Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, riviera said:

lejkersi ce imati bolji sastav ove sezone i u nju ulaze kao prvi favorit za trofej. uigraniji su i ako dovedu par lovaca na prsten na ovaj vec potvrdjeno jak kolektiv mogu da sa ozbiljnim sansama krenu po repeat.

 

sto se tice hardena i netsa cini se da postoji interes dve strane da se ovaj preseli u bruklin. na potezu je hjuston koji se za sve pita  i da li ce ga uspeti nagovoriti da ostane ili ako i rese da ga trejduju ponuda netsa bude ta koja ce ih zadovoljiti. fila u teoriji ima jaci adut sa simonsom ili embidom u trejdu ali cini se da je harden bas zagrizao za netse. to mu je objektivno i najbolja sansa da dodje do prstena i boljeg statusa u istorijskim udzbenicima.

 

presti igra 6d sah. pomogne lejkersima da uzmu titulu, klipersi puknu i izvise za kavaja i pg -a na kraju godine, padnu u narednim sezonama u lutriju i pikovi klipersa koji su sada u oklahomi postanu nemerljivo vredniji. :default_coffee:

Hahahahah vidio sam ovaj tweet za Prestija, odlican😂😂😂

Jeste da Fila ima jaci paket ali opet bas bi bilo brutalno da ode u Bruklin, zivo me zanima kako bi sa 1 loptom. Tu bi Harden i Irving bas morali da puste loptu a posle svih ovih sezona da li je Harden to u mogucnosti?

1 hour ago, Drakaris said:

Ako Harden stvarno dodje u Bruklin, bice nehumano. Irving postade treca opcija :18:, a nije bio zadovoljan ni sa Bronom koji mu je davao i vise suteva. Neka, bice sladje kada puknu od LAL.

Opaaa pa ti si na duze staze za LAL? Ja te racunao za plejof samo ali neka neka, sto vise to bolje😁

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Hahahahah vidio sam ovaj tweet za Prestija, odlican😂😂😂

Jeste da Fila ima jaci paket ali opet bas bi bilo brutalno da ode u Bruklin, zivo me zanima kako bi sa 1 loptom. Tu bi Harden i Irving bas morali da puste loptu a posle svih ovih sezona da li je Harden to u mogucnosti?

Opaaa pa ti si na duze staze za LAL? Ja te racunao za plejof samo ali neka neka, sto vise to bolje😁

ima dosta oprecnih informacija. neki pisu da irving nije preterano za taj trejd za hardena. ko zna sta je od svega tacno dok vodzo ne aminuje. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Houston bukvalno nema nikakav interes da trejduje sa Netsima. Ono sto oni imaju da im ponude je jezivo los return za takvog igraca. To bi bukvalno bilo poklanjanje, a imajuci u vidu da nemaju ni neke pikove, unakazili bi se za x godina. 

Apsolutno. Jedino ako se ukljuci jos neki tim u dil.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Ne zna se sta buducnost donosi, ali ako bi dosao Harden, a da ne bude drasticnih izmena u ostalim rosterima u ligi automatski bi Njetsi postali contender no1. Narvno podrazumeva se da je KD zdrav i priblizno isti onoj azdaji sto je bio.

Kosarkaski da.Ali ovde je problem kakvi bi bili odnosi izmedju njih.Hemija u timu bi mogla da bude problem.Msm videli smo ove sezone u slucaju Klipana. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Simmons + pikovi uopste nije smesno. To je upravo ono sto treba jednoj ekipi koja okrece potpuno novi list i krece from scratch.

 

verovatno je tako. ja sam reluctant oko igrača sa kamenom umesto šuta ali da, simmons kada bi upristojio svoj šut kao što je lebron kroz karijeru (ne da bude na tom nivou, već da napreduje srazmerno), bilo bi tako neki novi brondžo, pošto je kompletan paket.

 

veći je tu problem što je morey prekoputa, mislim da mu fertitta ne bi dao hardena pa taman da mu onaj lanac restorana zavisi od toga

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

Prvi bi Kajri tu prso, ima 28 godina, nece sigurno da pristane na Milenko Tepic ulogu. 

