Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Audrey Hepburn, ništa specijalno. Ona je izgledala kao neka djevojčica iz osmog osnovne, ono slatka, ali ne neka wow riba. Bilo u starođ Holivudu baš masu boljih. 

Istinska lepotica. Ni trunke vulgarnosti, ta njena iskra u ocima. A ipak unikatno misteriozna.
Postoji razlog zasto je od svih zena koje su prosle kroz holivud i taj celebrity svet ona uz Grejs Keli i Elizabet Tejlor najspecificnije vorsipovana. Cak je i isped njih.
I u to doba se u sustini gledala mnogo atraktivnost zene, po nekim standardima. Samo sto su ti standardi bili drugaciji, i za tu atraktivnost. Ona je uspela da razbije to.
AD-CLKqcfysj3LEm8i4I6pE530vf7zCA12WDuJBQil_570xN.1117733851_spdx.jpg


ona kao matora baba je lepsa od 99 posto mladih zena.


2bef7f7208a6e658a3596f1a335547aa.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Poslednjih par strana dokazuju da je lepota u oku posmatrača. Ja bih verovatno radije slušao komarce da mi zuje celu noć oko glave nego istrpeo Rozgin meketavi glas na uvce.

 

Ocigledno je da pricaju o fizici, a ne o muzici. Mada mi je i to za jednu masnu lolcinu, no dobro. Sa slicnim novcem za plastiku verujem da bi recimo ti bio i bolja riba od nje.

Link to comment
Share on other sites

hot take alert. nase i hrvatice singerke su domet jadranske liga a albanke/kosovarke imaju neke zapazene predstavnike u nba ligi  pevaljki a zasto je u solidnoj meri zaasluzan i stas doticnih dama.  treba im ipak dati kredit za to jer su probijene na jedno globalno trziste gde vladaju neprikosnovene latinoamerikanke i afroamarikanke sto nije mala stvar. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

hot take alert. nase i hrvatice singerke su domet jadranske liga a albanke/kosovarke imaju neke zapazene predstavnike u nba ligi  pevaljki a zasto je u solidnoj meri zaasluzan i stas doticnih dama.  treba im ipak dati kredit za to jer su probijene na jedno globalno trziste gde vladaju neprikosnovene latinoamerikanke i afroamarikanke sto nije mala stvar. :default_coffee:

Uz ogradu da nisam neki 1244 lik, ali negde sam video, možda i ovde, kako se njihov uspeh opravdava pranjem para njihove mafije, kao prazni koncerti, a guraju pare za MTV. Mislim, nemam pojma, ne slušam ništa od toga, a nisam se ni trudio da proverim da li je istina.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Referent said:

Uz ogradu da nisam neki 1244 lik, ali negde sam video, možda i ovde, kako se njihov uspeh opravdava pranjem para njihove mafije, kao prazni koncerti, a guraju pare za MTV. Mislim, nemam pojma, ne slušam ništa od toga, a nisam se ni trudio da proverim da li je istina.

sta znam moze da bude a  i ne mora. nije da nesto slusam taj muzicki zanr ali ova dula pipa je dosta popularna u britaniji i usa koliko sam zakacio, ume da peva a i ubavo je devojce. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...