Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 minutes ago, Nicklord said:

Tražio sam Nobody Weird Like Me da sviraju u Nemačkoj i dobio sam i to vrlo često rade. Ako znaš nekog ko zna bend možeš tražiti pesmu i vrlo često ispune. Pre par godina su svi tražili da se liku koji ih je video 200 puta fazon svira pesma za rođendan i svirali su ovo a nisu je svirali od '99. 

Auu tebra...nisam imao pojma da im je ovo praksa. Jos sam se ponekad znao zapitati: Otkud su izvukli ovu XYZ pesmu :lol_2:Ne mogu da se setim nijednog drugara,poznanika ili poznanice koji njih znaju. A bold je bas onako..privilegija..bar bih ja to tako doziveo
 

16 minutes ago, Nicklord said:

Kuma moja je blejala sa Chad Smithom na kafi i cigari i puštala mu demo snimke koji su procureli (ona totalno drugačija verzija Californicationa) a on nije imao predstavu da se to desilo i bio u fazonu "au jeste originalno bila loša pesma", nije imao predstavu koliko im koštaju karte za koncert i tako.

On mi deluje tako nekako. Kao da nije previse involviran u siru pricu :classic_biggrin:
 

 

17 minutes ago, Nicklord said:

Džoš je bio fuckboi i partiboi tamo 2007. godine kada je bio druga gitara, u Inđiji je darmar pravio😄 Posle se smirio skroz kada je postao glavna gitara.

Ko bi rekao? Ne odaje bas takav utisak..mada je na stejdzu przionica.
 

 

18 minutes ago, Nicklord said:

Eto deo, nemam vremena cele priče da kucam ali eto. Jako su kul kao bend sa fanovima u suštini.

Super.
Iz ove tvoje price zakljucujem da su neposredni i liseni snobovstine (koja nije retka pojava u svetu rokenrola)

Nego..nakon ovih postova je jasno da nisam ista liga sa tobom. Sto bi @uinirekao - jedno 7 spratova ispod.
Tako da zvanicno priznajem da si njihov fan br.1 na forumu (u najpozitivnijem smslu reci) i da ovde RHCP domen najvise pripada tebi.

Zavrsavam posao. Jednoj koleginici je rodjendan pa je malo pocastila icem i picem ovde.
Iako ne vidis,ovu casicu Jagermaistera podizem tebi. Ziveo!! :Hail:
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

Sram te bilo. 3 i 15 

 

Ma svi, pravi je challenge naci se u nekom restoranu i ne razvaliti se od bilo cega slicnog. Od svih fast food lanaca, TGIF je meni najvise nabacio holesterola, kroz putovanja u vise zemalja. Kod njih sam prvi put krenuo redovno da tamanim visespratne burgere, davnih dana u Cali (Monterey/Alameda County). 

 

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Rodjendan slavi 

 

Tja, vecinu njegovih slika bi hteo samo kao art dealer 😄

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

 

Ma svi, pravi je challenge naci se u nekom restoranu i ne razvaliti se od bilo cega slicnog. Od svih fast food lanaca, TGIF je meni najvise nabacio holesterola, kroz putovanja u vise zemalja. Kod njih sam prvi put krenuo redovno da tamanim visespratne burgere, davnih dana u Cali (Monterey/Alameda County). 

 

Mislio sam na vreme 😄

 

U 3:15 sam već opasno gladan, a istovremeno još uvek na sat i po od ručka 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Necemo se sloziti...

Kad smo kod slikara, nedavno sam bio na izlozbi Mice Popovica, kakav majstor.

Ne treba spominjati koliko znaci kad uzivo vidis radove. Iako sam kroz monografije i slicne fore bio upoznat sa gotovo kompletnim djelom ovo je bilo kao da ih prvi put gledam.

 

Za slike i likovne radove uzivo, sto jes jes, ali naravno sumnjam da bi utisak bio drasticno drugaciji, ako nesto ne volim/ne cenim ovako, tesko da cu na izlozbi da promenim misljenje. Rezon mi isto vazi i za muziku, moze da bude bolji utisak uzivo, ali malo verovatno da cu se oduseviti nastupom ako sam bio ravnodusan prilikom slusanja kuci.

 

14 minutes ago, realno *w said:

Mislio sam na vreme 😄

U 3:15 sam već opasno gladan, a istovremeno još uvek na sat i po od ručka 😄

 

A to, ja reko ti odabrao koja dva burgera ti izgledaju kao najveci fatality, a 3&15 lice dosta. Vreme mi ne bi palo nikad na pamet. Rucak posle 14h mi dolazi u obzir samo kad se jako kasno probudim, i nije ti neki tajming/organizacija, mora to brze, jace, bolje 😊 , dorucak ili rucak, sta vec.

 

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

 

 

Brate dosta je i ovo, barem nismo dobili nešto u fazonu "Pepersi? Zabrinut sam za svakog starijeg od 4,5 godine ko to sluša, ja sam tu fazu prošao otprilike sa pelenama"

 

😄

 

Pa daleko od toga da su mi spec zanimljivi danas, ali ja sam čak od onih koji daleko najviše voli ovu sad već središnju fazu diskografije, od BSSM zaključno sa By the Way. Ogroman bend svakako i apsolutno zasluženo su na mestu na kome jesu, a Frusciante mi je uvek bio omiljeni lik i muzičar od svih koji su prodefilovali kroz bend, tako da ovaj njegov povratak mogu samo da pozdravim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolege, treba mi pomoc oko guma za auto. Znam da se pisalo nesto pre mesec dana na temi ali ne mogu da nadjem postove...

Zanima me kvalitet kineskih proizvodjaca guma? Vidim da su cene pristupacnije pa me zanima da li vredi kupovati...

 

Prastajte sto se ponavlja prica... 😄

Edited by Laki Six
Link to comment
Share on other sites

Koja kineska guma tačno?

 

Tigar je sasvim ok guma za 3 godine vožnje, imaš u tom cenovnom rangu recimo Nexen ali iskreno da ti kažem koju god novu da kupiš sigurno će biti dobra minimum 2-3 zime. U svakom slučaju, možeš da ih reklamiraš ako se nešto desi, znam da su u Mišelinu popričino susretljivi po tom pitanju i prihvataju maltene sve.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...