Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

naravno da njih dvojica nisu šuteri ali da im nije ulazio šut, našli bi drugi način da izdominiraju. dovoljan je uzorak stvari koje su napravili u karijeri

 

okej, dobar šut sa distance nije ono što oni rade ali su verovatno i izabrali neke situacije i pozicije koje su im date a nije trebalo. u tom smislu njih ne usere već opasno čitaju igru i kontekst i šta već

 

edit evo sad gledam: prvo poluvreme ronda je košarka plejmejkera-profesionalca, što kažu socijalistički komentatori, za udžbenike.

u drugom je ubacio prvu tricu na divlje a onda je u naredne dve imao celu panonsku ravnicu oko sebe. plus opet trwnzicija i distribucija profesionalca

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

naravno da njih dvojica nisu šuteri ali da im nije ulazio šut, našli bi drugi način da izdominiraju. dovoljan je uzorak stvari koje su napravili u karijeri

 

okej, dobar šut sa distance nije ono što oni rade ali su verovatno i izabrali neke situacije i pozicije koje su im date a nije trebalo. u tom smislu njih ne usere već opasno čitaju igru i kontekst i šta već

Lebron je krenuo agresivno, 5 poena u prvih minut. Osjetio da treba da povuce i da ga sluzi sut i nastavio da sutira iz svake pozicije ali sve je to bilo lagano. U drugom je vec poceo da promasuje otvorene suteve a Hjuston ina plan za Ronda koji je radio u 1 mecu, u 2 mecu vecinom mada pred kraj Rondo nije nasjedao na sut za 3 poena vec uzimao poludistancu a sinoc lijepo otvorio sa ulazima i onda u ritmu dao trojke i kaznio Hjuston za skupljanje sa njega.

Ovako kad neko napise sralo ih a onda procita neko ko nije gledao pa pomisli jbt ovaj je ubacivao preko 3 igraca, od tablu sa pola terena

Link to comment
Share on other sites

Sta ce li biti sa Milvokijem, pitanje je. Janis kaze da bi ostao i narednih sezona, a videcemo da li ce i tako biti. 

 

A pojedini izvori javljaju, da bi bas oni mogli da pojure Krisa Pola u ofsezoni. Zanimljivo je kako bi to izveli. Da sam Presti, zatrazio bih obavezno Divicenca. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

 

A pojedini izvori javljaju, da bi bas oni mogli da pojure Krisa Pola u ofsezoni. 

 

uff to bi baš bio va banque potez bucksa u koji iskreno ne verujem. čak i da ga nekako izvedu, da dve sezone plaćaš cp3u 41 & 44 miliona je sumanuto.

 

posadio sam juče rumor da je utah jazz rada da trejduje conleyja jer im treba olakšanje salary capa da bi potpisali i mitchella i goberta; to je expiring na 34ipo miliona plus bi bucksi verovatno dobili i neke pikove za uslugu

 

mislim, vest je bila za trampu randle - conley plus nešto ali je previše dobro da bi se desilo knicksima

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Sta ce li biti sa Milvokijem, pitanje je. Janis kaze da bi ostao i narednih sezona, a videcemo da li ce i tako biti. 

 

A pojedini izvori javljaju, da bi bas oni mogli da pojure Krisa Pola u ofsezoni. Zanimljivo je kako bi to izveli. Da sam Presti, zatrazio bih obavezno Divicenca. 

Jedino sa jos nekim timom pa da kombinuju nesto jer CP3 ima ugovor za sezonu 21/22 i to 40+ miliona a ne vjerujem da bi Okc prihvatio Bledsoa, Bruka, Iljasovu i jos nesto jer ce ici u rebuild. Istice ugovor Galu, Robersonu i kontam da ce gledat Adamsa isto da trejduju a da potpisu Noela za neke okej novce ako bude zainteresovan da ostane

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

uff to bi baš bio va banque potez bucksa u koji iskreno ne verujem. čak i da ga nekako izvedu, da dve sezone plaćaš cp3u 41 & 44 miliona je sumanuto.

 

posadio sam juče rumor da je utah jazz rada da trejduje conleyja jer im treba olakšanje salary capa da bi potpisali i mitchella i goberta; to je expiring na 34ipo miliona plus bi bucksi verovatno dobili i neke pikove za uslugu

 

mislim, vest je bila za trampu randle - conley plus nešto ali je previše dobro da bi se desilo knicksima

Da prostis, ne znam sta ce Rendl Juti 😄

 

Inace Konli u Njujorku bi bio sjajan posao za Nikse, samo nisam siguran, imaju li oni upotrebljive igrace da daju Juti.. 

 

Ne vidim kako ce Niksi narednih sezona da se izvade iz blata, neko je veliko prokletstvo palo na njih, postali su inferiorniji od Minesote. 

19 minutes ago, Miki28 said:

Jedino sa jos nekim timom pa da kombinuju nesto jer CP3 ima ugovor za sezonu 21/22 i to 40+ miliona a ne vjerujem da bi Okc prihvatio Bledsoa, Bruka, Iljasovu i jos nesto jer ce ici u rebuild. Istice ugovor Galu, Robersonu i kontam da ce gledat Adamsa isto da trejduju a da potpisu Noela za neke okej novce ako bude zainteresovan da ostane

Najbolje bi bilo sa Lejkersima. Bledso da dodje, a Kuzma i jos neko u OKC. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Da prostis, ne znam sta ce Rendl Juti 😄

 

Inace Konli u Njujorku bi bio sjajan posao za Nikse, samo nisam siguran, imaju li oni upotrebljive igrace da daju Juti.. 

