Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Nisam gledao preko ovog sajta..meni ponudilo samo neke VIP ulaznice..

Šta god da ti je nudio i dalje je neverovatno šta rade 😄 Ja sam u poslednje 3 godine negde od tih baš velikih bendova išao samo na Ramštajn a to je lud šou koji ne može na festival da se prenese, bukvalno nema mi smisla dati tolike pare više.

 

Evo Nick Cave je 100€ u Beču a 35€ u BG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja nisam video ispod 250..:smiley33:

 

MinKem 82-152( najjeftinije)

https://www.ticketmaster.de/event/guns-n-roses-tickets/368145

 

Ceska 70-120€ (najjeftinije)

 

https://www.ticketmaster.cz/event/guns-n-roses-vstupenky/29843

 

5 minutes ago, Nicklord said:

 

Evo Nick Cave je 100€ u Beču a 35€ u BG

 

Jbg, uporedjujes standard na trulom zapadu i sa liderom u Regionu ( a i sire) 😁

Link to comment
Share on other sites

Hvala i tebi @John Dies at the EndFatt :classic_biggrin:

Bec mi je zgodan jer mi je najblizi + imam par odlicnih frendova koji me stalno zivkaju da nabasam u posetu..ne znam ni sam..odlucio sam da sledece leto castim sebe nekim vecim koncertom (veceg stranog benda) negde u Evropi. Sad su se i RHCP "vratili u igru"..videcu..

@Nicklordposto si video/vidjao coveka uzivo..reci mi samo da li Chad Smith zaista lici toliko na Will Ferrella?

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

Hvala i tebi @John Dies at the EndFatt :classic_biggrin:

Bec mi je zgodan jer mi je najblizi + imam par odlicnih frendova koji me stalno zivkaju da nabasam u posetu..ne znam ni sam..odlucio sam da sledece leto castim sebe nekim vecim koncertom (veceg stranog benda) negde u Evropi. Sad su se i RHCP "vratili u igru"..videcu..

@Nicklordposto si video/vidjao coveka uzivo..reci mi samo da li Chad Smith zaista lici toliko na Will Ferrella?

Mnogo liče 😄 

 

Ja bih ti preporučio da nađeš festival koji je u nekom gradu ako ćeš već da se častiš. Španija i Portugal ih imaju milijardu - Mad Cool, Bilbao BBK, Nos Alive, Primavera... Prag ima Colours of Ostrava, Lollapalooza ima u Parizu i Stokholmu, Firenca ima Firenze Rocks (tu su Pepersi), možda sačekaš i Sziget pa izabereš neki dan...


Pored same cene iskustvo je mnogo bolje, na koncertima ima uvek ljudi koji samo stoje i snimaju. Na festivalima toga ima mnogo manje i življa je publika generalno za velike bendove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Thing is..nisam ljubitelj festivalskih nastupa koji obicno budu dosta kraci (mada su Killersi i The Cure cepali full na EXITU)..a jesi bio na Roskilde?
Ili znas nekoga ko jeste?

Mada je i Danska generalno zavrtanje usiju sa cenama.

Glavni bendovi imaju full nastupe na festivalima, ne brini oko dužine 😄 Rock Werchter ima po 2 hedlajnera po večeri i svi cepaju svoj ful nastup. Evo vidi raspored npr https://clashfinder.com/s/rw2019/ i ovi manji imaju 60-75 minuta, sasvim dovoljno

 

Roskilde znam ljude koji su bili i svi kažu da je vrhunski festival i da je baš dobra atmosfera pored svega toga. Lineup je ludnica, ove godine Bob Dylan i Cardi B jedni za drugim 😄 ALI svi spomenu cene, bukvalno Britanci kukaju kako je skupo.

Edited by Nicklord
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...