Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

@ Metallica in Moscow

Nikad mi ne dosade komentari na yt o masovnosti publike.
(mislim da smo na FB92 i pricali o ovom fenomenu)

 

Milion i nesto ljudi... ja ne znam kako su ono ozvucili. Na youtubu to zvuci skoro pa savrseno ali ne znam kako je bilo uzivo. Ali gde su ti ljudi isli u wc na primer? Cenim da je vise od pola bilo pijano, gde su pili vode, piva, sta su jeli...neverovatan dogadjaj stvarno. 

 

Najjace je sto imaju oni odredi vojske drze odstupnicu da ne pregaze one napred do bine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Profesor Kavčić dobio spor od 750 miliona dolara protiv "Marvela", sad osnovcima obezbeđuje knjige

 

Osnovno obrazovanje je obavezno, pa i udžbenici treba da budu besplatni. To je ideja profesora Aleksandra Kavčića. On je Beograđanin, đak Matematičke gimnazije, doktorirao je na Karnegi Melon univerzitetu, predavao na Harvardu. Njegov patent – čitač magnetskih memorija, nezakonito je koristila globalna kompanija "Marvel". Tužio ih je i posle višegodišnjeg suđenja dobio spor i odštetu – 750 miliona dolara. Od dela novca želi da obezbedi besplatne udžbenike za osnovce u Srbiji.

 

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/4144409/udzbenici-besplatni-osnovci-alek-kavcic-fondacija.html

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Jel moguce da je ovo neka greska ili je bas miliona? 750 dolara miliona? Ono pravih americkih nastampanih al nebitno moze sa njima kupi sta hoce miliona bas? 

Da, da. On, odnosno on, mentor i univerzitet su dobili te pare 2017. godine. Ne znam sad kome šta koliko sleduje, ali to su te pare.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tamburinjo said:

Jel moguce da je ovo neka greska ili je bas miliona? 750 dolara miliona? Ono pravih americkih nastampanih al nebitno moze sa njima kupi sta hoce miliona bas? 

Ukupna odšteta je 1.17 milijardu dolara, i to je najveća odšteta u istoriji IT industrije. 

Link to comment
Share on other sites

 

Krenuo malo da kopam po industriji, uskoro ce Mnemic da dodje na red. S obzirom da Rammstein dolazi iz istog zanra, ipak mi je malo fascinantno sto su i dalje na okupu posto ovih par bendova koje slusam su imali ruzan raskid.

 

Fear Factory najsveziji primer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2020 at 3:14 PM, Del Piero said:

Kako vam radi SBB u poslednje vreme? Evo meni jedva ocitava stranice, i to uglavnom samo tekst i tako iz dana u dan. I na jos nekim mestima sam cuo da lose radi, nije da je samo kod mene los signal.

 

Jebe me s vremena na vreme. Pre neki dan nisam mogao ništa da pokrenem iz Gugla pa sam išao na Tor. :evil:

Kod mojih ( a to je 20 metara, druga zgrada od mene) je tek bilo očajno.

Link to comment
Share on other sites

 

Spoiler

I'm so sick and tired of feelin' sick and tired
I've been wired every night of this week
My troubled mind just cant find no comfort in sleep
I'm on th'wrong side of town I cant come down
I got holes in my dancin shoes
Look like a dog house flower
In the midnight hour
In the corner of some bar room

Give me one more minute of danger
Some bad medicine
I'll waste it on an hour in hell tonite
To get to heaven on adrenaline
Feel the rush

So down at here
Streetlight feels like some narcotic (that's right)
I stumble alone
Lookin' for home
An' no door key in my pocket
So I double back
I retrace my tracks to the place where all of this started
My getaway car was stole an you laugh
'Cause I forgot to lock it

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...