Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

@Stiletto

 

Đe su u toj priči dva možda i najkvalitetnija benda - Idoli i Haustor? 

 

U tome da ne mogu da nabrojim baš svaki kvalitetan bend pokojne Juge kao primer 😄

 

Kad sam pomenuo EKV u prošlom postu, je li trebalo da nabrojim i Šarlo i Idole i Orgazam i Disciplinu... evo namerno nisam naveo bar još tri benda 🙂 gde će sve da stane?

 

Takođe u nabrajanju Zagreba nisam naveo Haustor, Aerodrom, Boa, Regata... a ima ih još ihihi.

 

A sve to samo sa početka i prve polovine osamdesetih.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, bre, stvarno pricamo o o onome sto je valjalo u SFRJ?

5 banova po 30 dana  - here We go!

Red je muziku neobrazovanom puku objasnjavati i nije mi zao na tom putu i za istinu zaginuti....

 

Just now, uncletima said:



PS. NoKru!

PS. Bata je heroj  - pokrivao joj sva sranja.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uncletima said:

OK, Belami. Salu na stranu, trzas na Rejven? Priznaj, Marfi?! :s_d:

Mater im je MILFaca samo tako, a ne zelim da ti otkrijem da do kraja serije ima jos mnogo boljih.

Pogledaj do kraja serije, pa da procaskamo.

:classic_ninja:

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Mater im je MILFaca samo tako, a ne zelim da ti otkrijem da do kraja serije ima jos mnogo boljih.

Pogledaj do kraja serije, pa da procaskamo.

:classic_ninja:

 



Ma, bre, ti, koju ce u 7. sezonida ubace?



PS. Kad su je u drugoj sezoni, hold on, ovo mora u spojler:

 

Spoiler

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nicklord said:

Često na internetu vode ljudi rasprave "razdvoji umetnost od umetnika" i ja sam shvatio da je kod mene taj prag kada mogu nešto da slušam/gledam/čitam mnogo viša kod nejugoslovenskih stvari. Amerikanci, Englezi, Rusi, Japanci, Nemci mogu da budu kakvi god ljudi (manje više) i mene baš briga 😄 

 

Ali onda kod domaćih autora, nema teorije da mogu da slušam nekog kao što je Riblja Čorba a da ne pomislim "fuj" sve vreme iako je objektivno gledano mnogo bolja osoba nego neko kao Jimmy Page

Ovo je otprilike i deo mojih problema i sa Borom,ali i sa raspravama koje čitam od juče: Treba razdvojiti umetnika i čoveka 

 

Treba,ali Bora je upravo i u svom autorskom radu,u svojim pesmama promovisao nešto nedopustivo..dakle,nije te stavove držao privatno za sebe niti izvan svog stvaralaštva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...