Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ma idealno resenje. Moze da bude na parketu kad Lebron odmara (a posto je sve stariji trebace mu jos manja minutaza kako u regularnoj tako u PO) i da kreira za sebe i ostale, dobijamo jos jednog legitimnog napdaca iz driblinga i iznudjivaca freethrowa (ne forumskog) a to sto nume da sutira trojke nadoknadice ostalim stvarima (a imamo dovoljno trojkasa - Bredli, KCP, Kiffacha, a King i Davis su sasvim respektabilni 3pts suteri, Rondo sve bolji) -> tako da mi to nije odlucujuci faktor u proceni trejda. Evo i Demar kaze - moj grad me zeli da igram za njih, naravno da sam srecan. Ocigledno je da nije srecan u Spursima, i da su Spursi zainteresovani da dobiju nesto za njega.

 

   Sad ne znam koliko je Ibaka dostupan jer ce sigurno zeleti da naplati dobre partije u prethodne dve sezone, ali TT za vetmin je realna opcija da odmeni pogubljenog Geeja, a Gallo ako hoce za midlevel da se bori za titulu -> odlicno. Mozemo da skrpimo veoma dobar tim za narednu sezonu, ako se budu vukli pametni potezi. Ponavljam jos jednom, glavni cilj treba da bude zadrzati 3 najbolja igraca uz ovu dvojicu monstruma - Ronda, Dwightella i KCP-a. S tim da bi i Kiffacha mogao da bude potencijalni starter sl. sezone, treba i njega vratiti. 

 

   Kad ce vise taj offseason...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Ma idealno resenje. Moze da bude na parketu kad Lebron odmara (a posto je sve stariji trebace mu jos manja minutaza kako u regularnoj tako u PO) i da kreira za sebe i ostale, dobijamo jos jednog legitimnog napdaca iz driblinga i iznudjivaca freethrowa (ne forumskog) a to sto nume da sutira trojke nadoknadice ostalim stvarima (a imamo dovoljno trojkasa - Bredli, KCP, Kiffacha, a King i Davis su sasvim respektabilni 3pts suteri, Rondo sve bolji) -> tako da mi to nije odlucujuci faktor u proceni trejda. Evo i Demar kaze - moj grad me zeli da igram za njih, naravno da sam srecan. Ocigledno je da nije srecan u Spursima, i da su Spursi zainteresovani da dobiju nesto za njega.

 

   Sad ne znam koliko je Ibaka dostupan jer ce sigurno zeleti da naplati dobre partije u prethodne dve sezone, ali TT za vetmin je realna opcija da odmeni pogubljenog Geeja, a Gallo ako hoce za midlevel da se bori za titulu -> odlicno. Mozemo da skrpimo veoma dobar tim za narednu sezonu, ako se budu vukli pametni potezi. Ponavljam jos jednom, glavni cilj treba da bude zadrzati 3 najbolja igraca uz ovu dvojicu monstruma - Ronda, Dwightella i KCP-a. S tim da bi i Kiffacha mogao da bude potencijalni starter sl. sezone, treba i njega vratiti. 

 

   Kad ce vise taj offseason...

Vidjeli da ne mogu AD i Lebrona da sruse sa 2 allstara pa onda kombinuju da dovedu i treceg😁 nek ode Harden u Bruklin a CP3/Wbrk u Klipane, bice zanimljivije. Ovako se prosetasmo do titule😉

 

Bruklin da odradi trejd Harden+Wbrk i da daju Kyrie i ostale za njih 2, zadrze KD i Deandrea i onda da bude OKC 2.0 pa da vidimo kako bi to bilo da Okc nije izabrao Ibaku prije Hardena🤔 Nick Collison je jos ziv.

 

Neko je pisao ali bice ovo sezona sa masu trejdova, tek nas ocekuje ludnica

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Nema sumnje da ce se mnogi pojacati kao GSW 2016/7 nakon Lebronove titule i da ce sigurno neko probati da formira superteam, ali necemo ni mi sedeti skrstenih ruku, bas da vidimo kako ce to sve izgledati ako se zavrsi Demar. I bas mi je drago sto idemo na njega, a ne na CP3 npr ili Beala. Demar je navikao da igra pobenicku kosarku i vodio je svoj tim do ECF i odveo bi ga jos koji put da mu se King nije nasao na putu. Pritom je 4x bio all-star igrac i sve to kao 1a/b opcija Toronta. Bice mnogo, mnogo lakse igrati uz Davisa i Kralja.