 

Ne vidim kako ce Niksi narednih sezona da se izvade iz blata, neko je veliko prokletstvo palo na njih, postali su inferiorniji od Minesote. 

Najbolje bi bilo sa Lejkersima. Bledso da dodje, a Kuzma i jos neko u OKC. 

 

ja ti samo kažem da je bolji deal za buckse conley nego cp3 

 

oko knicks-jazz deala si sve omasio osim da im randle ne treba, kao što ne treba nikome u ligi 

7 minutes ago, delgado said:

pa jel kukamo ja i miki za rondom, bukvalno smo zapomagali za njim

 

ti kukas i za bredlijem, on je treći na tvojoj goat listi iza lebrona 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 said:

Jedino sa jos nekim timom pa da kombinuju nesto jer CP3 ima ugovor za sezonu 21/22 i to 40+ miliona a ne vjerujem da bi Okc prihvatio Bledsoa, Bruka, Iljasovu i jos nesto jer ce ici u rebuild. Istice ugovor Galu, Robersonu i kontam da ce gledat Adamsa isto da trejduju a da potpisu Noela za neke okej novce ako bude zainteresovan da ostane

 

Bledso i Brook mogu relativno lako da se uvaljaju nekom trecem za assete, jer imaju manje ugovore.

 

Meni pije vodu CP3 - Milvoki trejd. Mogla bi mozda i Fila da dodje u obzir, ali onda ce Presti sigurno traziti Thybulla npr uz jos neki pick.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ja ti samo kažem da je bolji deal za buckse conley nego cp3 

 

oko knicks-jazz deala si sve omasio osim da im randle ne treba, kao što ne treba nikome u ligi

Sa finansijskog aspekta jeste bolji, sa igrackim bas i ne, jer je CP3 bas ono sto treba Milvokiju.

 

Takodje i njegovim dolaskom nista posebno ne bi izgubili na defanzivi, ali u napadu bi dobili mnogo, pritom nema supalj sut kao Bledso, a Janis je neko ko zivi od spejsinga. Janis nikada nije igrao sa rasnim plejmejkerom a imam osecaj da mu je on ono bas sto najvise treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Pa je l mislis da Bradley ne bi pomogao u bilo kojoj seriji Lejkersima protiv bilo koga ? Pobogu, covek bi bio starter i ima svoje 3D kvalitete. U rangu je Dannya i KCP-a.

Oteo si nam i KCPa i Bradleya na fantaziju, nemoj sad tu

 

rondo pokazuje kakav je game changer; samo na ovim bednim hajlajcima se vidi kako distribuira loptu celo poluvreme tačno gde treba u milimetar. davis od njega ćivi a lebron može da se spusti niže ka košu ponekad, ne mora sve on da razigrava. uopšte ne računam one trice što je ubacio, to će nekada ući, nekada jok.

 

bradley je potpuni marginalac. folira se da igra čvrstu odbranu a ako ga ne krene šut, nije ništa bolji od kcpa, jr smitha ili waitersa

bradley je pimpek, rondo je baja. 

 

inače, bez gledanja kao mcleod - moram da zaključim kako harden jednostavno ne može da uključi na dominaciju u plej ofu. kapiram ja racionalnu igru i sve ali ako on ne savlada lebrona, neće niko. a izgleda da u ovom duelu nema ko.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

 

Bledso i Brook mogu relativno lako da se uvaljaju nekom trecem za assete, jer imaju manje ugovore.

 

 

Ako je potrebno davati Bruka, onda se ne uvaljivati u takav posao. Gde se moze danas naci na trzistu centar koji je jedan od najboljih defanzivnih centara sa veoma dobrim sutem za 3 poena. A to je Janisu posebno znacajno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Sa finansijskog aspekta jeste bolji, sa igrackim bas i ne, jer je CP3 bas ono sto treba Milvokiju.

 

Takodje i njegovim dolaskom nista posebno ne bi izgubili na defanzivi, ali u napadu bi dobili mnogo, pritom nema supalj sut kao Bledso, a Janis je neko ko zivi od spejsinga. Janis nikada nije igrao sa rasnim plejmejkerom a imam osecaj da mu je on ono bas sto najvise treba.

 

to je sve idealni scenario u kojem paul igra sve tekme koje treba da igra. takođe, njegova kontrolisana igra nije đanin forte - nisam siguran ni da je sa igračke strane bolje rešenje. conley može da deluje iz drugog-trećeg plana, što đani odgovara, paul ne baš

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

inače, bez gledanja kao mcleod - moram da zaključim kako harden jednostavno ne može da uključi na dominaciju u plej ofu. kapiram ja racionalnu igru i sve ali ako on ne savlada lebrona, neće niko. a izgleda da u ovom duelu nema ko.

 

Mislis li da je to do ogranicenja overall skila ili da je doslo do zamora materijala?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Ako je potrebno davati Bruka, onda se ne uvaljivati u takav posao. Gde se moze danas naci na trzistu centar koji je jedan od najboljih defanzivnih centara sa veoma dobrim sutem za 3 poena. A to je Janisu posebno znacajno.

 

Bledso - Hil - Iljasova moze isto salary-wise. To je vrv i bolja varijanta za Milvoki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

Mislis li da je to do ogranicenja overall skila ili da je doslo do zamora materijala?

 

mislim da nažalost nema žicu tih najvećih igrača - likova koji jednostavno uzmu i reše stvari, for better or worse.

 

nema po meni ovde zamora, bila je pola godine pauza, plus sada se ne putuje - može da se rekuperira i kada se igra svakog drugog dana

harden ima znanje i skill ali nema tu žicu, iako sam se nadao da je ima

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...