilicno jak otpor, u gostima igraju znatno bolje ove sezone... 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ječmendo said:

Ajde, Delgi konačno priznaj da je Davis prvi igrač ovih Lakersa! :s_d:

 

Brutalan je noćas! :Hail: :Hail: :Hail:

 

 Heh, no way man. LeBron ce iz Obrve izvuci najbolju kosarku, nije mogao Anthony boljeg mentora i saigraca naci

 

    Lakersi pred jos jednom lepom pobedom, bila je potrebna ovako brutalna partija Davisa, izuzetno efikasna i pored foul troublea LBJ + odlican Caruso, standardno Dvajt s klupee..

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Krenuo bumerang sa Carmelom.

 

Lik je ocigledno totalni kreten, vec je zalemio u glavi da je on tamo glavni. Morace Lillard i CJ dobro da se laktaju za svoju kvotu suteva...

 

Da je veceras bilo sta pogodio uzeo bi 30 suteva i to bez razmisljanja, kakav crni role igrac. 

 

 

kol'ko ti kenjas 

prosti pogled na boxscore kaže da je lilly uzeo 24 šuta, makoluma 21, melo 18, bazemore 11, svi sa lošim procentom osim hasana koji je uzeo 8. n. little je uzeo 7 šuteva za 12min 

 

šta predlazes, kako bi ti rasporedio šuteve u ekipi tako ojadjenoj povredama? 

Link to comment
Share on other sites

Ovi Lakersi samo što nisu u Moskvu ušli 😠,nema druge nego jedino da neko nabavi da li trejdovima,da li dizanjem patke prkosa prema dominatorima 😀 :

 

 

Večita bahatost 😀 Lani od svoje najveće legende "napravili budalu". E Medžike,Medžike 😀

P.S. Ne pljujem,nego samo iz današnje perspektive kako izgleda prošla sezona i onaj cirkus sa Megic budaleštinama i njegov odlazak.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

kol'ko ti kenjas 

prosti pogled na boxscore kaže da je lilly uzeo 24 šuta, makoluma 21, melo 18, bazemore 11, svi sa lošim procentom osim hasana koji je uzeo 8. n. little je uzeo 7 šuteva za 12min 

 

šta predlazes, kako bi ti rasporedio šuteve u ekipi tako ojadjenoj povredama? 

 

Za pocetak mora da pogledas mec nije dovoljan prost pogled na box za ono sto radi.

 

Poteze suteve iz dotrcavanja maltene sa 10 metara, ne prepoznaje uopste situacije na terenu juce par puta ostaju bekovi na Hassanu on ne ferma to 2%. Takodje pre poluvremena su spustili razliku fazon sa 20 na 5 i dok imaju taj momentum on prvo krece na neki ortodoksno kretenski ulaz i kad mu nisu pokloni faul iznervira se i dobije tehnicku kao majmun.

 

Jednostavno se ponasa kao poslednja dzukela a pre pola godine je plakao kod Stivena EJ Smita da dobije sansu.

 

Igra kao da je joj uvek u prajmu, ne moze da skapira da je tu kao ispomoc i da ce se desavati veceri kad ga ne ide i da treba da se iskulira i pomeri u stranu i proba da odradi neku manju stvar za ekipu, mozda neki boxout, odbranu ili cisto da bude koriscen kao mamac da se otvori reket.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pored čašćavanja regularnim repertoarom, napisao si:

 

Morace Lillard i CJ dobro da se laktaju za svoju kvotu suteva...

Da je veceras bilo sta pogodio uzeo bi 30 suteva i to bez razmisljanja, kakav crni role igrac. 

 

dakle, nigde nisi pominjao loše odluke, već da uzima previše šuteva, pa je mene zainteresovalo ko bi još mogao da uzme šuteve u situaciji kada lily i mccollum idu preko 20ak a nemaju neko fenomenalno veče

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da ce morati da se laktaju za suteve ako je juce u onakvoj veceri sutirao 4/18.

 

Da ga je islo je verovatno bi uzeo preko 25 suteva.

 

To i jeste najveci problem sto on ne igra kao vateran od 15+ godina u ligi nego kao neki napaljeni klinac. U specificnoj su situaciji, osakaceni povredama i treba im ispusni ventil u vidu Mela ali ne po svaku cenu da pravi sprdnju.

Link to comment
Share on other sites

nekoj ekipi kojoj fali sut bolje bi bilo da  trejduje za bertansa nego za kevina lava zbog dosta povoljnijeg ugovora koji ima letonac. davis bi mogao da zabode lep ugovor gledajuci u kakvoj je formi i koliko nba ekipa trazi igrace koji ce da razvuku odbranu.

san antonio je napravio ozbiljnu gresku odrekavsi ga se pre nekih drugih igraca pa cak i da su uspeli da potpisu morisa zbog cijeg je potencijalnog dolaska bertans uostalom i prosledjen u vasington.

Edited by riviera
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa naravno da ce morati da se laktaju za suteve ako je juce u onakvoj veceri sutirao 4/18.

 

Da ga je islo je verovatno bi uzeo preko 25 suteva.

 

To i jeste najveci problem sto on ne igra kao vateran od 15+ godina u ligi nego kao neki napaljeni klinac. U specificnoj su situaciji, osakaceni povredama i treba im ispusni ventil u vidu Mela ali ne po svaku cenu da pravi sprdnju.