Link to comment
Share on other sites

@delgado Nemoj Beala, necemo toliku dominaciju😁 ma nije to za Derozana sigurno jer plata ogromna a SA sa druge strane.

Mogli su da imaju Ingrama, Balla, Kuzmu, Harta i pikove za Kawhija ali ne, dobili su Derozana😂😂😂 sisice

Jedino sto SA ide u rebuild i probace nesto da dobije za LMA i Derozana pa mozda i uspije neki dogovor ali miskim da bi tu morali i trecu ekipu da ukljucimo.

Prvo i osnovno, KCP da se potpise ako ne bude trazio masu novca ali s obzirom da su tu Lebron i Rich Paul onda bi trebalo da se to zavrsi jer je velika sansa da ga neki contender potpise. Onda Rondo, Dwight i Markieff da se zadrze. Bradley? 

Bice dosta tumbanja u supporting cast-u

3 minutes ago, Ta'veren said:

Pa da, LeBron ce da mu ubije i ovo malo samopouzdanja sto ima pa ce da levitira po ucinku izmedju Kuzme i Denija Grina.

Sad je Lebron kriv sto se Danny boy raspadao sa sutem u plejofu? Vala mu je slao lopte na tacni, jos da je mogao da uzme te suteve umesto njega a da se Deniju pisu poeni?

Derozanu bas treba da dodje u LA, da pika sampionsku kosarku sa 2 superstara, u svom gradu. Kud ces bolje od toga?

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam ja nesto drugo, svi pratimo LeBrona i znamo na sta su mu ekipe licile kako su sezone prolazile. Sledeca sezona i jeste najbolja sansa za titulu iz vise razloga. DeGrozni daje vecu nadu svim contenderima.

 

Ne brinem se ja nista, Coach Lue ce sa Klipersima na vama da probije paucinu. Ko velica Coach Lua, mora da racuna kada su na suprotnim stranama da ce mu se to vratiti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ta'veren said:

Mislio sam ja nesto drugo, svi pratimo LeBrona i znamo na sta su mu ekipe licile kako su sezone prolazile. Sledeca sezona i jeste najbolja sansa za titulu iz vise razloga. DeGrozni daje vecu nadu svim contenderima.

 

Ne brinem se ja nista, Coach Lue ce sa Klipersima na vama da probije paucinu. Ko velica Coach Lua, mora da racuna kada su na suprotnim stranama da ce mu se to vratiti.

 

 

Mislis da bi pukao Derozan pod pritiskom?Ne znam, jedno je biti 1-2 opcija a totalno druga stvar biti 3 opcija i to u prekaljenom timu prepunom iskustva uz 2 superstara koji ti otvaraju prostor.

Nema vise velicanja, nadam se da to @delgado zna inace cu ga se javno odreci😂😂😂

Nek vidi kako sam se ja Kawhija i PG13 cim su otisli u pogresan dio LA😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

 

Mogli su, ali OKC-u je ocajnicki trebao jos jedan pik 

Likovi kao pokemone da igraju - gotta draft them all

 

OKC izgleda da zeli da 'zapakuje' taj pick uz neki svoj da se pomere na gore u ovom draftu i uzmu Pokusevskog, bar se tako prica po carsiji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

 

Mogli su, ali OKC-u je ocajnicki trebao jos jedan pik 

Likovi kao pokemone da igraju - gotta draft them all

hahaha ma sigurno su mogli  bolje i od 28 pika, Green je ovde nebitan u trejdu on je kusur da se izjednace plate.
Sta bi Wokiju smetalo da im daju svoj 24 i neki kusur za plate, doduse moguce da jure Paula pa ce tu da salje sve.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ovo znaci da nema nista od Demara, neka, dobar je i Sreder.

 

Cekam kada ce da sutnu Kuzmu, valjalo bi se.

 

U OKC-u rasprodaja. Sada ce neko verovatno i Adamsa da pokupi.

Nema, otisao je najveci ugovor u mogucem trejd paketu. Dobar je Sroder, taman da vuce 2 unit. Sad bas citam, sa ovim Lejkersi dobijaju full MLE i tu bi mogli da uklope Ibaku 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...