Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Dropkick Murphys said:

Znam da šalju pozive pošto je stigla plava koverta na kućnu adresu, ali nije preuzeta, jer je potrebno lično preuzimanje. 

To je ona famozna "vojna vezba od 15 dana" za one koji nisi služili vojsku.

 

Koverta će na kraju nekako biti uručena, pa me zanimalo šta posle, kako izvrdati, a ne platiti kaznu i izbeći ostale gluposti sa njima. 

 

Imam i ja nekih ideja, pa ćemo videti već 🙂 Možda se javi neko sa konkretnim informacijama iz iskustva. 

Samo lekarsko uverenje. Tipa, ukočio si se, budi maštovit.

Link to comment
Share on other sites

@Dropkick Murphys Nikako nemoj da ignorises poziv. EX kolega fasovao prijavu, ali se izvukao jer koverta nije lično uručena već ostavljena u poštanskom sandučetu ( nije je video bla bla ). Ako si u radnom odnosu možeš da pokusas da nekom potvrdom da si neophodan u "preduzeće"...

 

Btw, u Kruševcu, za ove ne znam, prošle godine su masovno slali pozive za 15 dnevnu vojnu vežbu.

Između ostalog, poslali i meni, naravno ceru smo naučili da ne prima "plave" koverte 😄

Po odsluženja vojnog roka, ja sam proglašen "trajno nesposoban za služenje vojske" 😴 , i kako sam od postara saznao da je u pitanju poziv za vežbu + za dva dana sam morao na duži put, odem da raspravim . Gospođa zadužena za moj slučaj na bolovanju, gospodja koleginica ne zna ništa jer je gospodja koleginica na bolovanju i ne zna gde su joj "predmeti" 😀 ... Poziv nisam više dobio, par više puta prelazio granicu, nisam imao problema ( za sada )..

 

 

 

 

jbt, napisah najduži post od bitisanja na 4umcetu 😴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Usporeni snimak Durentovog kucanja...

Ono sto je meni zanimljvo da sam uspeo da uocim cak dvoje u publici koji ne snimaju telefonom, digitalno doba valjda. Lepo je imati uspomenu 

al ovo mi je nekako kao da odes na koncert omiljenog benda i umesto da gledas, slusas i uzivas ti snimas i onda gledas na telefonu kako je do jaja bilo na koncertu. 

 

 

Edited by Tamburinjo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Lepo je imati uspomenu 

al ovo mi je nekako kao da odes na koncert omiljenog benda i umesto da gledas, slusas i uzivas ti snimas i onda gledas na telefonu kako je do jaja bilo na koncertu. 

 

 

:classic_biggrin:

Edited by Guru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...