Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Kronose, malko drugačiji pogled imamo na odgoj i to...  nekako mi ne idu nikako alkohol/droga + odgajanje male dece  pri tom je to posao za dvoje, a ako je jedan stalo tra-la-la onda to postaje teret onom drugom pa mu zadovoljstvo i lepote roditeljstva postaju teret i to, a nekako nije fora kad smo već ovako super i drugari i sve da se useremo jedno drugome u život sa tako nekom banalnom stvari.

Kontam ja da su ove slike zajebancija, kao i moja što je (mada se ja nadam da ću imati klinca/klinku koja/i će skontati da je rat, mobilizacija i sve što ima ikakve veze s nasiljem jedno teško sranje  i da je lepota života skroz skroz na drugoj strani) al ja da kažem da ne ostane nedorečeno.  :15:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Meni moj klinac nikada nije bio teret, cak naprotiv - ne bih to menjao ni za sta na ovom svetu.

Jedino sto navija za Zvezdu, pizda mu materina - navukla ga zenina rodbina. :lol_2:


Normalno da je tako, pa neće valjda nešto što ne valja da potekne iz naše kuće, nego normalno da nam je to uvaljeno kroz miraz i to je sigurno njena majka (u narodu poznatija kao tašta) poturila nema ko drugi. Inače moja tašta divna žena jedna, svake godine za rodjendan, godišnjicu braka i tako te značajnije datume, on meni kupi jedne papuče, kaže one prošle se izlizlale pocepale... ja ih ne bi menjao ne fali im ništa, al kad je žena poklon kupila...  :s_d:

edit:

pošto je ovo sad popularno, a i da pozdravim druga Glimmera

66771409_2435154653209558_43823766536370

Edited by Stondisha
  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites



zamišljam sutra sebe u ulozi roditelja...  it must be fun & games.
...


Opa, imaš nešto da prijaviš ovde..? [emoji12]

Mnogo bre razmišljaš [emoji16] a sve na kraju dođe na svoje mesto, videćeš [emoji6]

Kronos sažeo :s_d:

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Just now, fancy said:


 

 


Opa, imaš nešto da prijaviš ovde..? emoji12.png

Mnogo bre razmišljaš emoji16.png a sve na kraju dođe na svoje mesto, videćeš emoji6.png

Kronos sažeo :s_d:

Sent from my SM-N950F using...
 

 


'ebeno ovo pisanje na internetima, napišeš neku zajebanciju a ljudi pročitaju skroz pogrešno, čak imam dole objašnjenje da sam se pogrešno odrazio i da nije dobro učitano al ne vredi.  A nisam ja taj zadužen za razmišljanje, to je Gospodja Stondisha doktorirala, doktorat bio na temu prmena programskog jezika paskal u svakodnevnom životu, sa naglaskom na repetativne IF, THEN i ELSE   komande/funkcije.  Čista desetka, zvali je da predaje na čuvenom Cosmopolitan univerzitetu za žene, al ona se udade za bećara i za sad ima 3 evropska prvenstva u košarci , jedno svetsko i trudnu mačku :s_d:

Šta imam da prijavim?  da sam trenutno u najlepšoj fazi roditeljstva: 

CA3_Work-In-Progress.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Izgleda da treba gospodja da preuzme stvar u svoje ruke. :s_d:

 

x1Vq984.gif



Nisam vam pričao, ali smo mi jedna jako ekološki osvešćena porodica i stvano se na sve moguće načine trudimo da da ne trošimo nepotrebno energiju (struja voda grejanje) niti da generišemop neko nepotrebno neorgansko smeće...  kese smo izbacili iz upotrebe kad ikad i strogo retro se fura neki ceger i to. :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...