Kajri je prsko odavno. On cas hoce da bude glavni baja, cas nece. U Cavsima mu je smetalo sto nije Betmen, pa je zapalio. Onda se udruzio s Kevinim u Njetsima, gde je realno da ce biti Robin.

5 minutes ago, 12Laki said:

Kosarkaski da.Ali ovde je problem kakvi bi bili odnosi izmedju njih.Hemija u timu bi mogla da bude problem.Msm videli smo ove sezone u slucaju Klipana. 

Upitna je hemija i hemija je bitna, ali na kraju imas dosta sampionskih ekipa (i kod nas se desavalo) gde je bila losa atmosfera, odredjeni igraci nisu pricali, i pored toga se osvajali naslovi.

1 minute ago, Miki28 said:

Sampioni nista? Ok😁

No offence, ali po kolicini talenta bi mi Njetsi ispred Lejkersa.

Link to comment
Share on other sites

Morali bi Netsi da daju mnogo za Hardena i da onda dopunjavaju tim sa veteranima ali to bi bila opaka ekipa, napad bi mozda bio najbolji ikad jer takve 2 ofanzivne sile u KD i Hardenu i onda jos Kyrie je imao samo GS ali opet za taj GS si znao da su komplementarni dok ovdje nisam siguran, morace da bude bas prilagodjavanja ala Lebron/Wade od strane KD i Hardena a onda imas Kyrie koji isto voli loptu u rukama, stvarno ne znam da li bi bili sposobni da se toliko zrtvuju i uklope. Ja bih cak razmislio o trejdu Kyrie za nekog sutera, tipa Beal ili bih uzeo za Kyrie dobre role playere koji ce odgovarati KD i Hardenu. 

@delgado da idemo po Lilarda?😂😂😂 da je Lebron mladji par godina, ocistili bi AD i Lebron ostale ali ovako ajde imaju neke sanse😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Morali bi Netsi da daju mnogo za Hardena i da onda dopunjavaju tim sa veteranima ali to bi bila opaka ekipa, napad bi mozda bio najbolji ikad jer takve 2 ofanzivne sile u KD i Hardenu i onda jos Kyrie je imao samo GS ali opet za taj GS si znao da su komplementarni dok ovdje nisam siguran, morace da bude bas prilagodjavanja ala Lebron/Wade od strane KD i Hardena a onda imas Kyrie koji isto voli loptu u rukama, stvarno ne znam da li bi bili sposobni da se toliko zrtvuju i uklope. Ja bih cak razmislio o trejdu Kyrie za nekog sutera, tipa Beal ili bih uzeo za Kyrie dobre role playere koji ce odgovarati KD i Hardenu. 

@delgado da idemo po Lilarda?😂😂😂 da je Lebron mladji par godina, ocistili bi AD i Lebron ostale ali ovako ajde imaju neke sanse😂😂😂

 

to bi morao neki vrhunski trener da uklopi a da mu ujedno ova trojka veruje. tipa trougao da se vrati da cepaju ol-skul

 

ma nece biti nista od toga, sto rece franchise, ne isplati se hjustonu nikako

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ko je tu dovoljno sreo da se zrtvuje i marginalizuje kao Bosh.
Edit: E tek sto bi u napadu igrali izolaciju prvo 1, pa onda drugi pa 3. Jos sve vrsni off the ball igraci
 

 

ne vidim neke slicnosti sa heat big 3

u teoriji (zato što se u praksi neće desiti) to je zajeban kombo, skoro pa idealan za savremenu košarku ako postoji jasan plan u igri koji ova trojica piju.

 

plej koji kreira za sebe a ume i za druge. sg koji kreira za sebe & za druge. na sve to SF/PF koji kreira za sebe a komotno može i za druge

trebaju im dva centra bruisera, ne naročito ludo kvalitetna i par 3&D igrača, koji se makar mogu naći u ligi

 

tu ako se ne igra iso nego se lopta kreće, bili bi mal'te ne egal u šutu sa onim dubsima a u kreaciji teorijski najmoćniji tim u poslednjih 20 godina

 

hoću reći, ta ekipa i u najgorem iso-scenariju u kojem svako ima svoj trip bi bila contender a u najboljem scenariju nešto neviđeno do sada

 

 

Edited by đubrivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...