Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kad smo već kod Batlera, pročitao sam danas da je lik dovukao aparat za kafu u Bubble i prodaje je za 20$ po šolji. 

 

Kad su ga pitali zašto to radi i zašto naplaćuje čak toliko, odgovorio je da nigde više ne može da se nađe kafa, da igrači sigurno mogu to da priušte i da možda podigne cenu na 30$...

 

spacer.png

 

Kakav lik 🤣

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uini said:

lebronovska partija middletona - 36 / 8 / 8, 0 poena u četvrtoj ali u produžetku ipak clutch, tako da poređenje pada u vodu  : i

 

Mislim da je vreme da postavimo pitanje da li je Middleton najbolja druga violina nekog tima sa sampionskim pretenzijama ikada

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, extremesportist said:

Kad smo već kod Batlera, pročitao sam danas da je lik dovukao aparat za kafu u Bubble i prodaje je za 20$ po šolji. 

 

Kad su ga pitali zašto to radi i zašto naplaćuje čak toliko, odgovorio je da nigde više ne može da se nađe kafa, da igrači sigurno mogu to da priušte i da možda podigne cenu na 30$...

Nisam siguran da li je ovo poslednji stadijum kapitalizma ili neki nju ejdz socijalizam. Jer ako zna da igraci mogu da priuste skupu kavu, a cenu promeni ako je u pitanju neko ko ne moze da priusti (nagadjam jer je onomad kupovao cizstejkove za radnike u Vels Fargu), onda Batler za predsednika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...