Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, McLeod said:

Gledati ovaj Hjuston je stvarno kazna... Harden koji sutira po 50 puta, igra 1 na 5, ostali samo stoje i gledaju, Pre da gledas muceni Feniks ili Nikse, zabavnije je. Sakramento kao tim bez glave i repa, Foks zunzara, zali boze onog Beglija, ima da skrcaju 5 godina "razvijajuci" ga, a onda ce tek ukapirati da je flop i onda ce ga trejdovati za 10 puta slabiju vrednost nego sto bi recimo dobili da ga trejduju sad. Ekipa je bolja duplo bez njih dvojice.

 

 

 

Mislim da si greskom pogledao neki mec od pre koju godinu. Harden uvem igra 1 na 5 kada proceni da moze (uvek proceni 😂), ali je prilicno lako gledati ih, imho.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

To je u oku posmatraca. Meni je takva kosarka dosadnija od Partizanove u najsvetlijim Vujosevicevim momentima.

 

Ne moze da se uporedi sa recimo brzinom GSWa ili ako gledas druge superstarove recimo raznovrsnoscu Lenarda. Eventualno Adetokumbo je dosadniji da ga gledas od njega.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gggggggg said:

koja je poenta ove slike

 

 

nego, jazz vejvovao greena, delgadov post kako ga lakersi trebaju pokupiti za 3, 2, 1...

da ukazem na izuzetan benderov doprinos finiksu ove sezone. :classic_unsure:

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, riviera said:

da ukazem na izuzetan benderov doprinos finiksu ove sezone. :classic_unsure:

 

nemoj biti takav. svake sezone neko omane na draft fo'reachin plus ponekada 10-20-30 ekipa omane tako što previdi najboljeg na draftu

 

uostalom, na ovom draftu su mnogi omanuli, dok je nekim igračima trebalo vremena da dođu na svoje

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

nemoj biti takav. svake sezone neko omane na draft fo'reachin plus ponekada 10-20-30 ekipa omane tako što previdi najboljeg na draftu

 

uostalom, na ovom draftu su mnogi omanuli, dok je nekim igračima trebalo vremena da dođu na svoje

da je jedna bilo bi lakse podnosljivo ali da ne ponavljamo vec vise puta ispricano.

mcburger je danas van lige i nikada vise ni u jednom nba klubu nece obavljati funkciju gm-a zbog katastrofalno loseg posla koji je napravio u  sansima a  na koji sam pokusavo da vam blagovremeno skrenem paznju  - nazalost bezuspesno. 

EnviousGlamorousHoneybee-size_restricted

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Nisam siguran koliko je ispred Hilda, Mareja, Sabonisa i Siakama po doprinosu

 

Sprdam se naravno, ali JB igra odlicnu sezonu bas. Jako je puno napredovao u ball handlingu i odlicno napada obruc. 

 

Ne znam koliko je Hild bolji generalno, a i uvek bih se uvek opredelio za JB-a koji je 4 godine mladji, a pravi napredak iz sezone u sezonu.

 

Mozda sam subjektivan. 

Link to comment
Share on other sites

U vezi SACa, ako trener ima jednu filozofiju, a igraci nisu takvi da to mogu da izguraju, onda ili menjas trenera (ako ne moze da se prilagodi) ili menjas igrace.

Ajde jos i Fox, ima nekih naznaka da uz dobrog trenera i saigrace moze da stvori visu vrednost, ali Beglija bi trebalo trejdovati dok jos mogu, inace ce na kraju otici i Hield. Fox-MB3 ce biti duo za predzadnje mesto zapada i punjenje praznih statsa, ako se nesto ne promeni. 

 

S obzirom da volim Bogdana, a i SAC, voleo bih da Bogdan ostane do kraja karijere tamo kao vodja druge petorke, ali sa ovakvim sistemom verujem da ni on nece vise biti zadovoljan. 

Ja sam mladja generacija, pa se ne secam Divca u LAL kad je Srblje navijalo za Jezerase, vec sam poceo da gledam od Pedja-Vlade ere i LAL mi je ostao kao najomrazeniji tim. Postovao sam njihov kvalitet, ali sam ih mrzeo zbog cele one frke u G7.

Sad, kada bi Bogdan otisao u LAL, pa jos kod Lebrona, to bi bio bas mindfuck kod mene. 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...