 

ja ti lepo rekoh da su njih dvojca svejedno juče uzeli 45 šuteva zajedno a nisu imali neko epsko veče. da ih je išlo i oni bi verovatno uzeli više šuteva, mada je ovo sasvim solidan broj

 

nisi mi odgovorio ko bi još mogao da uzme više šuteva? hasan svakako ako mu kreiraju prilike da ukucava lopte u koš. simmons verovatno može nešto više kada ga ide.

jebiga, blazersi zaista nemaju u ovom trenutku previše opcija

Link to comment
Share on other sites

rekoh ja pre neki dan da ce ga mozda trejdovati, samo je pitanje sta washington zeli za njega i da li uopste zele da ga trejduju. neki pick prve runde sigurno mora da se nadje u dealu.

da sam lakersi jurio bih njega umesto iguodale ali oni nemaju sta da ponude za njega.

 

denver, houston, orlando, indiana, boston, brooklyn...

 

ocigledno da mu pop nikad ne bi dozvolio da sutira 12 puta za tri i da igra tako 'divlju' kosarku kao sto furaju wizardsi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

rekoh ja pre neki dan da ce ga mozda trejdovati, samo je pitanje sta washington zeli za njega i da li uopste zele da ga trejduju. neki pick prve runde sigurno mora da se nadje u dealu.

da sam lakersi jurio bih njega umesto iguodale ali oni nemaju sta da ponude za njega.

 

denver, houston, orlando, indiana, boston, brooklyn...

 

ocigledno da mu pop nikad ne bi dozvolio da sutira 12 puta za tri i da igra tako 'divlju' kosarku kao sto furaju wizardsi.

sad za neke vece utakmice za titulu u plejofu mu ipak nedostaje odbrana i skok ali za vecinu timova u ligi sa  skromnijim ambicijama samog plasmana u plejof tj. prve-druge runde mogao bi da posluzi kao neka verzija mirotica medjutim pre ili kasnije najbolji timovi bi ga pikirali isto kao i mirotu.

nisam siguran da li vasington moze da mu ponudi neki mnogo veci ugovor od ovog trenutno ali kao sto rekoh ima dosta timova sa glavnim igracima koji dosta forsiraju ulaze u reket pa im zato uvek fale spejseri. tim koji bi  trejdovao za njega bi nasledio njegova bird prava i bio u prednosti tj mogao bi da mecuje svaku drugu ponude kada ovaj na leto postane rfa. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

ja ti lepo rekoh da su njih dvojca svejedno juče uzeli 45 šuteva zajedno a nisu imali neko epsko veče. da ih je išlo i oni bi verovatno uzeli više šuteva, mada je ovo sasvim solidan broj

 

nisi mi odgovorio ko bi još mogao da uzme više šuteva? hasan svakako ako mu kreiraju prilike da ukucava lopte u koš. simmons verovatno može nešto više kada ga ide.

jebiga, blazersi zaista nemaju u ovom trenutku previše opcija

Da ne kopiram sad tvit na koji sam natrčao noćas, ali Melo za sada igra manje-više isto kao u Oklahomi ili Hjustonu (šut 40%, za 3 35%), jedina razlika je što je ovako sakatom Portlandu to potrebno, za razliku od prethodne dve ekipe. Nikakav poseban problem ne predstavlja on, jer svakako Hezonja ili Toliver nisu rešenje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ja ti lepo rekoh da su njih dvojca svejedno juče uzeli 45 šuteva zajedno a nisu imali neko epsko veče. da ih je išlo i oni bi verovatno uzeli više šuteva, mada je ovo sasvim solidan broj

 

nisi mi odgovorio ko bi još mogao da uzme više šuteva? hasan svakako ako mu kreiraju prilike da ukucava lopte u koš. simmons verovatno može nešto više kada ga ide.

jebiga, blazersi zaista nemaju u ovom trenutku previše opcija

 

Pricas kao da bi propali da Melo nije dosao.

 

Uvek taj visak suteva moze da rasporedi, nek sutne kome se zalomi, ako ce neko da sutira preko ruke to bi trebali da budu samo Lillard i McCollum . Rekao sam ti da je Hassan izmedju ostalog bio preskocen vise puta a maltene nije imao promasaj na utakmici.

 

Tom logikom dovedu jos Geralda Greena i zavrsili su poso'... 

 

Njegov skill set je neverovatan jos uvek ali je glava preveliki problem i pokazuje da nista nije naucio iz iskustva u Oklahomi i Hjustonu i da ne pristaje na epizodne uloge.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@riviera

 

pa mogu, zasto ne bi mogli. imaju bird rights i mogu mu npr. duplirati ugovor. bryant ima isti ovoliki ugovor kao on samo na jos 3 godine, hachimura takodje na rookie ugovoru, wall jos 4 godine zajedno sa ovom i beal takodje ima ugovor na jos bar 3 godina, wagner skoro na minimalcu jos tri godine.  znaci osnova ekipe imaju zagarantovano za nekoliko godina i treba samo da se skupe ostaci.

zanimljivo kako lakersima nije valjao ni bryant ni wagner a oni proigrali u drugoj ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...