Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 minutes ago, uncletima said:

Kao pancevacka bubasvaba i ja sam se navukao na smog i ostala petrohemijska cudesa, pa ne treba da cudi, sto mi se u banji "vrti"... je l' se to drugacije zove: Nakrivo nasadjen?

Anyway, Koviljaco, na K te metnem!
 

 

Onda si trebao da ides u Matarusku Banju.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Lomi mi, ujna, roletne: "Da ides po mamu, do ambulante, nije joj dobro".

OK... i onda vise nije...

Jedva spakujes 60 kila u limuzinu, pitas se o cemu se ovde radi, sto niko nije zvao hitnu, da li ikoga zabole, ili je bitna kvota: Ja sam dvadeset pacijenAta, do pola deset..,.

 

Spoiler

"Gospodine, ja imam i druge pacijente..." I, onda tima, pukne" Ma, koi, pacijenti, bre, sto se na polen zale? Vucaram, majku, kao da je, jebani zombi, na te vase infuzije koje ubodete iz 173. puta, i pazi da ne mrdne ruku, ima jos 173. da je izbodemo. Da, da, timaIma!"

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

U medjuvremenu 138. anamneza. Kavernom, infarkt, izliv krvi u mozak (Sve ti je to isto 2x5 mg Bensedina, kad otvori oci i da ih ne zatvori...). Posle trece infuzije+ tri kutije bromazepama _ Ma zovi, bre, hitnu - Picka vam materina!

Kvota, kvota, Ja cu, da joj ubodem infuziju, eventualno prekosutra... check.

I, da ja nemam auto, Zoko, ko ti jebe mater, crkni!



Ma, ajde, bre!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uvrnuto said:

@uncletima aj zaustavi se, imam jedno bitno pitanje za raju.

 

Treba mi neka knjiga za košarkaškog trenera. Ne mora biti stručna, može i neka košarkaška priča ili da je tema košarka.

 

 

Kupio pre neki dan drugaru za rodj Svetislav Pesic - Moja igra moj put. Malo uzeo prelistao nije lose, tako neke anegdotice iz cele karijere. Ima i kako ste nas pokrali u finalu onomad 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uvrnuto said:

@uncletima aj zaustavi se, imam jedno bitno pitanje za raju.

 

Treba mi neka knjiga za košarkaškog trenera. Ne mora biti stručna, može i neka košarkaška priča ili da je tema košarka.

 

 

Nije baš za trenera, ali jeste košarkaška, sportska priča.

 

 

Spoiler

kosarka_to_je_partizan_vv.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad god ja, strpam emocije u spojler, evo ti moderatora ( U, medjuvremenu, tema, "visi", niko je ne dodiruje), ALI, cim se zaredja nekoliko puta, tima - odmah je problem.

I, nema da fali, eto i Gibsona. Mora on da bude pametan, pa to ti je...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...