Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Hronika/događaj noći u mom kvartu: Likovi pijani izašli iz kafane, dvojica njih, (Bio razlaz oko pola dva-dva), i jedan od njih dvojice se pokačio sa nekim drugim pijanim likom ispred lokala, i taj drugi lik bio patosiran, (krvario, ne znam šta je tačno, arkada, nos, usta, nebitno), ali razdvojili ih brzo. To se sve izdešavalo pred 10-ak svedoka tj drugih gostiju, krenula vriska, dreka, neko se drao da zove policiju i hitnu. Narednih 10-ak minuta, smireniji/trezniji od ove dvojice ubeđuje ovog drugog da se smiri, napušava ga što je dozvolio sebi to itd. Za svo to vreme, oni se urlajući prepiru tako da su svi sve čuli u radijusu od bar 50m. Kako god, eto najpre murije, nedugo zatim i hitne da stignu konačno. I sad ova dvojica izvode iq 300 potez: Odmah, čim su videli plava svetla na kraju ulice, prekidaju priču i raspravu, i idu u suprotnom pravcu, ali tako da su se mimoišli sa pandurskim autom i na prvom ćošku skrenuli 😁 Mooožda, da su munjevito zbrisali odmah nakon incidenta, pa da odlože susret sa murijom za sutra, šta znam. Ali je izgledalo prejako, kako idu ulicom, prolaze pored pandurskih kola koja idu 20-ak na sat, samo još da su zviždali i gledali u nebo 😄  Posle jedno 15 min, izašao ja napolje, taman do prodavnice i da bacim smeće, i vidim ih kako pričaju sa pandurima, između tog lokala i ambulantnih kola (Gde su valjda oporavljali ovog što je izvukao deblji kraj). You da real MVP boys

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, P-51D said:

Ni Novi Sad nije više što je nekad bio :classic_biggrin:

 

Ono, ništa nije ko nekad što je bilo, nije BG, nije NS, nisu ni srednji gradovi, pa tako sve do nekih Donjih Krnješevaca... Moja poenta cele priče je koliko mi je smešno izgledalo, da su dvojica likova (Tu su negde oko 30-te), u drunkard modu, probala da eskiviraju neizbežno, kao mi kad smo bili klinci u osnovnoj, pa idemo ulicom i pravimo se ludi, nakon što smo pobacali petarde u nečiji hodnik, 50-ak metara ranije 😂

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...