Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Hoću i ja djoletu da se zahvalim za 'Majanje'

 

Ja na kraju ne znam da li sam prvo video ovde na forumu, cuo na Joca i Nidza show ili je neko od njegovih bivsih/sadasnjih prijatelja okacio na fejsu.

 

Vise sam u kontaktu sa njegovim bivsim prijateljima, btw on drzi i fb stranicu Upokojeni Brkovi Bogoljuba Karica.

 

Valjda nece da napravi neki veci zajeb zbog kog ce mi se ogaditi. Kako znam za njegovu stranicu od neke 2018, imam dobro misljenje o njemu i pored tih losih stvari koje sam cuo. A mogu i do neke mere da ga razumem. Zao mi je sto je Nislija, da je iz nekog Pirota ili Prokuplja vise bih se kuneo u njega.😄 Nije daleko od Nisa i ne razlikuje se toliko humor, a i mozemo se naci na istoj talasnoj duzini.

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ova numera upala u Meridian Superliga patch za PES 5.

 

Osvojio sam Superligu sa Radnickim iz Nisa, jedini igrac koji je poznat forumasima je Mikic koji je igrao u pretprosloj deceniji za Zvezdu.

 

Mrzi me sada da kopam ko je sve igrao, samo sam Mikica zapamtio. Proslo skoro 16 godina od titule na Cairu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Slučajno naletim ponovo na ovaj album pre par dana i ubijem se od slušanja... 

 

edit: i koja razlika izmedju slušanja na kvalitetnim slupkama i na laptopu. Bukvalno se ne isplati bez nekog dobrog zvuka.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...