Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Organizovati festival u doba cov19 je vrlo zahvalna rabota.
Izlepiš pola srbije plakatima i na dan nastupa izmeniš listu - because of the health issues.
Čuj Boris se razboleo, al evo Nine baš se nešto smara u stanu, pa bi mogla da naleti...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Luchifer89 said:

Organizovati festival u doba cov19 je vrlo zahvalna rabota.
Izlepiš pola srbije plakatima i na dan nastupa izmeniš listu - because of the health issues.
Čuj Boris se razboleo, al evo Nine baš se nešto smara u stanu, pa bi mogla da naleti...

 

odslusao sam jutros od cca 07 do pola9 ili kad je zavrsila. povalila je dens arenu totalnom eklektikom pametno upakovanom i rasporedjenom gde treba. bilo svega od tehna, preko brejk bita i hiphopa, pa do stoprocentnog goa trensa i gabbe na bisu. treba i to znati, svaka cast. 

 

a to da neko otkaze je relativno regularno. onomad kada sam pogodio eggzit u stara vremena, redovno se ne pojavi po neki hedlajner zbog kojeg sam kupio kartu i krenuo na ipak iscrpljujuce putovanje do nsada i natrag ujutru 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
odslusao sam jutros od cca 07 do pola9 ili kad je zavrsila. povalila je dens arenu totalnom eklektikom pametno upakovanom i rasporedjenom gde treba. bilo svega od tehna, preko brejk bita i hiphopa, pa do stoprocentnog goa trensa i gabbe na bisu. treba i to znati, svaka cast. 
 
a to da neko otkaze je relativno regularno. onomad kada sam pogodio eggzit u stara vremena, redovno se ne pojavi po neki hedlajner zbog kojeg sam kupio kartu i krenuo na ipak iscrpljujuce putovanje do nsada i natrag ujutru 
Al trojica?!
Link to comment
Share on other sites

@Luchifer89

tri hedlajnera u jednom danu? to nisam doživeo naravno ako si na to mislio

 

samo sam jednom ostao tri dana, uvek sam išao na jedno veče. znam da je 2005e otpao dejv klark a bukvalno sam potegao put zbog njega i freq nastyja

jednom sam produžio boravak za dan da bih čuo stanton warriors i to su bili planirani za zatvaranje dens arene; venuo sam na suncu kao kaktus da bi u 07 ujutru javili da je otkazano. bilo je još nekoliko primera. uglavnom, od nekih 6-7 egzita, jedno 3-4 x sam izduvao za nekoga ko mi je bio motivacija da dođem

Link to comment
Share on other sites

[mention=493]Luchifer89[/mention]
tri hedlajnera u jednom danu? to nisam doživeo naravno ako si na to mislio
 
samo sam jednom ostao tri dana, uvek sam išao na jedno veče. znam da je 2005e otpao dejv klark a bukvalno sam potegao put zbog njega i freq nastyja
jednom sam produžio boravak za dan da bih čuo stanton warriors i to su bili planirani za zatvaranje dens arene; venuo sam na suncu kao kaktus da bi u 07 ujutru javili da je otkazano. bilo je još nekoliko primera. uglavnom, od nekih 6-7 egzita, jedno 3-4 x sam izduvao za nekoga ko mi je bio motivacija da dođem
Brejcha, hot since 82 i gospođa Honey Dijon.
I gle qrca, sve zamene već spremne u istom danu - how yes no
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, oubrevo. said:
 
odslusao sam jutros od cca 07 do pola9 ili kad je zavrsila. povalila je dens arenu totalnom eklektikom pametno upakovanom i rasporedjenom gde treba. bilo svega od tehna, preko brejk bita i hiphopa, pa do stoprocentnog goa trensa i gabbe na bisu. treba i to znati, svaka cast. 
 
a to da neko otkaze je relativno regularno. onomad kada sam pogodio eggzit u stara vremena, redovno se ne pojavi po neki hedlajner zbog kojeg sam kupio kartu i krenuo na ipak iscrpljujuce putovanje do nsada i natrag ujutru 

Al trojica?!

 

3 hours ago, oubrevo. said:

@Luchifer89

tri hedlajnera u jednom danu? to nisam doživeo naravno ako si na to mislio

 

 

Fora je što nisu samo ova trojica. Tyga (lično me zabole, ali verovatno najveće komercijalno ime ove godine) isto otkazan dan pre nego što treba da nastupa. Prydz b2b Four Tet i Denis Sulta isto otkazani, i to čini mi se da nisu ni objavili nego samo su ih elegantno uklonili sa programa. Ok je sve, pandemija, jeste cimanje realno, ali ipak bi bilo fer da su objavili ranije. A sigurno su za većinu (ako ne i sve) znali mnogo ranije da neće moći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BartonFink said:

Ovako i moja kuca ima pogled posle ručka...

 

Da poslušam negde na jutjubu Ninu?

 

ne znam da li ima, to je bio uzivo prenos. ali nije to sad nesto muzicki izvanredno, ja sam vise fasciniran kontekstualno, jer je didzejisanje u 7&8 ujutru kada je odavno svanulo masi od 5k+ ljudi zanatski izazov sam po sebi. 

 

da je ona peglala neki set od 4-5-6 sati, pa dovela ekipu u to stanje izjutra, je isto stravinsky ali ovo je poseban krug pakla. u tom smislu, ritopek. 

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

.. inace, slusao sam u petak ujutru tog nekog dax j koji je radio b2b sa jos nekim likom, teska sramota i sranje. 

