Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 hours ago, todorovic said:

Izvinjavam se sto upadam ovako bez kucanja. 
Ima li neko preporuku za majstora/studio/prodavnicu za izradu namestaja po meri? Pre svega me kuhinje zanimaju, ali i sve ostalo.

Što se tiče kuhinje, probaj u emmezeti imaju besplatno projektovanje, u pitanju su Nemačke kuhinje, sad imaš do 18. akciju 20%

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ovi moji nisu losi, dosta rade po BG.

BN dizajn, Pancevo.

 

http://www.bndizajn.rs/

e hvala, delujuju ozbiljno na instagramu. 🙂 Otici cu za vikend da pogledam.

11 hours ago, Green23 said:

Što se tiče kuhinje, probaj u emmezeti imaju besplatno projektovanje, u pitanju su Nemačke kuhinje, sad imaš do 18. akciju 20%

Mislim da ipak oni nisu toliko fleksibilni kao ovi sto prave. Mada kod njih nisam pitao, pitao sam u ikei i tamo moze po meri ali samo ako se uklapas u njihove elemente.

Dobio sam i ponudu od homeline plus iz tosinog bunara za 4.15m kuhinje + ostrvo 1.2 za 3600e. Iskreno, deluje mi mnogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, todorovic said:

e hvala, delujuju ozbiljno na instagramu. 🙂 Otici cu za vikend da pogledam.

Mislim da ipak oni nisu toliko fleksibilni kao ovi sto prave. Mada kod njih nisam pitao, pitao sam u ikei i tamo moze po meri ali samo ako se uklapas u njihove elemente.

Dobio sam i ponudu od homeline plus iz tosinog bunara za 4.15m kuhinje + ostrvo 1.2 za 3600e. Iskreno, deluje mi mnogo.

To u emmezeti je bukvalno po tvojim merama, iscrta ti kuhinju po merama koje doneseš, sam biraš koje ćeš elemente i kojih dimenzija da ti budu. I kada ti ona izađe na merenje posle 30% avansa, tada je naručuje ovima u Nemačkoj, i čekaš oko 2 meseca. 

 

Ja sam prošle nedelje kod njih naručio kuhinju 2,6x2,9 + ostrvo 1,65, znači kao u skraćeno ćirilično P, oko 430k i na to smo dobili 20% popusta i još 7% pošto smo skupili one bodove kod njih. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...