 

onda sam u subotu slusao ujutru maceo plexa koji ima neku ozbiljnu reputaciju, malo bolje od teskog sranja. lik sklopio sluske pri kraju, kao, ajde da pustamo pjesme. 

 

nina jedina vrhunski obavila taj teski jutarnji zadatak. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oubrevo. said:

.. inace, slusao sam u petak ujutru tog nekog dax j koji je radio b2b sa jos nekim likom, teska sramota i sranje. 

 

onda sam u subotu slusao ujutru maceo plexa koji ima neku ozbiljnu reputaciju, malo bolje od teskog sranja. lik sklopio sluske pri kraju, kao, ajde da pustamo pjesme. 

 

nina jedina vrhunski obavila taj teski jutarnji zadatak. 

maceov set je i pre koju godinu bio sranje (ovaj nisam slušao). mada njega mislim da retko ko je smatrao kao nekog vrhunskog dj-a, više je cenjen kao producent

 

generalno, čini mi se od 2016. kad je ono nina prvi put puštala na densu i čini mi se zatvarala festival i kad je gruvala bombe na maks, a svi bili prijatno iznenađeni tako nečim, postalo je uobičajeno da taj jutarnji slot bude rezervisan za yebanje keve. mene to iskreno smorilo jer ko god da je puštao (pa i sama Nina kasnije) bio je totalno neinventivan, bitno je samo da bude agresivno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

 

 

generalno, čini mi se od 2016. kad je ono nina prvi put puštala na densu i čini mi se zatvarala festival i kad je gruvala bombe na maks, a svi bili prijatno iznenađeni tako nečim, postalo je uobičajeno da taj jutarnji slot bude rezervisan za yebanje keve. mene to iskreno smorilo jer ko god da je puštao (pa i sama Nina kasnije) bio je totalno neinventivan, bitno je samo da bude agresivno

 

poslušaj ovo ako imaš živaca

 

daklem, kao što rekoh, jutarnji slot u mordoru od 5k+ izmučenih ljudi dvosatnim i trosatnim setovima i ko zna kakvim drogama i zamorom materijala i psihe je težak zadatak.

 

kada sve to radiš u klubu ili na iventu gde je publika došla zbog tebe & sve je namešteno da ti budeš ta kulminacija je potpuno druga priča od ovoga na festivalu, gde svaki dj dođe da ispadne on / ona lično super, bez nekog koncepta šta je bilo pre i šta će biti posle.

 

naravno da se pržiti mora, ko je ostao u 7 ujutru na mestu kao što je dens arena, hoće da đipa dok je tu.

 

kao što rekoh nekoliko puta, zajebana rabota u zanatskom smislu, i mislim da je ona to super iznela, pogotovo sa saznanjem koje je lučifer dobacio do mene a to je da su brejcha i hot since .. zapravo bili hedlajneri zbog kojih je publika došla. 

Link to comment
Share on other sites

Za to jutarnje dizanje iz mrtvih pogotovo poslednjeg dana je, je poslovično Nastara bio zadužen.
Uhvatio sam i ja malo seta i moram priznati da me je psy trance pozitivno iznenadio iako mi mjuz na 145bpm nikad nije ležao.
Ali nije stvar u tome, nemam ja ništa protiv Kravićke, nego do organizacije. Ja da recimo kupim kartu za 3eći dan isključivo zbog BB i oni mi u subotu u toku dana jave da nema ništa od toga, al evo Nina će - biće ti do jaja , dobro bi izpizdeo.
Da si u ponedeljak to napisao, pa ajde, ali ovako - govnarska posla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

poslušaj ovo ako imaš živaca

 u pravu si uinije, slušam upravo, vrlo dobro, čak i sa ovim golo gomno kvalitetom na fb

 

tvrdo ali ima smisla, ima melodije, a ne ono trosatno lupanje lonaca 

 

ovo nema veze s onim od što je Nina puštala prethodnih par godina, što je opet kažem, meni super

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To u emmezeti je bukvalno po tvojim merama, iscrta ti kuhinju po merama koje doneseš, sam biraš koje ćeš elemente i kojih dimenzija da ti budu. I kada ti ona izađe na merenje posle 30% avansa, tada je naručuje ovima u Nemačkoj, i čekaš oko 2 meseca. 
 
Ja sam prošle nedelje kod njih naručio kuhinju 2,6x2,9 + ostrvo 1,65, znači kao u skraćeno ćirilično P, oko 430k i na to smo dobili 20% popusta i još 7% pošto smo skupili one bodove kod njih. 
To bih rekao da nije skupo. Po mom misljenju, na osnovu onoga sto sam video kod njih danas, to su najkvalitetnije kuhinje koje se mogu naci kod nas u salonima.

Zakazao sam za sledecu nedelju planiranje. Meni je kuhinja istog oblika, ali nesto manja. Skraceno cirilicno P dimenzija 3.55x80x1.60.
Rekli su mi danas da je prosek oko 800e po metru.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, todorovic said:

To bih rekao da nije skupo. Po mom misljenju, na osnovu onoga sto sam video kod njih danas, to su najkvalitetnije kuhinje koje se mogu naci kod nas u salonima.

Zakazao sam za sledecu nedelju planiranje. Meni je kuhinja istog oblika, ali nesto manja. Skraceno cirilicno P dimenzija 3.55x80x1.60.
Rekli su mi danas da je prosek oko 800e po metru.

 

Čekaj, je li me zezaš? Od kog materijala su kuhinje? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...